Pomôžte

Piešťany – vozičkári

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #16116
    liviap
    Účastník (Participant)

    už sme tu … na nete … mali sme ici pici problemas s pripojením na internet na izbách.

    Ale pán riaditeľ sa pričinil o to, aby bolo všetko OK.

    Nám je tu FAJN – cvičíme, cvičíme, cvičíme … na suchu aj vo vode.
    A aby som nezabudla – večer sme sa r e h o t a l i (musím to takto napísať) v spoločenskej.

    Apropo …. obed nám vôbec nechýba (možno mužom) -))).

    Ideme na cvičenie, aby sme zase neboli posledné -)……..

    Papá

    PS: Pozdravujú Vás Píšťanci!!!

    #16124
    jareš
    Účastník (Participant)

    tíško so slzičkou v kútiku očka závidím…. takto :'(

    #16126
    stano
    Účastník (Participant)

    Pozdravujem všetkých a prajem nech vás dobrá nalada neopúšťa.Príjemný pobyt.

    #16127
    liviap
    Účastník (Participant)

    Hneď prvý deň sme ťa spomínali spolu aj s Kladiou – chýbate nám do partie!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Majte sa pekne, veľa zdravia! Pá – všetci z prvej rekondičky združenia v Piešťanoch

    #16128
    jareš
    Účastník (Participant)

    ja som to vedela, ja som to tušila…už ma nemajú radi…už majú novú osobu, ktorú neskonale ľúbia… fňuk, fňuk, fňuk, fňuk….

    môj mi vždy povie: máš, čo si chcela…ale ja som toto nechcelaaaaa :-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O:-O

    #16138
    liviap
    Účastník (Participant)

    až potom keď uvidíš tie nuly na účte – každý deň pijeme na Tvoje zdravie.

    Ivetka – máš doniesť letáky, DVD z cvičenia a ozvali sa Ti Ševtáci s vozíkmi?
    Páčko

    PS: Daj vedieť .. prosím

    #16142
    Osma
    Účastník (Participant)

    Kočenky,majte sa tam gut!!!!(sun)(sun)

    #16143
    liviap
    Účastník (Participant)

    Osma ďakujeme!!!

    Jarka, bez problémov sa môžem napojiť na net iba ráno.

    PS: Prvú vetu ti odkazuje Zlatka, a my ostatní, a druhu Ivetka…

    Ozvy sa nám prosím! Pá

    #16146
    kápo
    Účastník (Participant)

    Vidim, ze rekondicaci si to plnymi duskami uzivaju (dance) a tak to ma byt! Treba pocvicit vsetky svaly, branicu nevynimajuc, no nieee? :-)

    A len si kazdy vecer dajte na jares, nech nam tu nefnuka, ved to je strasny pohlad… :'( a kludne jej napiste, ze ju milujeteeeeeee (ved aj mate za co, ked to zase raz tak supis vybavila – som ina vtira, co?) (blush)(blush)(blush)

    Nejake novinky? Vsetko fici,ako ma, alebo je este lesie nez ste dufali? (sun)

    Pozdravujem vsetkyyyyych :-*

    #16158
    jareš
    Účastník (Participant)

    chrobáčik…ozvy-vujem sa… :D :D :D :D

    všetkých vás v prvom rade zdravím a prajem už len takéto krásne slniečko nielen vysoko hore na nebi ale hlboko v duši každého z vás…nech vás úsmev sprevádza pri každom kroku a dobrá nálada, z akej som odchádzala v nedeľu nech nevyprchá, ale ostane počas celého pobytu
    chrobáčikovia moji zlatí – scarabeusíkovia…DVD donesiem…inak mala som ich už aj v nedeľu..ale donesiem ešťok…nem bojkajte sa

    ŠEVT-áci sa – som s Peťom volala, dvakrát, poslednýkrát mi povedal, že nemajú batériu…Livka, asi mu už nebudem volať…prosím, požičaj si vozík z hotela… prepáč, ale nie je to v mojej moci niečo viac s tým urobiť

    Letáky donesiem a nielen Ivetke, ale vám všetkým, ktorí ste sa boli prihlásili na pomoc…

    tak oddychujte, slňte si svoje šunčičky, roztancujte svoje nožičky, popreťahujte svoje údičky…a v pondelok si vidíme…teškujem na váááás

    páááčik háááčik
    (ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(ninja)(dance)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)(music)

    #16188
    jareš
    Účastník (Participant)

    aach jaaj….juuj

    už na mňa zabudli, že nejaká jareš existuje… :( :( :( :( :-O:-O

    #16190
    kápo
    Účastník (Participant)

    ako sa mame, rekondicaci? :-O

    #16192
    liviap
    Účastník (Participant)

    ver že tu v Píščanech na Teba nikto nezabudol – apropo nečká sa Ti – asi by si sa učkala k …

    Je nám tu dobre, cvičíme, cvičíme, cvičíme a chodíme na procedúrky – počas celého dňa nemáme čas ani na zábavu. Akurát večer sme boli dole v bare, podaktorí tancovali, ale hudba … nic moc – hlavne – boli sme všetci – podotýkam všetci na parkete a oni začali hrať ľudovky (wasntme)

    #16197
    jareš
    Účastník (Participant)

    no…videla som fotečky…chrobáčik mosím povedať…že dobréééé to tam …dobre to robíte… :)

    #16222
    jareš
    Účastník (Participant)

    no….s veľkou radosťou chcem povedať, že v Piešťanoch je nádherne a suprovo a že všetci úúúčastníci sú prevelice spokojní…a šťastní….

    Ivetka s Jardom sú tí najsamlepší cvičitelia pod slnkom….všetci ste úžasní a teším sa spolu s vami, že ste spokojní….

    som rada, že som vás prišla kuk…boli ste úžasní – všetci

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.