Pomôžte

jareš

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 946 až 960 (z celkového počtu 5,454 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Magnetická rezonancia… #21791
    jareš
    Účastník (Participant)

    no, dnes som bola na MZ SR…a okrem iného sme tam aj o MR hovorili…ale spracujem správu a zverejním…

    jareš
    Účastník (Participant)

    ako funguješ ?…zdravotne myslím…si plne činný v práci ?..alebo si ID…ako ti funguje telo ?…
    ďakujem za odpovede

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #21768
    jareš
    Účastník (Participant)

    ľudia…v pondelok ideme dvaja zástupcovia z nášho Združenia na ministerstvo zdravotníctva, aby sme tam prekonfrontovali návrh KK (ktorý je pre nás zásadne neprijateľný), rovnako tak sa chystáme komunikovať o najnovších liekoch – tabletkách, aby aj tieto inovatívne lieky boli plne hradené štátom, aby sme sa k nim mohli dostať bez problémov….

    chceme s nimi konzultovať aj problém kúpeľnej liečby, najnovší návrh zákona o lieku, kde sú tiež niektoré body neprijateľné pre nás…no a na záver sa chystáme odovzdať ministrovi v zastúpení štátnym tajomníkom MISU NÁDEJE, ktorú sme slávnsotne „pokrstili“ na Kroku s SM…tú najväčšiu misu vyrobenú z novinového papiera…

    tak držte nám palčeky a myslite na nás…vysielajte nám pozitívnu energiu a vesmírnu silu…verím, že sa nám podarí poriešiť naše „problémy“

    odpoveď na: anime #21767
    jareš
    Účastník (Participant)

    anime…ja som takúto krokovačku podstúpila včera…a pochopila som jedno…tréningom dokážeme všetko…ale za jedného predpokladu…musí to byť pravidelne…neprerušovať…vtedy sa dá zvládnuť všetko – pravidelnosť….

    odpoveď na: Milka #21766
    jareš
    Účastník (Participant)

    Milka, gratulujem k podpredseníctvu…*THUMBS UP*(h):-*

    odpoveď na: jareš #21765
    jareš
    Účastník (Participant)

    včera sme si dali ale že akú krokovačku…no, ledva som to zvládla…ale zlvádla som to

    tak veľmi by som chcela takto aj naďalej na sebe pracovať…dúfam, že sa mi podarí vrátiť sa konečne do posily

    tak dobre sa cítim, keď cvičím, skutočne je mi lepšie a aj sa mi lepšie funguje…na Ivčovi som videla, čo to robí, keď skutočne denne na sebe pracuje…každý deň ráno aj večer si dáva bike po 20 min…a musíte ho vidieť, ako sa mu zmenila chôdza…

    odpoveď na: lipka #21764
    jareš
    Účastník (Participant)

    (sun)*THUMBS UP*;-)

    odpoveď na: info: #21763
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak už som doma :( :)
    môj úlet sa nekonal…ale zato ma už doma čakalo milión noviniek…

    uhm uhm uhm uhm

    ako sa preprogramovať ?
    chcela by som ešte dovolrnkovať…bolo to tak super, stromy, les, príroda…ja som sa tam cítila vynikajúco…tak skvelo…môj mozog sa zotavoval…ale potom sme zrazu museli odísť domov…tých 5 dní utieklo ako keď sa ti mihne myšlienka v hlave…a už zase makať… :( :( :( :(

    óóóóóóó bože padá na mňa depka… :'(:'(:S:S

    odpoveď na: DVD „Aby telo nebolelo“ #21762
    jareš
    Účastník (Participant)

    chrústici moji…ja som sa len dnes bola vrátila z dovolenky…takže sa nemôžme vo štvrtok stretnúť…teda…vlastne v aký štvrtok, kedy je ten sviatok ?… :) :)

    odpoveď na: Magnetická rezonancia… #21761
    jareš
    Účastník (Participant)

    lipka….práve som sa bola vrátila z dovolenky v T3…a už ma doma čakala pozvánka na MR-ko…ani nemusím hororiť, ako veľmi sa teším :( :( :( :( :(

    odpoveď na: jareš #21753
    jareš
    Účastník (Participant)

    dievčatá ďakujem veľmi pekne….

    od predvčerajška je tu zima a dnes sa tu snažili snežiť…zima taká, že mi mrznú ruky
    nemám tu nič len krátke rukávy a gate..musíme ísť domov… :( :( :( :( :(

    ale krokovačka každý deň….to ma teší najviac… :)

    odpoveď na: DVD „Aby telo nebolelo“ #21752
    jareš
    Účastník (Participant)

    ferino tiež by si sceu DVD ?

    bo treba prijechať do dielne a máš ju … ;)

    lipka, ty taky tak…čakám ťa v dielni..aj s DVD… (angel)

    odpoveď na: Magnetická rezonancia… #21751
    jareš
    Účastník (Participant)

    lipkaaaaaaaaaaaa…akoooooooooooo ?????

    píš a preháňaj…ale pozitívne:-*

    odpoveď na: Fingolimod #21750
    jareš
    Účastník (Participant)

    mikulka….preberala si to aj so svojím lekárom ?….
    chceš to ty ?…alebo ti to navrhuje lekár ?

    odpoveď na: DVD „Aby telo nebolelo“ #21730
    jareš
    Účastník (Participant)

    no…ak sa to tak dá nazvať, že ujma na zdraví :D :D :D :D :D

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 946 až 960 (z celkového počtu 5,454 )