Pomôžte

jareš

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,431 až 5,445 (z celkového počtu 5,454 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Ahojte fórumáci #1001
    jareš
    Účastník (Participant)

    včera bolo super….som veľmi rada, že sme sa opäť videli….

    teším sa na vianočné posedenie…na vás všetkých….

    páá

    odpoveď na: O SM-ke… #996
    jareš
    Účastník (Participant)

    skopírovala som všetko, čo je na tejto stránke uvedené a dala som to aj do našich článkov.

    Kto si chce pozrieť origoš, je to na tejto stránke:

    http://www.klubsms.cz/data/download/Tyden_mozku,0307,autorizov.pdf

    Osobne si myslím, že v uvedenom článku…teda respektíve v prepísanej prednáške p. doktorky Havrdovej je úžasne jednoducho vysvtlené čo to vlastne tá SM-ka je, čo nám spôsobuje, aké sú možnosti…

    Aj keď je toho celkom dosť…rozhodne odporúčam prečítať…

    v kľude a pohode si k tomu sadnúť a zamyslieť sa nad všetkým, čo je tam uvedené….hovorím z vlastnej skúsenosti…

    Ak by ste si chceli k tomu hodiť nejaký pokec…rada sa pridám…

    odpoveď na: Avonex #993
    jareš
    Účastník (Participant)

    Lenuš…v stredu ti dáme podrobné info…aj Janka príde….nem bóóóóój ty zvládneš všetko….:-))

    páááá

    odpoveď na: Spoločenské akcie, klubové stretnuia… #992
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak takto som vás zvolávala na stretko :

    Ahojky signatári….dúfam, že ste sa už všetci podšriabli pod petíciu, a že ste to aj poslali aspoň na 500 rôznych ďalších adries s prosbou o podpis….

    Viem, že sa snažíte, ste skvelí…a ďakujem za to.

    No a aby sme len nepracovali stále…ideme sa strtnúúúúť….

    Ľudzééé, čo takto Veselý Slon ???

    áááno…presne tak..ide sa do Veselého Slona….jupíííí

    tak si zapisujte: 21.11.2007 (streda) o 17,00 hodine sa alebo si vidíme v čajovni u Veselého Slona. Pozor ! akcia bude prebiehať aspoň dve hodiny….rezervujte si čas a trpezlivosť….budete prekvapení…a prííííjemne

    Nakoľko je nevyhnutné, aby som fyzicky objednala priestor pre naše stretko, prosíím, prosíím, prosíím…na môj mail mi odpíšte s kým mám rátať.

    Potrebujem vedieť, koľko sa nás tam zíde….ešte to neviete, ale okrem radosti zo stretnutia nás všetkých navzájom som pripravila pre vás krásne prekvááápko.

    Očakávam preveliký záujem….a preto musím dopredu nahlásiť počet osôb.

    Prosím, píšte obratom, kto ide a v akom počte osôb.

    ale to už všetci poznáte… no predsa môj mail…ta ne ?

    teškujeeeem…píšte….pááá

    A terazky sa vám snažím pripomenúť, že stretko sa nezadržateľne približuje…..míľovými krokmi sa hlava nehlava rúti ako Slon bez zábran cez davy ľudí a strháva so sebou čo mu príde do cesty….

    Tak, verím, že strhne aj všetkých, ktorí ste sa mi láskavo poprihlasovali a že si svoje kostičky prídete uložiť na stoličky u Veselho slona, kde na vás už čaká prekváááááápko….

    Ľudzé mojo….nezabudnite:
    Streda (vtedy obyčajne treba) 21.11. o 17,00 hodike….si vidíme svoje ksichtíky v Čajovni u veselého slona

    Kto príde s mrzutou a ošklivou náladou, bude vyobcovaný zo spoločnosti a do konca svojho stredajšieho dňa sa už na neho nikto ani nepozrie…

    Každé prekročenie prahu dverí v Čajovni u veselého slona sa musí v stredu vykonať súvisle s vyškerenými ústami do humorného úsmevu.

