Pomôžte

Kryokomora..

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 61 až 72 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #16401
    susan
    Účastník (Participant)

    Ja som kryokomoru absolvovala minulý rok v máji v kryofite. Bolo to super. Personál je fantastický. Už to mi napríklad veľmi pomohlo aj po psychickej stránke. Ja bývam 55 km od Bratislavy. Takže to bolo dosť finančne náročné ale stálo to zato. Našťastie kryo mi zaplatila svokra ja som si platila 10 x cestu autom. musím podotknúť že som tam bola s francuzskou barlou a dalo sa to zvládnúť. Možno ti to bude pripadať smiešne ale mne pomáhalo pri prechádzaní v kryokomore /musíš pomaly chodiť, byť v pohybe/ tak som si v duchu spievala detské pesničky a tak mi to rýchlo prešlo. Pa. :-):-):-):-):-)

    #16422
    Anton
    Účastník (Participant)

    Susan trochu si načrtla ten problém kryokomora a barla resp. chodenie v kryo. Toto je aj pre mňa trochu strach čo keď sa nebudem vedieť tam hýbať resp. spadnem a podobne.

    #16781
    Valika
    Účastník (Participant)

    Ahojte
    Chcem sa nesmierne poďakovať združeniu že mi dalo možnosť využiť poukážku na vstupy do KK. a zároven sa musim pochvaliť, dnes mám za sebou 1. pobyt v kryokomore. Pocity neopisateľné, citím sa skvelo, hoc pred vstupom som sa trošku bála. Personal v PP KK skvelý, pomohol mi prekonať prvotný strach. KK nie je nič neznesiteľné, hlavne ak človek veľmi verí, že sa mu po niekoľkých pobytoch zmiernia prejavy. Teraz neviem či je to dôsledkom pobytu v KK alebo viac zabrala psychika, ale pravda je taká, že ak som inokedy z práce musela pre únavu rovno do postele, dnes som sa prekonala, je skoro 22 hod večer a ja nespim (inak odchádzam do ríše snov už okolo 18-19 hod. :) )a po cvičení po vstupe som si i doma naordinovala a zdolala 1O km na rotopede. Som nabitá pozitívnou energiou a vierou že mi KK pomôže

    #16784
    susan
    Účastník (Participant)

    Prepáč,že až teraz. Občas prehliadnem niektoré časti. S tým nie je problém, lebo tá sestrička sa ma pýtala, či to zvládnem alebo má ísť so mnou. A aj tak celú dobu pozerá na teba cez okienko takže stačí len zavolať a v momente je pri tebe. Inak hovorila že už tam boli aj ľudia na vozíčku.:-)

    #16785
    susan
    Účastník (Participant)

    ja som mala tie isté pocity. Takže držím *THUMBS UP*. Uvidíš že bude ešte lepšie:-):-):-)

    #16838
    Valika
    Účastník (Participant)

    Ahojte, v piatok som mala 4. vstup do KK a bola som tam o pol minuty dlhšie, čiže 2,5 min. spolu. Ešte v ten deň za pár hodín sa mi objavila horúčka, a pocit že na mňa niečo lezie. Kýchala som o 106. Horúčka sa mi objavila i ďalší deň cez 38C. Liekmi to byť nemôže lebo nezvyknem mať po nich horúčky a ak predsa tak nie také vysoké. Ake vedľajšie účinky ste zaznamenali vy???

    #16839
    susan
    Účastník (Participant)

    ja žiadne:-)

    #16840
    jareš
    Účastník (Participant)

    Valika, až teraz som si všimla tvoj príspevok….

    združeniu nemáš za čo ďakovať…ja som len prostredník…poukazy darovali iní…už som to spomínala je to od firmy http://www.kryofit.sk/

    ale viac ma prekvapil tvoj posledný príspevok…skús sa na tento stav popýtať priamo v KK…je to viac ako divné….bolo by mi to ľúto, keby si mala vedľajšie negatívne účinky…

    ešte ma napadlo, či to nie je alergia na chlad…

    daj potom vedieť, čo ti povedali, ako to ďalej pokračuje…ahojík

    #16847
    Valika
    Účastník (Participant)

    Musím napísať, že tá zvýšená horúčka ma isto neodradila od KK. Ale najbližšie sa spýtam, že či sa také niečo môže prihodiť. Dnes mi je už dobre. Takže je dosť môžné že za tým bolo niečo iné. Inak sa celkovo po tých pár vstupoch cítim báječne, ako keby som zasik mala sweet sixteen a o SM nemala ani potuchy (chuckle)

    #17247
    samamama
    Účastník (Participant)

    Kryokomora,je to najlepsie,co mohol kto kedy vymysliet.Ja som plna energie,prisla som na ine myslienky a spoznala kopu novych a super ludi.Jaruska DAKUJEM MOC!!!!!

    #25202
    michsa
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, chcela by som ísť tiež do kryokomory, ale neviem, kde sa nachádza najbližšia. Som zo Žiliny a to je nula bodov nájsť niekde v blízkosti kryokomoru. Tiež by mohla byť aj nejaká v Žiline. Ďakujem za odpoveď. Michaela

    #25205
    monca
    Účastník (Participant)

    Viem, že je v Banskej Bystrici.

Zobrazuje sa 12 príspevkov - 61 až 72 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.