Pomôžte

janka1508

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 704 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Rebif #18520
    janka1508
    Účastník (Participant)

    pichám 4-tý rok. Všetky nežiaduce účinky, ktoré by vraj časom mali zmiznúť, ma stále navštevujú. Ich intenzita je kolísavá.
    Od teploty radšej už neberiem nič, len vo výnimočných prípadoch, pretože potom mi klesne telesná teplota na „bod mrazu“. Mám veľmi nízku telesnú teplotu.

    odpoveď na: Rebif #18511
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Ja som rebif nevynechala nikdy ani pri teplote, ani pri ATB. Tiež by ma zaujímalo, či niekto koná inak a čo je správne.

    odpoveď na: Len tak… #18501
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Jarka – s radosťou.(ninja)

    odpoveď na: Rebif #18486
    janka1508
    Účastník (Participant)

    veru hej, po injekcii

    odpoveď na: Vtipy #18482
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Matematika…

    Učiteľ gramatiky ochorel, tak poslali na zastupovanie matematika. Práve preberali pády. Matematikár:
    – Nominatív mámme „kto, čo“, genitív je „koho, čoho“, datív je „komu,…“
    Ďalej si nevie spomenúť. Tak hodí otázku do triedy:
    – No vie to niekto?
    Žiaci sa bavia, že matikár to nevie, ale ten sa rýchlo vynajde:
    – No keď nevieme, nech X je to neznáme slovo. Potom zo zápisu: koho, čoho, komu, X urobíme trojčlenku, podľa ktorej:
    Čoho.komu
    X= ——————–
    Koho
    No a ďalej je to už jednoduché., „ho“ aj „ko“ sa nám vykráti a výjde X=čomu.

    odpoveď na: Magnetická rezonancia… #18481
    janka1508
    Účastník (Participant)

    (handshake)*THUMBS UP*

    odpoveď na: Rebif #18480
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No dnes to bola po dhšej dobe zase „pekná noc“. Teplota vyše 38, ukrutá bolesť hlavy, a aj celého tela, nevládala som ani z postele vstať. Vypadá to tak, že hlava bude bolieť celý deň. (yawn)

    odpoveď na: Len tak… #18467
    janka1508
    Účastník (Participant)

    mne tiež, ale ešte aj niečo iné:-P pri vianočnom pečení som si zasúťažila vyhrala som lis na cesto a dnes mi prišiel tak sa budú piecť (^)

    odpoveď na: Len tak… #18221
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Držím palce aj ja :-)

    odpoveď na: Vtipy #18178
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Hádanka:
    Cez deň to breše a v noci sa to kúpe. Čo je to?
    SVOKRINE ZUBY.

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #18177
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Chcela by som sa spýtať, či máte počas PN-ky celodenné vychádzy alebo tak ako je klasika – 2 hodiny doobeda a 2 hodiny poobede. Nemyslím PN-ku pri ochoreniach ako angína, chripka alebo zlomená ruka. Pri SM-ke síce vychádzky nie sú problém, ale keď sú napr. poobede od 14,00-16,00 a ja sa zrovna vtedy necítim dobre, chcem si poležať, šla by som von o 17,00 ale už nemôžem. Nemám vycházku. Aké máte skúsenosti?

    odpoveď na: Rebif #18176
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Ahojte rebifáci. Chcela by som sa spýtať, či je tu niekto kto si pichá rebif dlhšie ako 4 roky. Ja som s ním nemala žiadne problémy, ak nerátam nejaké tie bežné vedlajšáky. Ale v poslednej dobe ma bolí každá jedna injekcia a niektoré miesta ma neprestali bolieť ani po dhej dobe. Neviem, či už ho náhodou neprestáva moje telo tolerovať.

    pre michsu: až teraz som si všimla dotaz. :-O Zlepšenie som nepocítila, ale nenastalo zhoršenie a aj nález na MR-ku je bez nejakých významných zmien. Tak si myslím, že liečba refifom plní svoj cieľ.

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #18006
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Nech radosť :-)a šťastie vládne u Vás doma,(sun)
    nech zďaleka obchádza Vás nešťastie a smola.
    Nech pohoda vládne za sviatočným stolom,
    nech láska(h) prevláda nad nemilým slovom.
    Želám (handshake)Vám krásne Vianoce a všetko dobré v Novom roku.

    odpoveď na: Milka #17926
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No ja keď som mala malé deti, tiež som mala odložené medovníčky v krabici, a keď som asi po týždni siahla do krabice aby som pozrela či už zmäkli, tak uz nemalo čo. Usmievalo sa na mňa len pár kúskov z ktorých boli vyhryzené oriešky. Už asi nevládali dojesť.:-D

    odpoveď na: Len tak… #17925
    janka1508
    Účastník (Participant)

    V diaľkovom som vymenila baterky, a ide. Veď bolo aj dobre odstredené pri vysokých otáčkach. Ale pre istotu som ho dosúšala aj na radiátore.:-)
    Ja robím ešte aj iné kúsky. Vodu v rýchlovarnej konvici som varila na plynovom sporáku. :-P Život si treba spestriť.
    PS: Jarka a ten mobil vydržal dlhšie?;-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 704 )