    Veselej nálade a rehotu sa medze nekladú….

    prosím, aby ste si to patrične nacvičovali doma pred zrkadlom, bude prebiehať skúška na neostro aj na tupo….

    tak v stredúúúúúúúúúúúúúú….čawte…u Slona

    odpoveď na: Spoločenské akcie, klubové stretnuia… #990
    jareš
    Účastník (Participant)

    Maťka je členka ale je aj vďakabohu neeSMkárka….takže to bude tá čiastka vyššia

    pááá

    odpoveď na: Navrhni tému… #985
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ahojky fórumáci…

    prosím, keby ste mi mohli pomôcť….mám síce predstavu, aké diskusie by tu mali byť….
    ale prosím, skúste mi sami napísať, čo by vás tu bavilo…aké témy by sme tu mali mať a o čom sa chceme rozprávať….

    napíšte, čo vás zaujíma, čo chcete, aby sme preberali….môžte aj priamo sem…alebo ak by ste chceli ostať v anonymite, napíšte mi to na môj mail

    ĎAkujem všetkým, ktorí sa do akcie zapoja

    odpoveď na: Avonex #980
    jareš
    Účastník (Participant)

    napísala som ti odpoveď siahodlú…a potom som sa snažila o odkliknutie.

    tak ja , ktorá som pri zrode tejto stránky, tak som si nekukla, či som prihlásená….no výsleodk vidíš sama…nebola som prihlásená a všetko sa mi stratilo

    Písala som ti, že ten problém môže byť aj v tom, že nemocnice jednoducho nemajú dostatok finančného krytia a preto sa občas stane, že nemajú liečbu pre pacientov.
    Za tento stav nemôže ani lekár ani ty.
    Je to náš súčasný stav zdravotníctva.

    Ale neklesaj na duchu. Viem, že keď injekcie budú, určite pôjdeš hneď na zaučenie.
    Aj tak by som ti poradila, aby si minimálne skúsila zavolať sestričke k p. doktorke a spýtať sa, na ako dlho to vidí, kedy by vedeli prísť injekcie a kedy by ťa p. doktorka mohla objednať na zaučenie.

    Alebo tam rovno v pondelok skoč, p. doktorka má od 13,00 h. ordinačné hodiny. Určite ti povie aký je stav.

    tak ahojky v stredu si vidíme

    odpoveď na: Dnes mám super deň… #979
    jareš
    Účastník (Participant)

    Teda, keď tak premýšľam, čo je občas dosť zložitá úloha, tak zisťujem, anannása jeho, že veď vy ste boli ešte malunký vtom čase…lebok to ja som mala moju dcéru vtedy dvojmesačnú a zavialo nás v centre mesta u dedka v byte, kde sme prechodne vtedy bývali.
    Môj manžel išiel peši z Panenskej do Dúbravky do Tesly do práce a späť sa vracal hneď takmer otočkou, nakoľko do práce takmer nikto nedošiel.
    Tak si pochodil po krásne zasneženej Bratislave.
    Na druhý deň ešte nebolo všetko sprejazdnené, ale už sa aspoň pracovalo.
    Viem, že to bolo na záver roka.

    Ale musím sa priznať, že nám dnes svieti slunéčko…je tu tak kráááááásne.

    porád idem do lesa aj s hafíkom
    tak čafte

    odpoveď na: Dnes mám super deň… #972
    jareš
    Účastník (Participant)

    ľudia, bola som vonku…bola som chmelici metelici….strašnééééééé

    pol hodku som sa nasjkôr obliekala – spodne gate, vrchne gate, spodne tricko, stredne tricko, vrchne tricko, mikina, vetrovka s kapucňou, pol hodku som hladala zimne topanky…a potom takto vystrojená som sa vydala v ústrety tejto sttrašnej pliage tam vonku

    aby ste si nemysleli….tu je momentalne sibir…fúúúúúka a metie sa to sem a tam snehuje jak o závod….šílenosť….straach a hruoza…auta chodia 20kou, na letných ani nemajú šancu..teda česť výnimkám..tak toto si pamätám z 1987 roku, keˇ)d snehovalo týmto spôsobom tri dni a tri noci…prišlo k strašnému závanu…nič nechodilo, do roboty sa prvé dva dni nedostalo takmer polovica ľudí….pamata si to ete niekto ?
    Potom sa nákladnmými autami nakladal sneh a vyhadzoval sa do Dunaja…bolo to tak strašné ako to vyzerá teraz

    no dosť bolo…kto si to dnes užíva ?

