Pomôžte

Emily

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 3,526 až 3,540 (z celkového počtu 3,567 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Čo všetko užívam… #3811
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci.Začala som uživať Aloe Vera,tak som vysadila všetky vitaminy a mineraly.Beriem len lieky na tlak a od bolesti.Aj tie od bolesti idem zajtra vysadiť,stačilo 10 dni uživania.Uvidim ako sa budem citiť potom.Pozdravujem,majte sa krasne.Papa

    odpoveď na: Gratulácie #3661
    Emily
    Účastník (Participant)

    O tyždeň bude Vaš veľky deň .Touto cestou by som vam chcela popriať na spoločnej ceste životom všetko pekne a dobre,pohodu,šťastie a samozrejme zdravie.

    odpoveď na: Dnes mám depku…. #3605
    Emily
    Účastník (Participant)

    Nevešaj hlavu.Slniečko vyjde.A okrem toho maš jedno slniečko doma.Je to tvoja dcera,ktora ti určite robí radosť.Si mlada,aj keď nie prave OK,ale stale maš šancu sa dostať na lepšiu kolaj.Prajem všetko len to najlepšie.Maj sa krasne,papa.Milka

    odpoveď na: Lumbálka… #3604
    Emily
    Účastník (Participant)

    Moja skusenosť s lumbalnou punkciou je velmi dobra.Zobrali mi mok,aj keď na druhý krat,najprv to bolo bolestive ,lebo stavce boli velmi blizko seba.Potom ma sestrička trochu natiahla a už som nič necitila,teda bolesť.Hneď z odoberajucej miestnosti ma odviezli na izbu,kde som 2 hodiny lezala dole bruchom a do ust mi hneď pripravili hadičku a 2l vody k nej.Po dvoch hodinach som sa mohla otočiť ,ale stale som ležala a popijala vodu.Takto som bola 24 hodin.Na WC mi nosili misu,teda mala som ju pri posteli,len mi ju občas vyliali.Nemala som žiadne problamy s bolesťou hlavy ani ine problemy. To je moja skusenosť.Všetkých pozdravujem.Majte sa krasne.papa

    odpoveď na: Mám ísť na PID ?…alebo radšej pracovať ? #3594
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj .Pozdravujem do Košic,či okolia.Odišla si z Dudiniec,ani neviem kedy,len Darinka mi povedala,že si už preč.Som stale len doma,najbližšie idem na kontrolu 26.9.,potom uvidim čo dalej.V domacich pracach som ešte sebestačna ale to ostatne už nie je celkom v mojej moci.Toto ma však nenaplňa a radšej by som robila to ostatne,len akosi nie je sil.
    Ďakujem aj Jarke za mile slova a zdravim všetkych v Číží.
    Pekný deň aj ostatným ,papa

    odpoveď na: Gratulácie #3559
    Emily
    Účastník (Participant)

    Aj ja sa pripajam k blahoželaniu a na spoločnej ceste životom prajem všetko len to najlepšie a najkrajšie

    odpoveď na: Mám ísť na PID ?…alebo radšej pracovať ? #3535
    Emily
    Účastník (Participant)

    Prajem pekny deň.Ja som stale na PN.Trochu pomaham synovi pri podnikani,vypisovanim dokladov,ak sa mi to podari dobre.Inač sa ešte hybem,aj ked niekedy je to horšie.PC neovladam tak dokonale ,ako by sa odomňa žiadalo ,ale snad postupne do toho pridem.Každy den pozeram kto čo napisal,ale tym že som len doma,sa nič nemeni a preto nemam o čom pisať..majte sa krasne.papa

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3415
    Emily
    Účastník (Participant)

    Dnes bol ozaj krasny deň.Nepotvrdilo sa to povestne,ze v septembri začina jesen.Doteraz to tak bolo,začala škola a už boli aj dažde,aj chladno.Dnes som využila pekne počasie 2x.Rano sice bolo chladnejšie,keď som šla k lekarovi na kontrolu,ale podvečer som zas šla na prechadzku.Užite si ešte vela takychto krasnych dni.Prajem všetkym všetko dobre.

    odpoveď na: Vitajte… #3361
    Emily
    Účastník (Participant)

    Bola som par dni mimo domu.Dakujem Stankovi za inspirativne slova k surovej strave.Inac vsetkych pozdravujem.

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3360
    Emily
    Účastník (Participant)

    Dnes som pozerala fotky zo svadby.Boli ste SUPER .Prajem vsetko len to najlepsie.Papa

    odpoveď na: Gratulácie #3287
    Emily
    Účastník (Participant)

    Aj ja sa pripajam ku gratulacii.Do manželstva želam všetko len to najlepšie a najkrajšie.Ale hlavne pevne zdravie.pozdravujem- papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3286
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ja stale po starom,ale na telocvik som nezanevrela.Snažim sa rano rozhybať.Potom čo treba okolo rodiny .Prechadzka a trenažer tiež nepridu skratka.Na viac mi nezostava čas.To “ terorizovanie “ mi chyba-ako hnacia sila.S tym behom si to riadne dokazala.Držim palce k ešte lepšim vykonom.Samozrejme vramci sil. Majte sa krasne.Papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3278
    Emily
    Účastník (Participant)

    Srdečne ťa vitam zas v BA.A aj všetkých ostatných SM-karov.Verim že vam bolo super.Chyba mi tvoj super humor a aj ostatni pri cvičeni.pozdravujem.papa

    odpoveď na: Fórum pre všetko, čo ťa napadne #3273
    Emily
    Účastník (Participant)

    Dufam že svadbu zvladneš a noha sa ti dovtedy da do poriadku,aspon čiastočne.Dakujem za povzbudenie a že si mam s kym popisať.Je to pre mna velka vzpruha.Prajem vštko len to najlepšie.Majte sa aj s Lenkou krasne.Papa

    odpoveď na: Dudince – špeciálne pády #3263
    Emily
    Účastník (Participant)

    Zatial lieky na sklerozu neuživam žiadne.Mam len 1 nalez.Musim isť na MR ale na silnejšii pristroj a to bude neviem kedy.Posielam ti svoj email -hostakova.emilia@gmail.com.Môžeme to rozoberať tam.Diky moc.cauko

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 3,526 až 3,540 (z celkového počtu 3,567 )