Pomôžte

Kryokomora..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10227
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Jarka nože šepni ako by si to chcela vykonať. Možno ma nahovoríš na spolupáchateľstvo 8-)
    Vonku už sa potím, začína byť teplejšie a teplejšie, potrebujem mráz (chuckle)

    #10232
    Erika
    Účastník (Participant)

    Ahojte,prosím,nezabudnite ani na mňa.Dajte mi vedieť,kedy sa chystáte…Teším sa na Vás.

    #10235
    jan-ka
    Účastník (Participant)

    Hm… A co si myslite o tom, ze ceski neurologovia neodporucaju kryo?

    #10249
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ako som zistil sám na sebe aj lekári sa môžu mýliť.(n) A toto je podľa mňa blbosť. Lekári celého sveta hovoria o účinkoch kryokomory a akurát tí českí lekári hovoria opak?:-O Mimochodom kde si to čítala?
    Erika neboj sa, bez teba by som ja nešiel:-)

    #10256
    Erika
    Účastník (Participant)

    No, Maťko,ukľudnil si ma…a teším sa na stretnutie.

    #10258
    jareš
    Účastník (Participant)

    no ako sa hovorí, iný kraj iný mrav…a u nás aj iný názor….hoci to by sa dalo parafrázovať na iný človek iný názor :D :D

    #10274
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aj tak by som rád videl to vyjadrenie českých lekárov. A hlavne čo ich k takému výroku viedlo !!! :-O

    #10275
    jareš
    Účastník (Participant)

    možno to bude znieť, že sa ich zastávam, iba sa snažím zobjektívniť názor…myslím si, že sú aj takí pacienti, ktorým tá zima nerobí dobre a ktorí majú nedobré skúsenosti, a tak sa lekári riadia zrejme aj názormi týchto pacientov, i keď verím, že majú aj svoj odborný názor na to, fakt je, že na českej stránke sú vyslovene proti, hoci hovoria to isté čo ja, každý človek je iný – niekomu to urobí zle a niekomu to pomôže….treba počúvať svoje telo

    #10291
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Ja to aj tak beriem. Sto ľudí sto chutí.(nod)
    A o alergií na chlad je každý informovaný a nie je vpustený do komory. Len ma teda zaujímalo či ten výrok išiel z nejakého prieskumu alebo lekárských výsledkov, alebo sú to iba názory jednotlivcov. Rád by som sa poučil a možno aj ja zmením názor na komoru. Veď človek sa učí celý život. :-|

    #10303
    jareš
    Účastník (Participant)

    aaach taaak….pochybujem, že prebehla štúdia v tomto smere, respektíve nejaký prieskum…skôr to vidím tak, že lekári si robia úsudok sami z počutia od svojich pacientov…ale to je len môj pocit a názor, nemusí to tak byť

    #10310
    jan-ka
    Účastník (Participant)

    Matko:

    http://www.roska.eu/nejcastejsi-dotazy/je-kryoterapie-vhodna-pro-pacienty-s-rs.html

    plus na ceskom fore som si precitala…
    ja si myslim, ze to moze byt aj tak, ze doktori sa boja odporucat nieco, co nie je uplne overene, aby nahodou nemali problemy, ak by to uskodilo, tak radsej neodporucia.

    #10321
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Hneď to idem kuknúť. A ozaj kde mám mail?

    #10334
    jan-ka
    Účastník (Participant)

    hm….. na gmaili;) Prepac Matko, akosi som sa k tomu neodstala. a nechcem to odflaknut…, chcem mu venovat cas. tento vikend urcite nieco pride ;)

    #10386
    Mates007
    Účastník (Participant)

    A mail mi stále neprišiel. Máš dobrú mailovú adresu? :-D:-O
    Ale nie poriadne sa sústreď a potom to prenes pomocou mailu aj mne :-)

    #16400
    jareš
    Účastník (Participant)

    Máme prvých absloventov kryokomory…ktorí sa zúčastňujú 10-dňovej terapie…majú dnes za sebou 4-tý deň…tak sa teším, čo nám tu napíšu…svoje postrehy a poznatky

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.