    odpoveď na: Dnes mám super deň… #969
    jareš
    Účastník (Participant)

    ľudia, vidíte čo sa deje vonku ?….volááám opmóóóc…zasneží nás tu….sme v závejoch v zime a snehu a mraze….kto to má podobné ?…

    tu na kopci…no hruoza…

    bože pomoc

    veď ráno nevyjdeme von

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #966
    jareš
    Účastník (Participant)

    Teším sa veľmi, veľmi…že sa vám tu páči….
    za všetko môže môj adoptívny syn Maťko, to on je ten unikát, ktorý to tu všetko tak super vymyslel a urobil.

    Včer som sa ho pýtala, prečo mi tak nezištne pomáha (pomáha mi aj preložiť knižku z nemčiny do slov. pre nás SM-károv) a povedal, že veď preto, že je môj syn…adoptívny….no nie je to kráááásne

    takže toto všetko to je dielo Maťka…a robí to supersky…veď na treningu mu to všetko spočítam…xixixixixi…on už vie, že sa bude hrať ragby….

    Romanko, tie novinky hneď priložím do fora, aby si nám mohol dodávať najnovšie info priamo z kuchyne….

    zatiaľ pááá

    odpoveď na: Avonex #959
    jareš
    Účastník (Participant)

    prosím, aby ste sa presunuli so svojimi odbornými diskusiami už do otvorených diskusií…som tak rada, že všetko už ide ako má.

    a vás by som rada poprosila, keby vám to nerobilo problém, keby sme už o jednotlivých témach diskutovali v diskusii tomu určenej.

    Nie je to koli mne, ale koli tomu, ze ked sem pride iny clovek, aby mohol bez rpoblemov najst to co hlada a pottrebuje.

    viem, ze ma chapete.

    Janka napisem ti mail, kde ti podrobne vysvetlím ako v bratislave sa mas pohybovat .-)

    OK ?

    Lenuš….pre teba mám odpvoeď v sekcii avonex

    páááčik

    odpoveď na: Dnes mám super deň… #952
    jareš
    Účastník (Participant)

    si zlatíčko….a robíš to super….až sa mi chce povedať, že ešte že ťa máme…čo ale samozrejme tak vôbec nemyslím…aj keď na druhej strane zase áno…
    no vyznaj sa vo mne…sama sa nevyznám… :-))

    Lenuš, napadlo ma, skús k doktorke zavolať, je tam pani sestrička, a popros ju, či by si mohla prísť na zaučenie.
    Neboj sa toho…veď ty sama sebe chceš pomôcť a nejdeš nikomu škodiť.

    skús to.

    najlepšie hneď zajtra…sľúb mi to….
    pááá

    odpoveď na: Avonex #950
    jareš
    Účastník (Participant)

    Janka, ako si si všimla, šete tu máme pochábeľa, a preto nejde zatiaľ otvoriť fórum o vitamínoch…ale pracuje sa na odstránení, prosím čakajte ste v poradí… xixixixi

    Iba som chcela, že to fórum bude čoskoro k dispozícii…

    Janka inak gratulujem…zvládaš to na jednotku…Lenka, ako som počula, ešte nebola v nemocnici
    ale viem že príde do Slona

    Janka, príď sa na nás kuk…môžeš nielen s Lenkou pokecať

    pááá

    odpoveď na: #947
    jareš
    Účastník (Participant)

    kočilabka…som to tu otvorila, tak šupky dupky…budeš prvý prispievateľ…

    páá

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,431 až 5,445 (z celkového počtu 5,454 )