Pomôžte

jareš

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,416 až 5,430 (z celkového počtu 5,454 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Vitajte… #1033
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za návrh…si milá, že si pridala konečne nejaký návrh…čakala som už dlho na niečo, čo by ste vy, fórumáci, sami chceli….takže si to celé premyslím a urobím niečo s tým čo si navrhla

    pááá

    odpoveď na: Vitajte… #1032
    jareš
    Účastník (Participant)

    bolo strtko a aj som napísala em na stránku pod uskutočnené akcie výsledok.

    Bolo podľa mojej mienky veľmi dobre aj sme si program pozreli…

    no…veď nabudúce, už snáď aj tebe sa podarí prísť…len keby trošku oteplilo sa počko

    ale si to vynahradíme na vianočnom harašeníííí…si tam urobíme náladičku, lebok sa zase po dlhom čase všetci stretneme a bude nám spolu fajn…..

    odpoveď na: PETÍCIA – VÝZVA #1031
    jareš
    Účastník (Participant)

    súhlasím s tebou, neozývala by som sa k téme ak o téme neviem aspoň základné informácie.
    Aj keď fakt je, že vyslovili svoj názor…ktorý sa ovšem nezakladá na poznaní sitácie…no…ak sme v demokratickej zemi, nemôžeme to odsudzovať ani kritizovať….ale povedať, že sa mýlia, to môžme

    A bohužiaľ, niektorí na tej stránke sú akosi premúdrelí…bože ochraňuj, aby sa raz dostali do sitácie, v ktorej sme teraz my…

    Ďakujem za názor…konečne sa našiel niekto, kto zmazáva konzervatizmus slovenský…kto má odvahu niečo aj napísať

    pááá

    odpoveď na: Vitajte… #1028
    jareš
    Účastník (Participant)

    waúúúú…som rada, že si našla cestu k nám….vitaj medzi fórumistami

    supééééér
    už sa teším na vianocčné strtko…ako si vyhodíme z kopýtka…teda zatancujeme a endorfíny rozbesníme a zvýšime…

    budeme tak džemovať ako v Piešťanoch … ?

    odpoveď na: O SM-ke… #1026
    jareš
    Účastník (Participant)

    aký si ty starší… ???

    :-))

    budem ťa volať starec…uvidíš….:-)

    si len taký starý na koľko sa cítiš…a ty sa necitíš ešte na veľa…ešte si sa nedal….

    odpoveď na: Vitajte… #1024
    jareš
    Účastník (Participant)

    vitáááj v našom kolektíve….a tiež sa cíť ako uznáš za vhodné….

    ak by si mal záujem o diskusiu, špeciálne pre teba…to znamená takú, aby si sa mohol pripojiť do písmenkovania aj ty…

    prosím, aby si napísal aké zameranie ťa zaujíma a čo by som mala ešte pridať do kategórií – aké diskusie…

    odpoveď na: Lumbálka… #1022
    jareš
    Účastník (Participant)

    už si doma ?….si bola vo štvrtok na lumbálke…tak horor…a preháňaj….

    Blanka ešte dýchaš :-))

    tak už niečo šrajbni…som netrpezlivááá…

    páááčik

    odpoveď na: PETÍCIA – VÝZVA #1018
    jareš
    Účastník (Participant)

    Chcela by som sa aj touto cestou poďakovať p. Majke Karabavoej, že nám pomáha takým úžasným spôsobom.

    ĎAKUJEM. Za všetkých pacientov s SM.

    http://karabova.blog.sme.sk/c/121677/Pomozeme-zrusit-diskrim%20inaciu-pacientov.html

    na tejto stránke nájdete aj diskusiu nezainteresovných osôb, ktorí sa s diagnózou SM nestretli a nepoznajú ani jedného pacienta s SM.

    Inak si neviem vysvetliť ich diskusné príspevky.

    Som presvedčená, že sa pripojíte aj ostatní z fórumákov a podporíte nás – zostavovateľov petície a výzvy ako aj Majku, ktorá sa rozhodla pomôcť nám…

    odporúčam pri čítaní diskusných príspevkov k článku Majky Karabavoej na http://www.sme.sk udržať emócie na uzde, tí ľudia nestoja za to, aby sme si zhoršili zdravotný stav.

    Prosím, pridajte sa….

    ahojík

    odpoveď na: O SM-ke… #1012
    jareš
    Účastník (Participant)

    Jardo, to sú super slová…prestať sa báť…to je ono….

    to keď si uvedomí každý z nás….tak budeme ako zdraví – nemocní

    Ale Jardo, ten pokrok ide dopredu skutočne míľovými krokmi…

    čo povieš, koľko ešte budeme musieť počkať, kým nám vynájdu čosi, čo nám pomôže ?

    odpoveď na: Lumbálka… #1007
    jareš
    Účastník (Participant)

    ak máš čas, napíš nám svoje pocity, ktoré teraz peržívaš…krátko pred lumbálkou.

    A ak budeš mať čas, napíš nám aj pocity po lumbálke.

    dííík
    páá

    A Blanka – držím palčiaky !!!

    odpoveď na: Rebif #1006
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ľudkovia, kto z vás si pichá Rebif ?

    Je tu niekto medzi nami ?

    ozvi sa….ďakujem.

    odpoveď na: Tysabri… #1005
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ak sem chodí niekto, kto si aplikuje Tysabri, prosím napíš nám svoje osobné skúsenosti.
    Ako to urobila svojho času Maťka….a jej osobná skúsenosť je aj v článkoch uvedená.

    Tysabráci, prosím, napíšte nám, ako to prebieha, ako sa po aplikácii cítite…mňa osobne zaujímajú všetky skúsenosti…

    Ďakujem.

    odpoveď na: Copaxone #1004
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ahojky…ak si tu…ozvi sa…mňau :-))

    iba som sa chcela opýtať, mal si niekedy ešte po tej divnej príhode nejaké iné príhody?

    A ešte čosi…máš nejaký systém, kde si picháš ?
    Teda máš to nejako pripravené, že napríklad dva dni do jednej nohy, dva dni do druhej nohy, potom dva dni zadok a dva dni brucho ? A tak stále dokola to striedaš ?

    Alebo si picháš len tak, ako to príde ?

    Ďakujem za odpoveď.

    odpoveď na: O SM-ke… #1003
    jareš
    Účastník (Participant)

    Jani, čítala som to dávnejšie, veľmi som sa poteišla, keď som to našla na stránke fóra SMS, lebo by bola veľká škoda, keby sme si to nemohli prečítať aj my – Slováci.
    A máš pravdu, niektoré veci som aj ja pochopila až po prečítaní tohto výkladu.

    odpoveď na: Vitajte… #1002
    jareš
    Účastník (Participant)

    Vitáááááááj….

    som rada že si našiel cestu k nám…dúfam, že to nie je tvoj posledný príspevok.. :-)

    cíť sa tu tak ako keď sa cítiš dobre…. :-))

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 5,416 až 5,430 (z celkového počtu 5,454 )