Pomôžte

jarka

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 200 )
  • Autor
    Príspevky
  • #23350
    lipka
    Účastník (Participant)

    *THUMBS UP* šikovnica šikovná :-*

    #23356
    Emily
    Účastník (Participant)

    @}->--@}->--@}->--(sun)*THUMBS UP*:-*

    #23398
    Osma
    Účastník (Participant)

    *THUMBS UP**THUMBS UP*@}->-- ja začnem v pondelok blbnúť okolo šporáka(chuckle)

    #23417
    syra
    Účastník (Participant)

    ahoj Jarka :)chcela si sa somnou stretnut, ale uz si sa potom neozvala :) takze?

    #23419
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ahojky,
    Syra,som veľmi rada,že si sa takto ozvala,aj ja som zháňala kontakt na Teba,nevedela som,ako sa s Tebou spojiť,telef.číslo tu nechcem dávať..
    neviem,či niekedy chodíš v Pu do nemocnice Zdravie,tam by si ma našla cez deň do 12,00 hod,alebo Ty niečo navrhni :-D
    Teším sa !!

    #23426
    Osma
    Účastník (Participant)

    *THUMBS UP**THUMBS UP* to som rada,kočeny, že ste sa stretli aspoň tu,super8-);-)

    #23429
    Emily
    Účastník (Participant)

    @}->--@}->--@}->--*THUMBS UP*(sun):-)

    #23442
    syra
    Účastník (Participant)

    no ty nemáš žiadne info verejné, ale ja mám mailovú adresu, ked klikneš na moje meno :) tak mi napíš a dohodneme sa? :)

    #23536
    lipka
    Účastník (Participant)

    Ahoj Jarka, ako pokračujú vianočné prípravy? Pozdravujem Ťa @}->--@}->--@}->--

    #23538
    jarka
    Účastník (Participant)

    Dievčatá,musím sa Vám pochváliť,cítim takú radosť,musím ju s Vami zdielať:-D,
    som teda po MR-ku,mala som strach z výsledku,lebo predsa tento rok som po 2-krát bola až v nemocnici s infektom moč.ciest,mechúra až obličky a obraz na MR-ku je STACIONARNY:-D,tak sa velmi tesím a z celého stdca prajem tento pocit všetkým nám!!(h)@}->--(h)

    #23539
    lipka
    Účastník (Participant)

    Skvelá správa!!!!! (d)(d)*THUMBS UP**THUMBS UP*(dance)(dance) teším sa s tebou…. :-*

    #23543
    jareš
    Účastník (Participant)

    jarka, vitaj v kolektive…som na tom rovnako…tento rok prvýkrát odkedy ma diagnostikovali som bez novych leziiiii

    gratulujem ti… *THUMBS UP*(handshake)

    #23545
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem,dievčatá,moc…
    Moje pohybové aktivity sú predovšetkým v kuchyni,medvedie labky už sú hotové,urobila som orechové a kokosové ..mňam..
    Inak do práce,okolo domácnosti a tak..

    #23546
    Emily
    Účastník (Participant)

    Super*THUMBS UP**THUMBS UP**THUMBS UP*@}->--@}->--@}->--(talk)

    #23564
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Jarka dodatočne Ti tu aj ja blahoželám k skvelej správe z MR-ka, ako vidím, vianočné prípravy sú aj u Teba v plnom prúde, tak teda veľa zdravíčka a elánu pri ich zvládnutí želám(sun)@}->--;-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 61 až 75 (z celkového počtu 200 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.