Ahojky, Syra,som veľmi rada,že si sa takto ozvala,aj ja som zháňala kontakt na Teba,nevedela som,ako sa s Tebou spojiť,telef.číslo tu nechcem dávať.. neviem,či niekedy chodíš v Pu do nemocnice Zdravie,tam by si ma našla cez deň do 12,00 hod,alebo Ty niečo navrhni Teším sa !!
Dievčatá,musím sa Vám pochváliť,cítim takú radosť,musím ju s Vami zdielať, som teda po MR-ku,mala som strach z výsledku,lebo predsa tento rok som po 2-krát bola až v nemocnici s infektom moč.ciest,mechúra až obličky a obraz na MR-ku je STACIONARNY,tak sa velmi tesím a z celého stdca prajem tento pocit všetkým nám!!
Ďakujem,dievčatá,moc… Moje pohybové aktivity sú predovšetkým v kuchyni,medvedie labky už sú hotové,urobila som orechové a kokosové ..mňam.. Inak do práce,okolo domácnosti a tak..
Jarka dodatočne Ti tu aj ja blahoželám k skvelej správe z MR-ka, ako vidím, vianočné prípravy sú aj u Teba v plnom prúde, tak teda veľa zdravíčka a elánu pri ich zvládnutí želám
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 200 )