Pomôžte

Tysabri…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 160 )
  • Autor
    Príspevky
  • #2360
    Roman
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Vcera mi stiekla siesta infuzka. Liecbu zatial znasam dobre a treba zaklopat aj vysledky krvi ktoru vzdy kontroluju su dobre. Zatial sice este nebeham bez palicky, ale clovek je taky „nabity“. Proste nieco sa deje a verim ze sa postupne zlepsia aj ostatne problemy. :-)

    #2369
    leni
    Účastník (Participant)

    Caute, aj ja uz mam liecbu zahajenu!!! :)
    Pred tyzdnom mi krasne stiekla infuzka (a bez neziaducich ucinkov), a teraz cakam uz len zlepsovanie stavu. Aj ked viem, ze to nebude na pockanie, mala som sa hned na druhy den lepsie :) Bola som lepsia v rovnovahe, citila som sa silnejsia a stabilnejsia.
    Nalada sa primerane k tomu dvihala…bolo mi fajn.
    Teraz momentalne sa vsak zase meni pocasie, na co som ja dost senzibilna, takze stav – nic moc… Uvidime, tesim sa na dalsiu „davku “ o 4 tyzdne…

    #2610
    Daša
    Účastník (Participant)

    Ahoj ja som dostala uz 9 infuziu Tysabri, bohuzial nemam pociz ze mi je lepsie, bolo mi super po asi prvych 4 alebo 5, teraz mam pocit ze sa to zastavilo alebo mozno aj zhorsilo. Nechcem nikoho sklamat je to len moj pocit, mozno to sposobilo premenlive pocasie,alebo aj choroba, bola som prechladnuta a uzivala som antibiotika v aprili. Prosim napiste mi niekto, kto je uz liecbou tak daleko ako sa citite, ci sa to zlepsuje a tak dik moc

    #2710
    Roman
    Účastník (Participant)

    Dnes mi stiekla 8 infuzka a mam taky pocit ze urcite ak sa to nezlepsuje, tak sa aspon zastavil postup choroby. A vyslovene uz ocakavam vzdy dalsiu infuzku.
    Viaceri moji znamy a kolegovia sa jednoznacne zhodli na pozitivnom vplyve liecby a ja to musim potvrdit.
    Vsetkym Vam zelam vela sil, chuti a pevnu doveru v svetle zajtrajsky.

    #3421
    Daša
    Účastník (Participant)

    Chcela by som sa spýtať či je tu niekto kto sa lieči s Tysabri a je z Košic? Budem rada ak sa mi ozve vďaka. Daša

    #4215
    jareš
    Účastník (Participant)

    Daška…podľa mňa vás je viac, ktorí ste z Ke a ste na Tysabri…iba sem buď nechodia alebo ak aj chodia – tak nepíšu…

    poznám viacerých, ktorým steká Tysabri, viem o takých, ktorým výrazne pomohol tento liek, ale sú aj takí, ktorým ešte len zaberá…aj keď pomalšie

    Osobne si myslím, že tak ako u každého iného lieku, aj tu platí, že všetci sme rozdielni, a preto aj účinok nie je rovnaký

    Všeobecne si však myslím, že v súčasnosti je to najintezívnejší leik…aj keď viem, že sa už chystá aj intezívnejší…avšak tak skoro sa ešte u nás neukáže

    #8316
    daruš
    Účastník (Participant)

    Moja doktorka mi včera oznámila, že mám schválené Tysabri.Najskôr som mala radosť keď mi to začala p.dokt.Procházková vybavovať ale neviem prečo mám trochu obavu či to dobre zvládnem asi som hlúpa. Miesto radosti opäť moje hlúpe myšlienky.Keď na internete to opisujú akosi vážne.:)

    #8318
    jareš
    Účastník (Participant)

    Darinka…Tysabri nie je doteraz preskúmaný liek, navyše sa ešte stále objavujú závažné vedľajšie účinky…

    ALE… !!!

    momentálne neexistuje nič lepšie…a tých vedľajších účinkov sa nemusíš obávať, naša doktorenka si úzkostlivo sleduje svojich pacientov, nevidím dôvod na obavy…

    TEŠ SA…zatiaľ čo poznám poberateľov tejto terapie…tak mám pocit, že minimálne sa im postup choroby zastavil…ak už aj nezlepšil stav

    myslím, že môžeš doktorenke dôverovať…zverila by som jej do rúk aj svoj vlastný život…dokonca aj životy mojich detí…je skutočne veľmi dobrá

    #8320
    daruš
    Účastník (Participant)

    Jarka ja to viem aj som si prečítala ako druhí robia zlepšenia
    preto som s tým súhlasila inak sa teším a ozvem sa keď budem v Blave na zahájení asi tak za mesiac.Teraz som totiž len vysadila injekcie.Ty ma vieš vždy povzbudiť dobrým slovom… ďakujem;)

    #8323
    jareš
    Účastník (Participant)

    budem rada, ak sa ozveš…už by som nemala byť zamestnaná, tak si môžme aj na kafčo skočiť

    #8327
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Daruš nech ti každá kvapka padne na úžitok.

    #8333
    daruš
    Účastník (Participant)

    Janka ďakujem. Dúfam,že táto mi už konečne sadne a nebudem opäť vymýšľať.:)Veď musia mať somňa radosť, už tretia liečba.

    #8342
    liviap
    Účastník (Participant)

    držim Ti palce (flex) a po infúzke sa ozvy.

    #8343
    Tatiana
    Účastník (Participant)

    Daruš, nech ti liečba pomôže a nech sa ti darí čo najlepšie.

    #8344
    daruš
    Účastník (Participant)

    samoška;)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 160 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.