Pomôžte

Mates007

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 121 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: O zdraví a novinkách… #15529
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Myslím, že tu nešlo ani tak o lieky, ale o to predstaviť ľuďom laikom čo to SM je a čo spôsobuje a taktiež ako sa s ňou žije. Mne keby takto niekto vysvetlil princíp choroby na začiatku, tak to asi aj ľahšie zoberiem a pochopím. Podľa mňa to bolo veľmi milo a výstižne spracované :) Takéto niečo som ešte u nás nevidel

    odpoveď na: O zdraví a novinkách… #15525
    Mates007
    Účastník (Participant)

    http://archiv.nova.cz/multimedia/vizita-8-dil-roztrousena-skleroza.html?s=0

    Toto vysielala TV NOVA v stredu v relácii VIZITA, je tam veľmi pekne a zrozumiteľne vysvetlené všetko o SM.

    odpoveď na: Môj názor – hodnotnie starostlivosti #11024
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aspoň raz sa so mnou nehádaj. Človek ti lichotí a ty mu nadávaš. A teraz ti ďakujem a zasa atak.(doh) Atakov už stačí. Tých si užijeme až až.
    Jarka vieš dobre ako tot všetko začalo. Ako dlho sme vtedy debatovali po telefóne (mp) o možnosti prechodu aj keď som vtedy žiadny prestup nepripúšťal. A bola si to práve ty, kto mi dodal odvahu a dokonca možnosť zastrešiť tento prechod združením a postaviť sa za mňa.(hi) Myslíš, že by som do toho išiel len tak sám ako prst.:'( No to určite. Ešte teraz by som ticho mlčal a nechal sa okopávať. Vieš sama že som ti nejeden krát volal zúfalý a prosil som ťa o radu ako ísť ďalej.:-( A povedala si mi „nie“? Alebo „neviem?“ NIKDY! A toto bola pre mňa veľká pomoc. Keď človek vie, že niekoho za sebou má.
    Takže Jarka naozaj ďakujem!!! @}->--

    odpoveď na: List pre pani doktorku PROCHÁZKOVÚ #11023
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ďakujem našej p. doktorke Procházkovej, ktorá ma aj napriek veľkému počtu svojích pacientov prijala a vzala k sebe na liečbu. Trpezlivo znášala moje mal som pocit že už otravné telefonáty. Bola ochotná vždy mi pomôcť a neodraďovala ma od môjho rozhodnutia, keď som sa rozhodol zmeniť lekára a prejsť práve k nej. Už počas týchto niekedy aj ťažších dní prechodu medzi lekármi som pochopil aký „veľký človek a lekár“ pani doktorka je.*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP* Vždy všetko rieši s kľudom angličana. A naozaj pani doktorka je v prvom rade človek a všetko sa snaží pochopiť najskôr z ľudského hľadiska a až potom do toho ťahá medicínu.(h)
    Pani doktorka z celého srdca Vám veľmi ďakujem!!!@}->--

    odpoveď na: Môj názor – hodnotnie starostlivosti #11012
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Včera som sa stal oficiálne pacientom MUDr. Procházkovej. Mám tak úspešne za sebou asi dvojmesačný boj o prestup z SM Centra na Mickiewicovej k Dr. Procházkovej. Musím pochváliť pani doktorku, že bola na mňa veľmi milá (sun) a chcem sa jej poďakovať za to, že aj keď má veľa pacientov nepovedala mi nie a zobrala ma pod svoje ochranné krídla. Dokonca ma zobrala do ordinácie aj bez objednania (ináč by som ešte musel nejaký deň čakať) a dala mi už aj prvé lieky.:-D A poďakovať sa chcem aj Jarke. Jarka ďakujem za dodanie odvahy pustiť sa do tohto boja a za povzbudzovanie v časoch keď som nevedel kam sa obrátiť. A ďakujem aj za tvoje rady ktoré som vždy veľmi dobre zúžitkoval.*THUMBS UP*

    odpoveď na: Vtipy #10952
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Rozprávajú sa dvaja kamaráti:
    „Predstav si, včera som zachránil svoju kolegyňu pred znásilnením.“
    „Nehovor, a ako?“
    „Ukecal som ju.“

    odpoveď na: Kultútne akcie #10951
    Mates007
    Účastník (Participant)

    daj aspoň nejaký tip, čo plánuješ(hi) aká kultúra nás pobaví tento krát:-O

    odpoveď na: Kultútne akcie #10932
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Radošinci boli úžasní!!!*THUMBS UP*
    Bavil som sa celé predstavenie. Síce som trošku meškal asi 5 minút – Jarka prepáč mi to – ale také sú už bratislavské cesty.
    Veľmi sa mi páčili Štepkové komentáre a poznámky ktoré boli trefné, vkusné a hlavne veľmi vtipné. Celá sála vždy vybuchla od smiechu.:-D
    Dúfam, že týmto predstavením kultúrne akcie ZSM Nádej nekončia.:-O

    odpoveď na: Víkendový Podkylavský psychopobyt #10701
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ja sa ešte teraz spamätávam z tohto víkendu. :-PBolo to skvelé. Jedlo, masáže, bazén, okolie penzióna, ochota personálu, vybavenie izieb. No a najviac sa mi páčili hlavne koníky. Na tie som sa nevedel vynadívať. *THUMBS UP*
    Opäť som spoznal nových ľudí, so starými známymi obnovil kontakty.
    Hlavná vďaka patrí našej skvelej Jarke a jej silným kontaktom a známostiam. Zorganizovať niečo takéto nie je ani ľahké a ani lacné.
    Jarka ĎAKUJEME ti!!!@}->--

    odpoveď na: Copaxone #10556
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Toto prvý krát počujem o vysúšaní pokožky.:-O A ja sa čudujem odkiaľ sa mi vzal „ekzém“ na chrbáte? Aj kožna na to kukala. A tiež som si všimol, že mi vadia veci s dlhým rukávom. Akoby som mal suchú kožu. No a rolák už vôbec nemusím. Som v ňom nervózny. A pritom mi tieto veci nikdy nevadili. :-(
    Stále sa učím. Ale aspoň že viem, že pôvod je niekde v Copaxone.(wait)

    odpoveď na: Akcie celoslovenské… #10450
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Vidím že nie je vták ako vták. Ale toto by ste mali prediskutovať v inom okienku(blush)

    odpoveď na: Akcie celoslovenské… #10433
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Vidíš?!:-O K očnej som mal ísť!!!(wait) Veru už som dlho nebol. :-D
    Ďakujem ti za upozornenie!*THUMBS UP* Je to úžasné, keď predsedníčka združenia stíha ešte aj sledovať termíny u lekárov svojích „zverencov“. :-D
    Ja to stále tvrdím, teba je tu škoda!!!(sun)

    odpoveď na: Akcie celoslovenské… #10421
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Prečo otáčaš moje komplimenty proti sebe? :-P
    A deti sa pýtať nebudem, nie sú plnoleté a preto nemajú čo do toho kecať!!!:-D

    odpoveď na: Akcie celoslovenské… #10409
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ďakujem ti krásna víla. Si taká dobrá. odpúšťaš. to teraz v takej ťažkej dobe málo kto dokáže!!! :-D
    Ja víkendy väčšinou trávim u rodičov. Máme tam s bratom niečo rozrobené a tak…. 8-)

    odpoveď na: Kultútne akcie #10408
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No Jarka to nie je zlý nápad. Ja by šel.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 121 )