Pomôžte

Piešťany – vozičkári

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 46 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #16223
    kápo
    Účastník (Participant)

    (rofl) sa tesime a vsetci im to zo srdca prajemeeee :-)

    #16265
    liviap
    Účastník (Participant)

    pozdravujem všetkých rekondičákov, ktorí od nedele do ďalšej stredy trávili spolu so mnou pobyt v hoteli Máj v Piešťanoch.
    Určite ani jeden z nás nezabúda na „povinné“ cvičenia …

    PS: Cmuk – bolo mi s Vami dobreeeee -)))!!!!!!!!!!!!!!!!!

    #16269
    jareš
    Účastník (Participant)

    chrobáčik…napísala by si nejakú správu….aby sme mali záznam aj do budúcna….cmučky… :-*

    #16277
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    S pozdravom tej najskvelejšej, najsuper partií na svete sa pripájam aj ja,už teraz sa teším na to, že sa o rok zase stretneme v rovnako perfektnom zložení, je to síce „trošku“ predčasné, ale tak pomôžem si, keď vás mám tak rada a už teraz mi tak veľmi chýbate?:'(
    Keď sa vrátim z BA, kde idem-trošku s obavou na kontrolné vyšetrenia vrátane MRi /čoho mám teraz plnú hlavu/, napíšem tu o našom Piešťanskom harašení rozhodne viac;-)

    #16281
    liviap
    Účastník (Participant)

    Prosím, až sa vrátiš z Blavy, napíš o rekondičke – prosím – tentokrát sa nato nepodujmem … (Jarka, prepáč, ale určite chápeš dúvod …)

    Budem rada až sa bilka ozveš – čakám na výsledok MR – lebo si myslím, že to bude … klop, klop, klop … OK!!!!!!!!!!!!!!!!! Mám taký pocit a aj som videla, že si na tom lepšejšie ako som ťa videla po prvýkrát – a to práve v Piešťanoch.
    Držíme Ti palce a myslíme na Teba!!!

    #16448
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Hoci od našej poslednej rekondície v Piešťanoch uplynul už nejaký ten piatok, mám ešte v čerstvej pamäti, ako som sa na nej cítila ja..Jednoducho úúúžasne ako napokon na všetkých rekondíciach organizovaných našou Nádejou, rozumej našou Jarkou(sun)
    Táto rekondícia bola ale iná v tom, že sa jej práve naše predsednícke slniečko nezúčastnilo, čo sme samozrejme prijali s patričným sklamaním, reptaním, ochkaním, ale napokon sme sa s novou situáciou zmierili a v spoločnosti Ivetky Gálikovej, Jarda Wojnara a skvelej partičky stabilne sa zúčastňujúcej tejto rekondičnej parády sme strávili 10 neopakovateľných dní, z ktorých každý nám priniesol niečo nové a zaujímavé.
    Začínalo sa ráno o 7.30 rozcvičkou, po raňajkách, cvičeniach na izbách a dopoludňajšom cvičení so skvelým cvičiteľom spoza českých hraníc Jardom bol do 15.00 voľný program, kedy sme si oddýchli a načerpali sily na popoludňajšie aktivity, ktoré spočívali v arteterapií, cvičeniach s Jardom a chýbať nesmel ani bazén. Mňa osobne nadchla v rámci arteterapie servítková technika, ktorú som sa vďaka trpezlivej Ivetke naučila. Spolu s priateľom sme touto technikou, myslím, že sa volá decoupage, vyzdobili kvetináče. Učarilo mi to natoľko, že som si už stihla objednať všetko potrebné, aby som to mohla začať robiť aj po návrate domov. Ale naspäť k rekondícií a ďalšiemu, tentoraz večernému programu. Po večeri sme mali v spoločenskej miestnosti rôzne súťaže a tanečky taktiež nechýbali, kaviareň sme už tradične priviedli do varu, vozík-nevozík, tancovať predsa vie každý;-)
    Jarka nás síce nechala bez jej dozoru, ale pre istotu si nás po pár dňoch prišla skontrolovať, čo sme všetci s radosťou privítali, je jasné, že sa nám za ňou už cnelo a obávam sa, že jej sa z toho nášho spomínania už určite čkalo, takže jej príchod prišiel vhod aj pre nás aj pre ňu-a teraz pozor, zanechala v nás chuť jahôd s čokoládou, pretože práve takéto maškrty každému z nás podarovala.
    Čo sa darov týka, večer pred odchodom nás obdarovala aj vďaka štedrosti niektorých sponzorov naša Ivetka, každý dostal niečo originálne, doslova šité na mieru, ja som dostala knihu, krásny historický román Vysnívaná láska, dva kvetináče, ktoré sme spolu s priateľom zdobili a ku ktorým ma viazalo silné puto a nechýbalo ani pero, ktoré spolu so zápisníkom dostal aj môj Maťko.
    Takže takúto sme my mali rekondíciu-a to som opísala len program! Vynechala som tú najdôležitejšiu prísadu-tú najlepšiu partiu na svete!!!
    Všetkých Vás ľúbim a už teraz sa teším na ďalšiu spoločnú akciu, najbližšie to bude Triatlon, tak dúfam, že sa tam všetci uvidíme, už sa na to veľmi teším.
    A Tebe, drahá naša Jaruška, za všetko, čo pre nás robíš úprimne z celého srdca ĎAKUJEM.
    A ešte jedno špeciálne ĎAKUJEM, ktoré patrí Lívinke a Zlatke s Duškym, táto skvelá trojica mi totiž umožnila splnenie jedného môjho „kvetinového sna“..
    Vaša Mirka:-*

