Pomôžte

jarka

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 200 )
  • Autor
    Príspevky
  • #23669
    Emily
    Účastník (Participant)

    @}->--:-*

    #23677
    syra
    Účastník (Participant)

    čo s tým naším stretkom, Jarka? :)

    #23724
    jarka
    Účastník (Participant)

    Juj,už som tu veru dosť dlho nepísala,musím to napraviť…

    Ale v prvom rade chcem nám všetkým popriať do nového roku pevné zdravie,alebo respekt.čo najpevnejšie,veľa sily (flex),pohody a trpezlivosti,všetko najlepšie:-*

    Každý deň práca okolo hrncov,včera som povytierala podlahy,schody a dnes ma veľmi bolia nohy,taká som akási unavená,dúfam,že sa z toho nevykĺuje niečo horšie,musím si odpočinúť…:-|

    #23734
    Osma
    Účastník (Participant)

    *IN LOVE* aj tebe nech sa darí a želám veľa zdravia;-)*THUMBS UP*

    #23776
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Jaruška aj ja Ti želám do Nového roku všetko dobré, hlavne zdravíčko nech sa umúdri a správa sa tak, ako sa patrí(sun)

    #23795
    Emily
    Účastník (Participant)

    @}->--@}->--@}->--(sun)*THUMBS UP*

    #24078
    Osma
    Účastník (Participant)

    Jarka, si v pohode???;-)

    #24109
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ahojte,babulky,všetky Vás moc pozdravujem !!(h)@}->--(h)
    Akosi ma zmáha táto zima a o tých mrazoch ani nehovoriac,dnes ráno som vstala už o pol piatej,urobila som 4 makovo-jablkové štrúdle a cítim sa akoby som pokopala minim.celú záhradu..:-(
    Preto ani nejako nepíšem o svojich výkonoch,lebo viac-menej žiadne nemám – teda ak nerátam chodenie do práce,kde aj tak vlastne sedím pri počítači…
    Ale musím sa už nejako zmobilizovať,naše fórum sledujem stále,ste pre mňa veľmi vzácni a zlatí,srdu blízki(h)
    Želám krásnu,zimnú nedeľu!!!

    #24110
    lipka
    Účastník (Participant)

    Ahoj Jarka,

    aj chodenie do práce dokáže unaviť a aj psychická práca je náročná, niekedy možno ešte viac ako tá fyzická, hlavne keď človek pracuje s ľuďmi…

    Tiež mám pocit, že zima mi nerobí dobre a toto rozhodne nie je moje naj ročné obdobie, ale musíme to nejako zvládnuť.

    K tým výkonom, chodíš do práce, pohybuješ sa v domácnosti, aj vykonávanie domácich prác si vyžaduje pohybovú aktivitu, od varenia, pečenia, upratovania, nakupovania, prania atď… veď to všetky poznáme koľko sa dá namotať v domácnosti a máš aj dcérku, ktorá si tiež vyžaduje Tvoju pozornosť… vidíš koľko výkonov som Ti objavila? ;-)

    Aj Tebe a rodinke krásnu nedeľu :-*

    #24111
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem,Lipka,si zlatko ..@}->--

    #24118
    Osma
    Účastník (Participant)

    Jarka-chodenie do roboty je výkon a okolo domácnosti tiež. Ale,keď sa necítiš dobre,tak sa vykašli na nejaké vypekanie štrúdlí a radšej si oddýchni alebo malý špacírek. Želám všetko gut.*IN LOVE*

    #24128
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem,ďakujem moc,Osmi,
    ale akosi sa neviem prinútiť odpočívať,sedím až vtedy,keď ma na tú stoličku alebo až do postele položí Róza,
    dokonca som si všimla,že niekedy sa tak unavím,že z toho vyčerpania sa mi chce vracať,
    ale musím uznať,že sa unavím rýchlejšie a ľahšie ako pominulé roky,
    zlepší sa to ešte? Ale to je otázka hodná fakt….
    Posielam (h)@}->--(sun)

    #24129
    lipka
    Účastník (Participant)

    Jarka, či a čo sa zlepší je čiastočne v nás samých, čiastočne v rukách kohosi tam hore.
    Niečo sa dá vyriešiť pozitívnym myslením, na niečo pomôže medicína :-) nechcem robiť reklamu, dúfam, že ma naša „maminka“ Jaruška nezabije, ale odkedy som čítala knihu Tajomstvo, všetko mi ide akosi viac od ruky a aj v tom zlom sa snažím vidieť to lepšie.

    Mala by si viac oddychovať, telo vysiela signály, treba sa ho naučiť počúvať (to tá pravá vraví, čo má vrtuľu v zadku :-D ), ale tak vravia múdri ľudia.

    Zo mňa si príklad neber, nie som na to vhodný objekt :-D

    Ale dúfajme v neustálu pokročilosť medicíny, že možno raz, zajtra, o mesiac, o rok… nech je to hocikedy, možno sa vynájde liek, ktorý nás zbaví trápania a všetkých našich problémov spojených s SM… ja by som si to pre všetkých tak veľmi želala (angel)

    Jarka, zatiaľ vylož nohy, objednaj sa na masáž, zober do rúk knihu alebo niečo iné, pri čom zrelaxujes… prajem Ti, aby si sa čím skôr zotavila a ja sa pomaly tiež učím, ako netrhať svetové rokordy vo všetkom, a zaraďujem viac prestávok do práce, hlavne tej v domácnosti a nejako mi už prestáva prekážať každé zrnko prachu… sú aj dôležitejšie veci v živote, treba si užívať tie. :-*

    #24136
    Emily
    Účastník (Participant)

    Lipka držím palce,nech sa darí plniť predsavzatia aj Jarke@}->--@}->--@}->--(sun)*THUMBS UP*:-*

    #24144
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Jaruška aj ja Ťa pozdravujem a želám Ti najmä dostatok pohody, lásky, radosti, úsmevu a samých pozitívnych zážitkov, to všetko je totiž pre nás najlepším životným stimulom a zároveň najväčším postrachom pre SM-ku;-)@}->--(sun)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 76 až 90 (z celkového počtu 200 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.