jarka
- This topic has 200 odpovedí, 12 hlasov, and was last updated pred 13 years, 5 months by
lipka.
-
AutorPríspevky
-
31. decembra 2011 o 17:42 #23669
Emily
Účastník (Participant)
1. januára 2012 o 15:07 #23677syra
Účastník (Participant)čo s tým naším stretkom, Jarka?
4. januára 2012 o 16:15 #23724jarka
Účastník (Participant)Juj,už som tu veru dosť dlho nepísala,musím to napraviť…
Ale v prvom rade chcem nám všetkým popriať do nového roku pevné zdravie,alebo respekt.čo najpevnejšie,veľa sily
,pohody a trpezlivosti,všetko najlepšie
Každý deň práca okolo hrncov,včera som povytierala podlahy,schody a dnes ma veľmi bolia nohy,taká som akási unavená,dúfam,že sa z toho nevykĺuje niečo horšie,musím si odpočinúť…
4. januára 2012 o 20:51 #23734Osma
Účastník (Participant)
aj tebe nech sa darí a želám veľa zdravia
7. januára 2012 o 13:26 #23776bilka-chvilka
Účastník (Participant)Jaruška aj ja Ti želám do Nového roku všetko dobré, hlavne zdravíčko nech sa umúdri a správa sa tak, ako sa patrí
7. januára 2012 o 22:12 #23795Emily
Účastník (Participant)



27. januára 2012 o 16:46 #24078Osma
Účastník (Participant)Jarka, si v pohode???
29. januára 2012 o 8:57 #24109jarka
Účastník (Participant)Ahojte,babulky,všetky Vás moc pozdravujem !!



Akosi ma zmáha táto zima a o tých mrazoch ani nehovoriac,dnes ráno som vstala už o pol piatej,urobila som 4 makovo-jablkové štrúdle a cítim sa akoby som pokopala minim.celú záhradu..
Preto ani nejako nepíšem o svojich výkonoch,lebo viac-menej žiadne nemám – teda ak nerátam chodenie do práce,kde aj tak vlastne sedím pri počítači…
Ale musím sa už nejako zmobilizovať,naše fórum sledujem stále,ste pre mňa veľmi vzácni a zlatí,srdu blízki
Želám krásnu,zimnú nedeľu!!!29. januára 2012 o 10:10 #24110lipka
Účastník (Participant)Ahoj Jarka,
aj chodenie do práce dokáže unaviť a aj psychická práca je náročná, niekedy možno ešte viac ako tá fyzická, hlavne keď človek pracuje s ľuďmi…
Tiež mám pocit, že zima mi nerobí dobre a toto rozhodne nie je moje naj ročné obdobie, ale musíme to nejako zvládnuť.
K tým výkonom, chodíš do práce, pohybuješ sa v domácnosti, aj vykonávanie domácich prác si vyžaduje pohybovú aktivitu, od varenia, pečenia, upratovania, nakupovania, prania atď… veď to všetky poznáme koľko sa dá namotať v domácnosti a máš aj dcérku, ktorá si tiež vyžaduje Tvoju pozornosť… vidíš koľko výkonov som Ti objavila?

Aj Tebe a rodinke krásnu nedeľu
29. januára 2012 o 11:00 #24111jarka
Účastník (Participant)Ďakujem,Lipka,si zlatko ..
30. januára 2012 o 12:21 #24118Osma
Účastník (Participant)Jarka-chodenie do roboty je výkon a okolo domácnosti tiež. Ale,keď sa necítiš dobre,tak sa vykašli na nejaké vypekanie štrúdlí a radšej si oddýchni alebo malý špacírek. Želám všetko gut.
30. januára 2012 o 16:09 #24128jarka
Účastník (Participant)Ďakujem,ďakujem moc,Osmi,
ale akosi sa neviem prinútiť odpočívať,sedím až vtedy,keď ma na tú stoličku alebo až do postele položí Róza,
dokonca som si všimla,že niekedy sa tak unavím,že z toho vyčerpania sa mi chce vracať,
ale musím uznať,že sa unavím rýchlejšie a ľahšie ako pominulé roky,
zlepší sa to ešte? Ale to je otázka hodná fakt….
Posielam

30. januára 2012 o 16:33 #24129lipka
Účastník (Participant)Jarka, či a čo sa zlepší je čiastočne v nás samých, čiastočne v rukách kohosi tam hore.
Niečo sa dá vyriešiť pozitívnym myslením, na niečo pomôže medicína
nechcem robiť reklamu, dúfam, že ma naša „maminka“ Jaruška nezabije, ale odkedy som čítala knihu Tajomstvo, všetko mi ide akosi viac od ruky a aj v tom zlom sa snažím vidieť to lepšie.Mala by si viac oddychovať, telo vysiela signály, treba sa ho naučiť počúvať (to tá pravá vraví, čo má vrtuľu v zadku
), ale tak vravia múdri ľudia.Zo mňa si príklad neber, nie som na to vhodný objekt
Ale dúfajme v neustálu pokročilosť medicíny, že možno raz, zajtra, o mesiac, o rok… nech je to hocikedy, možno sa vynájde liek, ktorý nás zbaví trápania a všetkých našich problémov spojených s SM… ja by som si to pre všetkých tak veľmi želala

Jarka, zatiaľ vylož nohy, objednaj sa na masáž, zober do rúk knihu alebo niečo iné, pri čom zrelaxujes… prajem Ti, aby si sa čím skôr zotavila a ja sa pomaly tiež učím, ako netrhať svetové rokordy vo všetkom, a zaraďujem viac prestávok do práce, hlavne tej v domácnosti a nejako mi už prestáva prekážať každé zrnko prachu… sú aj dôležitejšie veci v živote, treba si užívať tie.
30. januára 2012 o 18:23 #24136Emily
Účastník (Participant)Lipka držím palce,nech sa darí plniť predsavzatia aj Jarke





31. januára 2012 o 21:34 #24144bilka-chvilka
Účastník (Participant)Jaruška aj ja Ťa pozdravujem a želám Ti najmä dostatok pohody, lásky, radosti, úsmevu a samých pozitívnych zážitkov, to všetko je totiž pre nás najlepším životným stimulom a zároveň najväčším postrachom pre SM-ku



-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.