Pomôžte

Mates007

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 121 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Copaxone #10228
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aj Vás učili pichať si Copaxone hlboko do svalu?
    Pýtam, sa iba pre zaujímavosť, teraz ma to napadlo (whew)
    Mňa moja lekárka učila pichať Copaxone hlboko do svalu a vždy ma veľmi bolelo miesto vpichu a začal som mávať dosť často problémy s tzv. Copaxonovým šokom. Až asi pred dvomi mesiacmi mi jeden kamarát, lekár, pozrel na liek, prečítal si návod a kukol v tom ich lekárskom systéme v PC a zistil, že sa má pichať iba podkožne. Je to uvedené aj na injekcií. Údajne je tam varovanie pred pichaním do svalu. Ale vždy keď som sa pýtal, mojej neurologičky, tvrdila, že problémy mám z toho, že nepichám hlboko do svalu.:'(

    odpoveď na: Kryokomora.. #10227
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Jarka nože šepni ako by si to chcela vykonať. Možno ma nahovoríš na spolupáchateľstvo 8-)
    Vonku už sa potím, začína byť teplejšie a teplejšie, potrebujem mráz (chuckle)

    odpoveď na: Kryokomora.. #10215
    Mates007
    Účastník (Participant)

    O dva týždne? No to už ani spať nebudem. Vieš konečne budem mať možno možnosť nebyť v komore sám a budeme tam viacerí. Viac hláv, viac kapusty!!! :-D A konečne by sa na väčšej vzorke ukázala skutočná účinnosť kryoterapie.

    odpoveď na: Kryokomora.. #10213
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Budem naozaj držať palce a hlavne, asi sa začnem modliť! (angel)
    Bol by som rád keby ministerstvo začalo s podporou vecí ktoré sú pre nás dobré a skutočne pomáhajú. A môžu začať aj s kryokomorou]:-)

    odpoveď na: Vtipy #10212
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Vyjde kovboj z krčmy, zdvihne svojej kobyle chvost a pobozká ju na riť.
    Druhý sa ho pýta:
    To si prečo urobil?
    Ale, mám popraskané pery.
    A to pomáha?
    Nie, ale potom si ich aspoň neolizujem!

    odpoveď na: Môj názor – hodnotnie starostlivosti #10179
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Centrum SM Bratislava – Štátna nemocnica Mickiewicova

    1. pravidelne každé tri mesiace odber a vyšetrenie krvi a pečeňové testy na ambulancii sestričkou …. za 5

    2. pravidelne cca dva mesiace pred ukončením ročnej liečby „dobrovoľné“ objednanie na MR vyšetrenie mojou ošetrujúcou lekárkou (bez toho, aby ma s tým „otravovala“), ale ma na to upozorní, že cca za 2 mesiace idem na MR vyšetrenie … za 1

    3. pravidelný prísun liekov bez akejkoľvek prestávky v liečbe … za 5

    4. vyšetrenie u lekára prebieha cca 30 min a viac, lekár má záujem dozvedieť sa o zdrav. stave pacienta … za 4

    5. pravidelne raz ročne vyšetrenie u imunológa, na žiadosť lekára … za 5

    6. v prípade, že injekcie dochádzajú, po telefonickom objednaní sa aspoň dva týždne dopredu, je možné prísť pre injekcie úplne bez problémov … za 5

    7. komplexná starostlivosť … za 4

    odpoveď na: Kryokomora.. #10042
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Nuž v čase finančnej krízy toho asi veľa neschvália. Aj keď stať sa môže. Budeme sa všetci modliť a veriť, že „pánové nahoře“ pustia chlp :S

    odpoveď na: Kryokomora.. #10041
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Mám taký pocit, že asi veľa na výber nebude. Myslím, že je jedna kryokomora aj v Trenčíne. Ale to nie som istý lebo vlani bola nefunkčná. Potom v Senci a v BA

