Pomôžte

Tysabri…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 160 )
  • Autor
    Príspevky
  • #14399
    jareš
    Účastník (Participant)

    marcel….vždy si predstavuj, ako to dobre dopadne, ako sa budeš dobre cítiť…privolávaj pozitíva aj v myšlienkach….

    myslím to v dobrom… (think)

    #14417
    Anton
    Účastník (Participant)

    Ahoj Marcel,
    ja som tiež Tysabrista. píšem sem preto lebo si povedal že tu už nik nepíše. Vieš ja mám tiež taký pocit , že tu nik nepíše a tak sa hrám asi len na Čumila. Teraz skúsim nahnevať aj šéfku, ktorá tu už tiež nepíše tie svoje srandičky a radšej sa ktoviekde fláka.:@……………………. ÁÁÁ teraz uvidíš tú rekciu, že Jarka?:-P

    #14422
    marcel00
    Účastník (Participant)

    Ahoj, už som sa bál, že sme ako druh Tysabristu vymreli. Rád konečne niekoho čítam v tejto sekcii.
    Normálne už som sa bal, že sme ohrozený druh. :-)

    #14424
    jareš
    Účastník (Participant)

    chlapci…vy – a ohrozený druh ? xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa

    Tonko…tu si vylievať svoje názor nem budem…ale spočítam ti to na rekondičke v Číži abo inom podobnom zariadení…kde budeš makať až sa ti bude z hlavy pariť :D :D :D :D :D :D :D :D

    môže byť ?(angel)(angel)(angel)(angel)(angel)

    #14505
    jareš
    Účastník (Participant)
    #14562
    Slayer
    Účastník (Participant)

    Ahojte, v piatok 5.februára mi stiekla prvá infúzia tysabri.

    Mal som potom večer bolesti hlavy ale, nachvílku som si ľahol a prestalo to, na druhý deň to bolo úplne v poriadku.

    Budem sem písať svoje pocity z liečby.

    #14564
    marcel00
    Účastník (Participant)

    Zdravím. Zajtra idem do Ba na Kramáre na druhú infúziu Zysabri, sa teším.
    Prvá bola fajnová a tá druhá by mohla byť ešte lepšia. Asi som spokojný aj s drobnosťami, po prvej som začal hýbať prstami na ľavej nohe ale dúfam, že po tejto budem chodiť bez barly :)

    #14570
    kápo
    Účastník (Participant)

    Marcel, držím palce, aby to tak bolo ;-) Daj vedieť!!!

    #14624
    Anton
    Účastník (Participant)

    Ahojte trochu pozde som sa sem vrátil, ale mal som pravdu že sa Tysabristi ozvú. Takže Tysabristi hlavu hore a ruky vedľa seba nech infúzia tečie a tečie*DRINK*

    #14628
    marcel00
    Účastník (Participant)

    vďaka za povzbudivé slová ale nie je u mňa úplne všetko tip top. Kalí sa mi po druhej infúzii zrak a nechcem dôjsť o vodičák, najmä preto bo auto potrebujem na prepravu a priateľka ho nemá. Sňáď sa to ustáli a bude opäť fajn. A tečie a tečie :)

    #14638
    daruš
    Účastník (Participant)

    Marcel neboj,ja beriem tysabri pomaly rok -tie stavy chvíľu hore a potom dole mávam aj ja ale celkovo cítim,že to niečo má do seba.Napríklad jeden deň si myslím,že sa zhoršujem v chôdzi a na druhý deň to nieje pravda.Aj nedávno som už myslela,že ide na mňa atak a ustálilo sa to.:-)Nemôžeš po druhej infúzke skladať zbrane a hlavne neboj;-)

    #14649
    marcel00
    Účastník (Participant)

    tak a okuliare mi napisala, ze som na tom este dobre a pomozu

    #14650
    daruš
    Účastník (Participant)

    ;-)Marcel aj ja mám od začiatku SM a vieš čo rozmýšlam dáme si predpísať tie ružové a bude to úplne fajn:-D(angel)

    #14651
    marcel00
    Účastník (Participant)

    daruš idem si ich poobede dať urobiť tak sa opýtam.
    ale ak ružové tak aspoň 5 dioptrie neh to zato stojí :-) 8-)

    #14656
    jareš
    Účastník (Participant)

    marcel00…ono to bude stáť aj tak… ;)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 91 až 105 (z celkového počtu 160 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.