Pomôžte

Osma

Reakcie

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 2,446 až 2,457 (z celkového počtu 2,457 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2951
    Osma
    Účastník (Participant)

    Silvika,hovorili mi,ze sa maju vypit 3 litre,potom prestvka a potom znova nasadit kuru.S vitaminmi je to tak,ze nic sa nema prehanat,ale tie probiotika by som si nasadila.
    PS:Este neviem,ako sa na tejto stranke da pridat smajlik,az mi to poviete,tiez ho tam budete odo mna mat.Ahojky a pekny den.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2945
    Osma
    Účastník (Participant)

    Silvika,este ma napadlo,ze by si mohla zaradit aj probiotika v tabletkovej forme a aj vo forme zakvasu,acidofil.mlieka atd.Tie maju vliv na nasu obranyschopnost.Probiotika sa daju kupit v lekarni bez predpisu.Pa-pa.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2938
    Osma
    Účastník (Participant)

    Silvika,skus aloe-vera.Uz pijem treti liter a musim zaklopat.Ale nekupuj si tie lacne z lekarne.Jares ti poradi,na koho sa mas obratit,alebo sa orientuj na nete.Pa-pa

    odpoveď na: Čo dnes navariť ? #2937
    Osma
    Účastník (Participant)

    Davam do placu tiez jeden recept,dneska robeny.Potrebujete:
    1 balenie rybky pangasius,rajcinky,cuketa stredna,syr (dala som parmezan),struhanka,citron,trocha oleja,cierne korenie,grilov.korenie,korenie na ryby,bazalka

    Cuketu na kolieska,na ne grilov.korenie,prudko opiect na teflon.panvici,dat do jenskej misy,na to pangase,ktoreho pokvapkame citron.stavou,okorenime korenim na ryby a obalime v struhanke.Na vsetko navrstvime struhany syr,na to rajcinky na kolieska s bazalkou,zasa dat syr,prikryt alobalom a supnut do rury.Potom odkryjeme.Je to vyborne s ryzou,alebo zemiakmi a uhorkovy salat-DOBRU CHUT od Osmy

    odpoveď na: Čo dnes navariť ? #2924
    Osma
    Účastník (Participant)

    No,vyzera to dobre,ked si to takto citam.V najblizsej dobe to probnem.Musim kupit aj ingredience,hlavne tie,co nam nerastu na zahradke.Diky za receptik.Potom dam vediet,ako to dopadlo.Caues.

    odpoveď na: Čo dnes navariť ? #2909
    Osma
    Účastník (Participant)

    No jasnacka,ze sa pytas.Ja rada varím,tak to hned vyskusam.

    odpoveď na: Mám SM ale chcem mať aj dieťa… #2894
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahojte,uz som tu dlho na tomto fore nebola,ale hned sa musim zapojit do debaty.Kacicka,suhlasim s Jarkou,ty sa neboj,vsetko zvladnes,bude ta hriat tvoje dietatko pri srdiecku,budes sa na nej tesit a vsetko zle odide,aj tvoje cierne myslienky.
    Mozes sem pisat hocikedy,dobre sa „vypindat“ a bude ti dobre.Maj sa pekne a drzim palecky,nech sa rozhodnes spravne.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2601
    Osma
    Účastník (Participant)

    Jares,dakujem a OK.Az sa vratim z nemocnice,tak sa s tebou spojim a dam vediet.Vies,nevedela som,ze sa ta potvora tak skoro objavi,mala som ataku v decembri a na vianoce ma pustili domov.
    Dakujem vm vsetkym za podporu,budem sa snazit odolavat.
    Tak drzim palce sebe,aj vam vsetkym,aby sme vzdy viedli nad touto chorobou aspon 1:O,alebo aj viac.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2599
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahojte,jste mi dodali silu,az sa vratim,tak sa urcite ozvem,tento internet mi bude v nemocnici chybat.Mame ho sice doma len od januara,ale uz ani neviem,ako som mohla bez neho existovat.Mony,Tatianka,potom sa Vam ozvem,ale ako vam dam svoj mail?A diky za podporu.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2592
    Osma
    Účastník (Participant)

    Dievcata ahojte,plne s vami suhlasim,ze tato liecba ide do penazi,ale na co mi budu,ked sa nepostavim na nohy.Zrovna mam atak a zajtra nastupujem na solumedr.Co by som dala za to,byt zasa zdrava.Nejak prepadam depresii.Po navrate tiez skusim Aloe-Vera,ale neviem,kde si vybrat to spravne.Vsetkych vas pozdravujem a zelam pekny den.

    odpoveď na: V ktorom roku si sa nar… #2463
    Osma
    Účastník (Participant)

    No nazdar,tady su len same mladatka.Ja som asi z vas najstarsia.Uplne sa hanbim to napisat,ale som kozorozec 1956.

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2462
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahojte,aj ja diky za zaregistrovanie.Som tu nova,radsej by som tu ani nebola,ale co sa da robit,ked mi zivot doprial na stara kolena tuto radost.Majte sa.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 2,446 až 2,457 (z celkového počtu 2,457 )