Pomôžte

Osma

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,431 až 2,445 (z celkového počtu 2,457 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #5634
    Osma
    Účastník (Participant)

    Suhlas so vsetkym,co ste tu napisali,treba ho dotlacit na neurologiu alebo RS centra.Jedna sa o atak ako vysity.:(

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #5460
    Osma
    Účastník (Participant)

    Vsetko chapem a drzim ti vsetky palce,nech to vyjde a ja pisem hauk:D:D:D

    odpoveď na: Všeobecne o liečbe, názory, skúsenosti atď… #5395
    Osma
    Účastník (Participant)

    Mna by to tiez zaujimalo,tak ta tiez prosim.

    odpoveď na: Voľne dostupné lieky… #5392
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja som uz o nom kedysi citala.Viem,ze je to otecko nasem biatlonistky Jasinovej,to ona mu robila v tom clanku reklamu.Od tej doby som o nom nepocula.
    Pre Janka 1508: ja pouzivam pri nasej chorobe aj homeopatiu,ale vsetko sa odvija od toho,ze ti tie gulocky „musia sadnut“ na telo.Neni to pausalne,ako cela nasa SMka,u kazdeho ma iny priebeh.Tak je to aj s liebou.Na kazdeho zabera nieco ine.Niekdo neda dopustit na bylinky a u nekoho je to za nula bodov.Homeopatia nasu chorobu urcite nevylieci,ale myslim si,ze ti ani neublizi a zalezi velmi aj na tom,comu clovek veri!!!;)A to plati aj o masazach pana Jasicu.

    odpoveď na: Voľne dostupné lieky… #5337
    Osma
    Účastník (Participant)

    Masirovat mozno vie,aj ine veci,ale urcite nevie zastavit SM,to uz by bol drzitelom Nobelovej ceny.8)a vsichni zo Slovenska by k nemu chodili,lebo by chceli STOP SM.

    odpoveď na: Padanie vlasov #5334
    Osma
    Účastník (Participant)

    Jarka,to ma teda podcenujes,poznam ta z fotogalerie z tohto fora a viem,ake mas vlasy.To Becko ma napadlo,ze sa doporucuje pri tychto problemoch.Solumedr. je pre nas velky priatel,aj nepriatel.

    odpoveď na: Padanie vlasov #5296
    Osma
    Účastník (Participant)

    A nechcelo by to pridat aspon obycajny B-komplex?

    odpoveď na: Dnes mám depku…. #5293
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja som bola tiez pred tyzdnom v B.Bystrici,islo to lepsie,ako ked som bola v Malackach.Drzim palce,neboj sa,vsetko bude OK.(sun)(sun)(tie su pre teba)

    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja tiez nemam stanovenu ziadnu liecbu,som uz tiez dva roky po 5O.Beriem len homeopatiu,B.komplex,pupalku,rybi tuk,milgammu,dlhodobo som brala lyricu,ale to mi vysadili.Teraz pred tyzdnom som bola na MR,evokace a krv na imunolog.vysetr.,tak som zvedava,co sa zisti.Zatial patrim stale medzi chodiace.

    odpoveď na: Padanie vlasov #5288
    Osma
    Účastník (Participant)

    Jarka,a co vsetko beries za lieky? Nemas este Imuran,prednison alebo nieco take?

    odpoveď na: Gratulácie #3295
    Osma
    Účastník (Participant)

    Blahozelam a prajem hlavne vela zdravia a stastia do spolocnej cesty zivotom.

    odpoveď na: Bulharsko #3213
    Osma
    Účastník (Participant)

    Zelam prijemny pobyt vsetkym.

    odpoveď na: Rebif #3134
    Osma
    Účastník (Participant)

    Matka,skoda,ze ti nemozem trocha dat z toho mojho.Bola som poucena,ze smajlik=dvojbodka zatvorka.Do tejto sekcie nepatrim,len som si to tu prezerala.Maj sa pekne a pacik vsetkym,hlavne sikovnej Jares.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #3039
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja si to len chvalim,ked uz nic ine,alespon sa mi upravila stolica a to je u nas SM velmi dolezite.Uz som si objednala dalsiu davku. Pacik.A majte sa v Bulgarii gut.

    odpoveď na: Pomocné vitamíny a iné #2953
    Osma
    Účastník (Participant)

    OK a diky.Pekne si to tam uzivajte a vychutnajte.Pocasie vam zatial tiez praje.:):):)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 2,431 až 2,445 (z celkového počtu 2,457 )