    #16450
    jareš
    Účastník (Participant)

    si zlatíčko, chrobáčik… ďakujem veľmi pekne za výstižnú správu…ak Ivetka nebude mať nič proti, tak by som sem uverejnila ja je pohľad na rekondičku….

    Všetkým som vám veľmi vďačná za to, ako ste si to spolu užili, pretože len vďaka vám a vašej spoločnej snahe prežiť neuveriteľných 10 dní ste si to aj náležite vykonali…

    ste úžasní….

    cmučky:-*(h)

    #16471
    zabudka
    Účastník (Participant)

    silne zazitky len tazko najdu nejaky dobry komentar… (bow)

    #16629
    liviap
    Účastník (Participant)

    Mirka,
    napísala si krásne o rekondičke – a ja som skoro aj zabudla na Tvoje kvietky v ráme – bolo to také samozrejmé, od Duškyho so Zlatkou, aj odo mňa, aspoň z mojej strany tou maličkosťou, sme chceli, aby si si splnila sen a zobrala si tú krásu domov, aby Ti pripomínalo prežité chvíle v Piešťanoch a občas pri pohľade na obraz si spomenula aj na nás.
    Spomínam aj ja na rekondičku – na pekné chvíle – večeri HOREHRONIA, na raňajšiu rozcvičku, na oxigenoterapiu, doobedňajšie cvičenie s Jardom alebo Ivetkou, artterapiu, bazén a cvičenia v ňom, večerné súťaže …
    Spomínajme iba na pekné chvíle rekondičky – ja sa snažím to druhé eliminovať a negovať v sebe, lebo doteraz som sa perfektne cítila na každom stretnutí s členmi i nečlenmi združenia Nádej ale tentokrát …..?!
    A predsa tej negativite nedám možnosť živiť sa v mojich myšlienkach!!!

    Nech žije ďalšia rekondička so skvelými ľuďmi!!!

    #16630
    jareš
    Účastník (Participant)

    Livka,
    mrzí ma veľmi, čo si si prežívala….trápi ma to….

    ale ty si veľmi silná osobnosť a dokážeš aj odpustiť a zabudnúť…aby ťa to netrápilo…

    asi neviem dosť dobre čo hovorím, nebola som tam…ale veľmi ti prajem, aby si už na tie nepríjemnosti nemyslela…ale aby si spomínala len na to pekné a pozitívne…verím, že na triatlone sa ti bude páčiť a veľmi spokojná budeš odchádzať domov….

    teším sa už na teba… ahojky hrobáčik

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 46 až 55 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.