Pomôžte

Mates007

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 121 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Copaxone #2341
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Jak čítam, tak čítam, no proste čítam, že to tu o mne a čo je horšie bezo mňa!!! No tak o Levoči uvažujem a veľmi chcem ísť, len horšie to bude s voľnom v novej práci. A to bude asi najväčší problém. Ale o tom eštek hodíme nejaké to slovo v uterí pri tých čudných pohyboch ktoré robíme na čudných veľkých guľatých predmetoch, jedným slovom na cvičení :)
    A čo to bolo s tým pokusom pichať si po pivách? teda to musela byť sranda. Ja už som tiež takto podobne raz pichal a bola to sranda. Lebo som ani nepremýšlal kam to pichám, proste som priložil injekciu a stlačil :)
    Peťo dúfam, že už si v poriadku, a budeš sa nám tu pravidelne hlásiť :) teda mne a Jarke, veď si nám tu už chýbal

    odpoveď na: Akcie klubu Nádej… #2340
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aj ja by som chcel všetkých pozvať na utorkové cvičenia. Ja som bol teraz prvý krát, teda už som chcel cvičiť minulý týždeň no zaspal som :) Teda nie priamo ja ale podrobnosti nebudem rozširovať, nakoľko je to veľké tajomstvo tých ktorí chodia cvičiť pravidelne, však Jarka ;) Ale tento týždeň som sa už naťahoval, ohýbal a cvičil naplno. Mal som síce na druhý deň malé problémy so svalmi tzv.svalovica :) ale to mi nevadí. Som zvedavý, kto príde v utorok!!!

    odpoveď na: Copaxone #2328
    Mates007
    Účastník (Participant)

    teda pekne ta tu vítam, dlho si medzi nami nebol čo je s tebou? vyhýbaš sa nám?
    čo sa copaxone týka. ja pichám pravidelne a asi by ma mrzelo keby som vynechal čo i len jeden deň. bojím sa že by si atak našiel akurát tu jedinú možnosť a hneď by sa chopil šance zahryznúť sa do nejakého nervu :) takže pichám denno-denne a verím že to všetko bude dobré. veľmi verím copaxonu, dúfam že som si dobre vybral tento liek :)

    odpoveď na: Copaxone #2275
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Trošku som bol sklamaný ako málo ľudí pichá Copaxone. V Matliaroch sme boli len dvaja. Nevieš prečo? Veď mne ho lekárka opísala ako dobrý liek s minimom vedľajších účinkov!!!

    odpoveď na: Akcie klubu Nádej… #2272
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ďakujem veľmi pekne za vyčerpávajúcu odpoveď a veľmi, veľmi podrobný popis ako sa k vám dostať. Tak fiť loptu musim nájsť a budem potrebovať aj tu pumpu lebo asi by som smiešne vyzeral v autobuse s nafúkanou fitloptou :) Zastaví ma revízor a ešte bude pýtať lístok aj za loptu ;) Neviem ale kde ti mám poslať tu SMS keď nemám tvoje číslo. Ale prídem, teda pokúsim sa to stihnúť. Mám síce prvý deň v novej práci ale spravím všetko preto aby som to stihol

    odpoveď na: Akcie klubu Nádej… #2267
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ahoj Jarka, chcel som sa len spýtať na cvičenia. Nejaké info kam chodíte a čo treba doniesť so sebou a podobne. Rád by som sa pripojil k vám a pravidelne cvičil, ked budem stíhať

    odpoveď na: Akcie celoslovenské… #2266
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ja by som chcel len potvrdiť slová Jarky o rekondičáku v Matliaroch. Bolo naozaj super, služby v hoteli boli vynikajúce. Ja som si najviac pochvaľoval kuchyňu, pretože obedy a večere boli vynikajúce a aj množstvo mi vyhovovalo :) Masaže boli tiež skvelé. Bazénu sme si užili až-až. No a k tomu výletu na Štrbskom Plese. Lucka mala tie čižmičky ospravedlnené keďže SM mám ja a nie ona. Nemal ju kto upozorniť na obuv :)
    Zhrniem to tie tri dni boli aj málo. Ešte by som tam vydržal kľudne aj dva týždne. No nikto ma tam nechcel nechať :(

    odpoveď na: Copaxone #2174
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Hlavu hore ved ono to zasa prejde a pridu aj pekne dni. Len sa neboj a pichaj a pichaj a pichaj. Modriny casom zmiznu a hrcky sa rozplynu. To nic nie je. :)

    odpoveď na: Copaxone #2173
    Mates007
    Účastník (Participant)

    nemboj sa ja som to iba raz spravil a teraz sa tomu vyhybam, menim si vzdy nohu raz jednu a potom druhu a picham raz hore a potom dole a takto to menim aby som nepichal stale do jedneho miesta. a vzdy maximalne tri vpichy do jednej nohy za sest dni a idem na bdrucho a znova sest vpichov a zasa zadok atd.

    odpoveď na: Copaxone #2153
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ahoj. vidim že tu máme novú tvár. Pekne vítam. Čítal som o tvojich problemoch s Copaxonom. ja ho tiež pichám dva mesiace. Aby som pravdu povedal, zvykol som si rýchlo, no bolesť mám tiež. Nie veľkú a nie vždy ale mám. Zväčša cítim bolesť keď pichám do nôh. Tak asi 15-20minút. Brucho je v pohode aj zadok A do rúk si nepichám, tam sa bojím :) používam taktiež ochladzovaciu metódu. Hlavne koli opuchom. Vždy bez ochladenia mi miesto vpichu trošku napuchlo. Iba jedenkrát mi po vpichnutí ostali hrčky ktré pomaly ustupili. Ale to bolo ako som zistil neskor tým, že som pichal priveľa a pridlho do nôh. Proste už protestovali aby som zmenil miesto pichania. Hold človek sa učí na vlastných chybách. Držím ti palce aby ti to šlo lepšie a lepšie a bolesti aby ustupovali. A minimum atakov :)

    odpoveď na: PETÍCIA – VÝZVA #2081
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aj ja by som chcel nejaké hárky, ako ich môžem získať?

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2073
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ahoj
    Aj ja mám pár otázok. Ako často užívaš ten CORDYCEPS. A ako dlho? Konzultovala si to aj s lekárom alebo nie?

    odpoveď na: inzercia … #2064
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ja som sa pýtal na cenu zdravia kôli tomu, že nikto ju nevie povedať.

    Až na Min. zdrav. oni si ho vážia na 500.000,- ako je už u nás známe :(

    odpoveď na: Copaxone #2063
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Nie nemám žiadnu inú reakciu. Schladzujem si to kôli tomu, aby mi miesto vpichu nestvrdlo. A keď to schladím hneď, tak nemám žiadný problém. Ešte keď som bol v nemocnici a druhý krát som si pichol do nohy, mal som tam hrču asi tak 7×7 cm. A potom mi lekárka povedala, aby som si miesto vpichu ochladzoval. Také malé vrecuško s gélom som dostal k injektoru a injekciám Copaxonu. To hodim na dva hodiny do mrazničky a pred pichaním ho vytiahnem.
    Štípať, to štípe trochu vždy, ale to mi už nevadí. Zvykol som si.

    odpoveď na: Copaxone #2055
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No musím pravdu povedať, mňa to trošku štípe každý deň. Vždy keď si pichnem tak asi 5 minút cítim trošku stípanie. Ale už som si zvykol hneď schladiť miesto vpichu a potom to je veľmi dobre. Asi 5 minút si to ochladzujem a potom môžem normálne fungovať, a nemám ani stvrdnuté miesto vpichu :)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 121 )