Pomôžte

Osma

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,416 až 2,430 (z celkového počtu 2,457 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #6430
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahojcek,ja som bola v kupeloch v oktobri-novebmri a tiez sa mi trocha zhorsil zdravot.stav.Uz posledny tyzden v kupeloch som citila trpnutie a palenie na lavej nohe,a to uz som vedela,ze aj v kupeloch musim zvolnit tempo a nerobit tam pokusy o preteky.Mala som plavanie kazdy den,cvicenie, rotoped,prechadzky a bolo toho asi naraz dost a do toho este ine procedury.Potom,ked som prisla domov,som vela oddychovala a zasa je vsetko OK.Ale i som sa zlakla,ze to je atak.
    Drzim palce a uvidis,ze to bude OK.:)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6319
    Osma
    Účastník (Participant)

    uz sa pre dnesok rozlucim,drzte sa vsichni a pa-pa:)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6315
    Osma
    Účastník (Participant)

    No a este sa pamatam,ze nam mama robila (aj ja svojim detom),ked mali kasel taky ten hnusny,mastny zabal na prsia.To bolo hnusne,proti tomu je cibulovy caj pochutka.:D

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6313
    Osma
    Účastník (Participant)

    Este ma napadlo,ze by sis na noc mohla urobit na krk prisnitza-zabal – davam si velku vreckovku do velmi sudenej vody namocit,vyzmykat,dat na krk,na to teply sal.Vatsinou to pomaha,ked si trochu zachripnuta.Aj detom som to robila,aj moja mama mne so segrou.

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6311
    Osma
    Účastník (Participant)

    Mozno to ani neni chripka,mozno si len prechladnuta a skoro to odide.(F)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6309
    Osma
    Účastník (Participant)

    Verim,ze je ti smutno,ale vsetci sme ti pisali,ze to chce doktora.Ty si nic nevycitaj,neni predsa maly chlapec.Kazdy dospely je zodpovedny sam za seba a za svoje zdravie.Drzim mu tiez palce,nech sa z toho rychlo vyhrabe.:)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6299
    Osma
    Účastník (Participant)

    U nas je to tak,ze ja som bola vzdy na vianoce chora,vzdy som bola prechladnuta,kasel,nadcha,alebo angina,vlani som bola po ataku na solumedr. a pustili ma domov 22.12.,mi to ani ako vianoce neprislo.Takze som zvedava,ci tento rok bude iny:D Do vianoc je este dost casu,tak sa z toho dostanes,DRZIM TI PALCE!!!!(y) a posielam ti:):):)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6292
    Osma
    Účastník (Participant)

    Cecko a betaglukan je rozdiel,Cecko tiez beriem,ale od echinacii,betaglukanu som uz ustupila,nebudem zbytocne pokusat.Ale chce to naozaj vylezat a vypotit sa,najlepsie na cudzom tele,ale to asi teraz nepripada do uvahy,nie?:)

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6268
    Osma
    Účastník (Participant)

    tak jedna ta asi nezabije,ale viem,ze ma varovali,aby som sa branila liekom,co posilnuju imunitu.Chce to hlavne vylezat,vypotit,vela pit cajik.U mna vrely kupel neprichadza do uvahy,mozem sa len sprchovat.Kupele v Bojniciach mi vyvolali prvy atak a problemy s chodzou.

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #6265
    Osma
    Účastník (Participant)

    betaglukan – posilnuje predovsetkym imunitu,aby sa telo mohlo rychlejsie branit pri chripke a inych takychto ochoreniach.To ale nase telo pri SMke nepotrebuje,myslim zvysovat imunitu.Vatsina z vas berie lieky prvej volby,aby sa imunita potlacovala.Tak si na to dajte pozor.

    odpoveď na: Vianoce, vianočné zvyky a triky, rady… #6129
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahojcek,ja varim vsetko ako vy pre ostatnych clenov rodiny,ja mam problemy so zlcnikovymi cestami a pecenou,tak musim vsetko ako oni,ale idem na to dietnou cestou (salat bez majonezy, kapor v alobale,nie vyprazany,namiesto kapustnice mam rybaciu polievku),zlcnik mi operovali v r.1981,do menopauzy som mala pokoj a teraz zasa musim dietovat,uz takmer 12 rokov som nejedla rezen,myslim vyprazany,ani klobasky,nic tucne.Da sa to vydrzat i ked niekedy by som si aj z takej dobrej klobasky dala.
    Aj ja vsetkych pozdravujem a majte sa OK a pri predvianocnom sialenstve myslite aj na oddych.:)

    odpoveď na: Vtipy #5750
    Osma
    Účastník (Participant)

    Idu dve baby vo vytahu a jedna sa pyta tej druhej: Pani,necitite tu muzske semeno? A ta druha si da ruku pred usta a povie: Prepacte,ale zrovna sa mi grglo.:D:D

    odpoveď na: Len tak… #5745
    Osma
    Účastník (Participant)

    Tu knihu mam pozicanu z kniznice a je to celkom zaujimave citanie.Je to pekne napisane,o vsetkych chorobach,ako sa liecia standartne,ale i homeopatia,alternativna medicina atd.

    odpoveď na: Len tak… #5689
    Osma
    Účastník (Participant)

    Kde ty na toto vsetko chodis???:D:D:D:D:D je to super a hned mam usmev na tvari,(y)

    odpoveď na: Môj názor #5656
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja sa musim tiez pripojit k Janag,dlhsi cas som tu nebola a som mile prekvapena,ako sa to tu zlepsilo,aj pribudli nove rubriky,temata a minule som sa dobre narehotala na naozaj skvelych vtipoch.:D:D:D Len tak dalej!(y)(y)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,416 až 2,430 (z celkového počtu 2,457 )