    odpoveď na: Kryokomora.. #10033
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No nie som istý ale asi okolo 400,-Sk (cash) stojí jeden vjazd a výjazd a v cene je aj to rozmrazenie. A požičanie oblečenia jednorazove je 50,-Sk. No po jednom vstupe asi nemuvidiš a hlavne nemucítiš efekt kryokomory. Preto sa odporúča prejsť kompletne celú kúru 10 vstupov. No a to či by si ostala teplá alebo nie to by musel okomentovať tvoj manžel. myslím, že on by asi nebol nadšený :-O

    odpoveď na: Vtipy #10029
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Na prvej hodine tanečnej. Jeden mládenec tancuje s jedným krásnym dievčaťom a aby se odreagoval, tak jej stále stláča gombík od podprsenky.
    A ona na to: „Prosím vás, čo to robíte?“
    „Já na Vás zvoním.“
    „Aha, mne sa zdálo, že dole niekto stojí,“ odpovedá dievča.

    odpoveď na: Kryokomora.. #10028
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No ja som platil za desať vstupov a oblečenie okolo 127,-€ vo februári. V korunách stojí desať vstupov 3500,-Sk a oblečenie tuším 350,-Sk. Ale vy ženy máte odev drahší keďže tam idete v porovnaní s nami mužmi „naobliekané“ (chuckle)
    Jarka nemboj sa, oni tam majú takú mikrovlnku pre dospelých a tam ťa potom rozmrazia (pi) a keby si chcela dlhšie tak to potom bude aj so solárkom 8-)

    odpoveď na: Kryokomora.. #10013
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No budem rád keď tam budem mať spoločnosť. Ja tam pôjdem asi tak v máji. Lebo som bol na konci februára a tak si dám aspoň tri mesiace prestávku. Aj eurká musím trošku pošetriť, bo to nie lacný špás (chuckle)
    Ale keď tam budeme viacerí pôjde nám to lepšie. Uvidíte, že to nič nie je. Zavoláme aj Eriku. Nech v tom niesme len traja namočení :-D

    odpoveď na: Copaxone #9948
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Určite zavolám(call), len aby som nezabudol (chuckle) u nás to je predsa normálne

    odpoveď na: Vtipy #9947
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Na pápežskom koncile si zobral slovo jeden z kardinálov a vraví:
    „Drahí bratia, kontaktovala ma firma Coca-cola a ponúkla nám tri
    miliardy dolárov ako dar pre cirkev…“
    V miestnosti to radostne zašumí a kardinál pokračuje: „Má to však
    jeden háčik. Chcú aby sme v modlitbe Otče náš zamenili chlieb náš
    každodenný, za Coca-colu každodennú. A tak sa vás teda pýtam – kedy
    nám končí zmluva s pekárňami?“

    odpoveď na: Vtipy #9946
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Šéf si chcel užiť so svojou krásnou mladou sekretárkou vo svojej
    kancelárii, na svojom veľkom koženom kresle. Ale sekretárka mala mladého vyšportovaného priateľa.
    Jedného dňa to šéf už nevydržal, postavil sa pred svoju sekretárku a povedal:
    “ Dám Vám 200 euro, ak mi doprajete s vami chvíľku potešenia“ Sekretárka rázne odmietla.
    Šéf navrhol : „Budem rýchly. Hodím vám peniaze na zem, vy sa v tej
    minisukni pre ne zohnete. A než sa stačíte zdvihnúť, budem už hotový. Ani si toho nevšimnete.“
    Sekretárka sa na okamih zamyslela a povedala, že sa poradí so svojim priateľom. Večer všetko vyrozprávala svojmu priateľovi a ten jej navrhol:
    „Povedz si o 400 euro, keď ti ich hodí na zem, rýchlo ich zober a vstaň,aby nebol schopný ani stiahnuť si nohavice.“ Ráno sekretárka povedala svojmu šéfovi, že súhlasí, ale že chce 400 euro. Šéf súhlasil.
    Priateľ čaká vyše pol hodiny na svoju milú, Po 45 minútach to už nevydrží a volá svojej priateľke:
    „Čo sa deje?“
    Sekretárka trhane odpovedá svojmu priateľovi:
    „Pre..Bo..ha!!! …On…..mi….to…..tu …..roz..sy…pal…….v…drobných!!!!

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 121 )