mrkvička
- This topic has 319 odpovedí, 8 hlasov, and was last updated pred 16 years, 5 months by
jareš.
-
AutorPríspevky
-
5. novembra 2008 o 14:50 #4203
mrkvička
Účastník (Participant)Streda/5.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 340 skracovačiek
– 40 minút posilňovňa, z toho 15 minút bicykel6. novembra 2008 o 15:21 #4216mrkvička
Účastník (Participant)Štvrtok/6.11.2008:
– 15 minút ranná rozcvička
– 340 skracovačiek
– 40 minút v posilke, z toho 15 minút bicykel
Dnes sú tomu už 3 mesiace, čo poctivo cvičím. V posilňovni cvičím každý druhý deň, keď v daný deň nemôžem, tak sa to snažím nahradiť inokedy a do dnešného dňa evidujem iba 4 vynechania.6. novembra 2008 o 16:10 #4217jareš
Účastník (Participant)to ti skutočne gratulujem…a občas mám aj výčitky, že moja poznámka o tvojom „brušku“ to spôsobila…dúfam, že sa za to na mňa nem budeš hnevati
ale rozhodne musím uznať, že si skvelá a že ťa aj obdivujem…vlastne ja sa snažím so sebou „makať“ len kvôli tebe….aby si ma nezahanbila….
a okrem toho, som si uvedomila, keď som si začala moje fyzické aktivity zapisoavť, že vlastne toho až tak veľa nerobím a občas nerobím takmer celý deň nič…
tak…Katka, drž sa cvičenia, verím, že ti to pomáaha ale pomáhaš tým aj mne osobne a verím tomu, že aj mnohým ďalším…tak aspoň my, ktorí si to sem zapisujme…vydrže…spoločne…

držím ti palčeky do ďalších mesiacov…
7. novembra 2008 o 12:05 #4251mrkvička
Účastník (Participant)Piatok/7.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 340 skracovačiek8. novembra 2008 o 15:58 #4285mrkvička
Účastník (Participant)Sobota/8.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 340 skracovačiek
– dnešná posilka bola nahradená cvičením pri upratovaní a vysávaní domu. Konečne som upratala aj auto, tak akosi mám toho cvičenia dosť
9. novembra 2008 o 10:46 #4299mrkvička
Účastník (Participant)Nedeľa/9.11.2008:
– 15 minút ranná rozcvička
– 340 skracovačiek
– 40 minút v posilke, z toho 15 minút bicykel
Dnes sa mi super cvičilo.10. novembra 2008 o 16:36 #4355mrkvička
Účastník (Participant)Pondelok/10.11.2008:
– 15 minút ranná rozcvička
– 360 skracovačiek
– 40 minút v posilke, z toho 16 minút bicykel a zvýšila som aj počet opakovaní pri posilňovaní nôh a rúk, keďže som si už zvykla na vyššiu záťaž11. novembra 2008 o 9:25 #4395mrkvička
Účastník (Participant)Utorok/11.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 360 skracovačiek12. novembra 2008 o 22:28 #4438mrkvička
Účastník (Participant)Streda/12.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 360 skracovačiek
– 40 minút posilka, z toho 13 minút bicykel – viac som akosi nevládala
13. novembra 2008 o 13:44 #4452mrkvička
Účastník (Participant)Štvrtok/13.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 360 skracovačiek14. novembra 2008 o 12:43 #4463mrkvička
Účastník (Participant)Piatok/14.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 360 skracovačiek
– domáce práce na miesto posilňovne
15. novembra 2008 o 16:29 #4491mrkvička
Účastník (Participant)Sobota/15.11.2008:
– dnes to vyzerá na oddychový deň, ak nepočítam opakované štvornásobné cvičenie vo dvojici a myslím, že to stačí
– pekný víkend všetkým16. novembra 2008 o 11:24 #4501mrkvička
Účastník (Participant)Nedeľa/16.11.2008:
– 15 minút ranná rozcvička
– 360 skracovačiek
– 40 minút v posilke, z toho 16 minút bicykel17. novembra 2008 o 19:04 #4530mrkvička
Účastník (Participant)Pondelok/17.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 380 skracovačiek
– 40 minút posilka, z toho 16 minút bicykel18. novembra 2008 o 22:25 #4558mrkvička
Účastník (Participant)Utorok/18.11.2008:
– 15 minút rozcvička
– 380 skracovačiek -
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.