Pomôžte

Darovanie nové

Na slovenskú trpí sclerosis multiplex jeden človek z päťsto. Vedeli ste to? Ani ja som to nevedela, kým ma nediagnostikovali. Presvedčíme vás, že vašu pomoc dokážeme zodpovedne využiť a znásobiť. Staňte sa výnimočným prostredníctvom pomoci.

Pacientom so sclerosis multiplex dávame tri dôvody na ďalší život

Darujte 2% z dane

Je to vaše rozhodnutie

Dovolila som si obrátiť sa na vás s prosbou o zaslanie 2% z dane pre Združenie sclerosis multiplex Nádej. Máme nové formuláre.

Kam pôjdu Vaše dane je len Vaše rozhodnutie. Sme občianske združenie, ktoré pomáha pacientom v neľahkej situácii. Pomoc od štátu na fungovanie a prevádzku našej organizácie nedostaneme.
Našou záchranou ste v prvom rade práve Vy. Ak rozhodnete o tom, aby z Vašich daní poukázali 2% Združeniu sclerosis multiplex Nádej, dokážete, že Vám nie je ľahostajný osud nikoho. Ani ľudí, ktorým osud nebol veľmi naklonený. Aj napriek tomu však žijeme ďalej a snažíme sa navzájom pozitívnou energiou pomáhať.

My sme to nevzdali – my sme sa nevzdali.

Prosím Vás, pomôžte nám aj Vy.

Ďakujeme

Darujte 2% z dane

Čo je sclerosis multiplex?

Skleróza multiplex (SM) je ochorenie centrálneho nervového systému človeka. Odborníci odhadujú, že celosvetovo ňou trpí okolo 3 miliónov ľudí. Ženy viac ako muži. Na Slovensku trpí sklerózou multiplex okolo 10 tis. ľudí. My združujeme okolo 1000 pacientov, priateľov, rodinných príslušníkov, odborníkov, dobrovoľníkov. Pomáhame však oveľa väčšiemu počtu pacientov.

Prečítať viac o Sclerosis Multiplex

Darujte 2% z dane

Naše spoty

Naše aktivity

Pozrieť všetky aktivity

Darujte 2% z dane