Pomôžte

janka1508

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 704 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Gratulácie #27222
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Šťastné a veselé ukončenie starého roku.
    Nový nech Vám začne plynúť ako čistá voda zo studničky,
    plná zdravia, lásky, pokoja a nech Vám jej prameň nikdy nevyschne.
    (sun)(h)(party)

    odpoveď na: Gratulácie #23658
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Vinšujem, vinšujem, na zdravie, na šťastie,
    ten starý rok prežiť,
    nového sa dožiť,
    hojnejšieho, pokojnejšieho.
    A nech s novým rokom rastie,
    aj to vaše ľudské šťastie.

    Krásny a šťastný nový rok, nech Vám trvá celý rok. (handshake)(d)

    odpoveď na: Len tak… #21060
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No mňa čaká posudková v blízkej buducnosti. Pôjdem tam po prvý krát v živote. Už začínam mať z toho bruchabôl.

    janka1508
    Účastník (Participant)

    Osma ďakujem za odpoveď. Chrbát bolí až dych vyráža, doktor takmer nezdvihol ani hlavu od stola. Pomaly s prestávkami doklepkám tie rehabilitácie a pôjdem otravovať asi znova.

    janka1508
    Účastník (Participant)

    Chcela by som sa spýtať. Na bolesti chrbta má lekár predpísal elektroliečbu – interferenčné prúdy. Ako kontraindikácia je však niekde uvedená skleróza multiplex. Absolvovali ste niekdo uvedenú terapiu aj napriek tomu alebo Vám ju lekári neodporúčajú? Ďakujem.

    odpoveď na: Len tak… #20648
    janka1508
    Účastník (Participant)
    odpoveď na: Zápal očného nervu #20647
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No ja som prekonala niečo podobné nedávno, len to bolo oko ľavé. Ja som sa už nemohla ani pozerať na telku, ani čítať. Najlepšie bolo, keď som si ho prepila a hrala som sa na piráta. Na očnom mi dala injekciu priamo do oka. Vraj aby sa zbytočne nezaťažoval organizmus, ale cielene liek pôsobil na očný nerv. Bool to liek s postupným uvoľňovaním, cca na 3týždne. Už je lepšie.

    odpoveď na: Len tak… #19033
    janka1508
    Účastník (Participant)
    odpoveď na: Len tak… #19019
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Jarka *THUMBS UP*@}->--

    odpoveď na: O zdraví a novinkách… #18814
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Na Slovensku sa odjakživa hovorí, že v amerike ide všetko. Tak asi aj vyliečiť SM-ku. Klobúk dolu.

    odpoveď na: O zdraví a novinkách… #18673
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Mňa to nepresvedčilo tiež. keby to bolo také jednoduché, tak nie je nik chorý. Netreba zabudnúť, že zdravé stravovanie nie je dieta pri ktorej sa takmer vylúčia niektoré druhy potravín.

    PS: pre katre
    v liste č. 3 píšeš: „… lebo strach ze sa rano prebudim s atakom uz nechcem zazit“ ale v profile máš uvedené, že sm-ku nemáš. Tak ako to je?

    odpoveď na: O zdraví a novinkách… #18641
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Lipka, predbehla si ma. Súhlasím s Tvojim názorom. Treba sa stravovať zodpovedne, ak čkovek napr. drží bezlepkovú dietu a nie je zdravotný dôvod, je to obrovská chyba. To Vám povie každý lepší odborník na zdravú výživu. to, že treba obmedziť zlé tuky, cukor to je pravda. Nahrádzať prirodenú stravu umelým vitamínom? Niekedy treba doplniť aj tie ale načo toľko umelých?

    odpoveď na: Len tak… #18563
    janka1508
    Účastník (Participant)

    S tým chorým zdravotníctvom máš úplnú pravdu. A bude to ešte horšie. Mňa sa lekár spýtal, že „a čo ja s tým mám teraz urobiť?“ keď som prišla za ním a myslím si, že s dosť závažným problémom. Akonáhle sa niečo vyskytne, čo sa vymyká rutine a treba porozmýšľať čo ďalej, radšej dajú ruky preč, poprípade sa z človeka stane tenisová loptička. ( česť výnimkám, ale treba na ňu natrafiť)

    odpoveď na: Len tak… #18555
    janka1508
    Účastník (Participant)
    odpoveď na: Gratulácie #18542
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Takže všetko najlepšie k narodkám a želám veľa pohody, šťastné náhody,žiadne nehody, významné dohody,úžasné príhody, duchovné hody,partnerské zhody a ďalšie výhody. (handshake)@}->--(^)(d)(music)(ninja)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 704 )