Pomôžte

Emily

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 3,541 až 3,555 (z celkového počtu 3,567 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Toto by sa mohlo zmeniť… #3261
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahojte.Už sa mi 2x stalo,že kym som dopisala svoj prispevok,tak sa mi zrušilo spojenie a môj prispevok sa nedostal na stranku.Hlavne keď je dlhši. Da sa s tym niečo urobiť,alebo ja robim chybu?Ďakujem.papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3260
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ake lieky si myslel? Na sklerozu? alebo ine?

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3259
    Emily
    Účastník (Participant)

    Inak sa snažim cvičiť.Rano rozcvička , poobede prechadzka a stacionar.Inak okolo mojich chlapov je stale čo robiť.Takže niekedy som uťahana ako kôň. Inak pozdravujem aj Lenku.Už sa Vam to kráti.Prajem všetko dobre.Papa

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3258
    Emily
    Účastník (Participant)

    Mirko,vieš že aj o tych pietich tibeťanoch som rozmyšlala,mam knihu,ale toho kludu akosi nie,aby som sa dokazala sustrediť?Stale mam čo robiť a ak sa stratim z dohladu,hned ma hladaju

    odpoveď na: Vitajte… #3251
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za skoru odpoveď.Stačia mi aj tieto slova.Som rada že si sa ozval.Dufam, že sa maš fajn.Prajem všetko dobre.

    odpoveď na: Vitajte… #3243
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj
    Stanko.už davnejšie som sa pytala,ako si začinal so surovou stravou.Je to velmi naročne? Ak môžeš,prosim ťa, napiš mi par viet…Ešte raz ďakujem.Milka z Dudiniec

    odpoveď na: Zápal očného nervu #3227
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj.Ja mam podobný problem a vďaka birokracii v našom zdravotnictve sa nemôžem dostať ani na MR,ktore by som potrebovala.Mam tiež vraj len jeden nalez a preto mi zatial nemôžu podavať lieky.Zrakovo som na tom podobne,vidim na prave oko ako cez hmlu,teda nie ostro.Aj vďaka lekarom,ktorý mi stale hovorili,že ma nohy bolia kôli mojej nadvahe som sa k spravnej neurologičke dostala až po 2 po sebe nasledujucich padoch.Chôdza sa mi po podani solumedrolu a prednisonu trochu zlepšila,ale je to aj tak len o paličke.Dufam že sa konečne dostanem na požadovane MR a nasledne k liekom.Prajem pevne zdravie a nevešaj hlavu,nejako to musime vydržať.Maj sa krasne ,papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3209
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za odpoveď .Potešilo ma to,hoci to ako si dopadla na tej posudkovej je hadam všade.Ja marodujem od konca januara a posudkova bola len prvy mesiac mojej marodky.Odvtedy doktor,-ka nedošli,vraj pre chorobu a posledne pre dovolenku.Takže som stale len na tom istom a ani pred posudkovu komisiu sa tak lahko nedostanem.Maš stale pre koho žiť a preto sa nevzdavaj.Bude aj lepšie,veď určite dostavaš aj lieky,čo u mna je ešte stale tiež v nedohladne.Usmievaj sa a mysli len POZITIVNE.Prajem veľa optimizmu,pevne zdravie a veľa chuti do života. Papa

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3204
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahojte vštci z Dudiniec.Ako pokračujete v ďalšej praci,ak sa prave neulievate pri mori? Verim,že aj tam pokračujete v cvičeni.Toto rozpravanie sa cez internat je skvela vec,aspoň ja sa z toho veľmi tešim. Na chvilu sa dokažem odreagovať od každodenných povinnosti.

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3203
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj aj Tebe. Si ako žihadlo,ale to ti k veku pristane.Dufam že Ťa tvoj optimizmus neopusti ešte dlho.Prajem vštko len to najlepšie.papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3202
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj zlato.Tak ako sa maš?Dufam že lepšie.Zaujalo ma to ako si to napisala o tom cvičení.A ako robíš to uvolnenie celeho tela? Či len v lahu na chrbate,alebo nejako špecialne?
    ďakujem za odpoveď a prajem všetko dobre…Papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3196
    Emily
    Účastník (Participant)

    nemem

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3195
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ďakujem za ohlasy na môj prispevok.Liečbu ešte namam.Nepijem kavu,nefajčim,mäso mam v krvnej skupine a sladkosťami nepohrdnem.Takže uvidim,či sa mi to podari,ked nie uplne,aspoň sčasti.Pozdravujem a som velmi rada aj ja že som mala možnosť sa s Vami stretnuť a vymeniť si skusenosti.Papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3189
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ozaj a prajem prijemny pobyt v Bulharsku.

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3188
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahojte.Jarka ďakujem za odpoveď.Som rada že niekto zareagoval na moj podnet.Ja som tiež jedaka hlavne čo by som nemala,ale uvidim,aspoň sa pokusim zmazať z jedalneho listka sladkosti a rôzne neduhy,ktore ma občas pochytia.Ešte raz srdečna vďaka.papa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 3,541 až 3,555 (z celkového počtu 3,567 )