Pomôžte

Kryokomora..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #9866
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Keď mám pravdu povedať alebo napísať aj ja som sa veľmi bál keď som prvý krát šiel do kryokomory. Srdce mi bilo a dokonca aj tlak som mal vyšší. Oni sestričky ktoré sú tam ti ho pred každým vstupom merajú. Ale keď som obsolvoval prvý vstup už som sa len tešil na ďalší. Je to ako droga. Naozaj ja som ráno vstal, šiel do práce a celý deň som sa tešil na to ako pôjdem do kryokomory 8-) Je to super. A hlavne mať suchý nos celú noc a aj deň. No tak to u mňa nebolo zvykom. A teraz proste kapesníčky nepotrebujem. A opäť ako aj minuly rok. Všetci v mojom okolí prechádzali chrípkou dosť ťažko. Ja si ale z chrípky ťažkú hlavu nerobím. Ako som bol prvý krát v kryokomore, nemám problémy s vírusovými ochoreniami. a už len toto ma dostatočne presvedčí o účinnosti komory *THUMBS UP* Držím ti palce na nabratie odvahy. Ale ak sa na to naozaj necítiš, z donútenia to robiť nemusíš(sweat)

    #9877
    liviap
    Účastník (Participant)

    ja by som to rada vyskúšala, ale mám strach z chladu.
    Viem, že keď budem veľmi chcieť – ja sa viem nastaviť tak, že sa prehovorím a pôjdem, ale ešte mi prezraďte kam ísť od nás najbližšia. Bývam v Leviciach. Viem, že kryo je v Bystrici v Blave /ale presnú adresu neviem – priznávam/ a je ešte aj bližšie? Kam chodíte Vy?
    Ďakujem Vám obom, že sa podielate s Vašimi skúsenosťami a vedomosťami.
    Želám Vám pekný deň! U nás svieti (sun) – želám ho aj Vám! Pá Lívia

    #9882
    Erika
    Účastník (Participant)

    Ahoj Livka,hne´d Ti aj odpíšem.Ja chodím do Bratislavy na Junácku ulicu,/za Polusom/. Neviem,ako poznáš Ba,či občas pricestuješ do mesta,rada Ti potom vysvetlím. Super,že ,máme ďalšieho nadšenca,kt.tiež má dobré skúsenosti a podelí sa s nami.Podobné pocity mám aj ja po odchode z kryo,a pridávam sa k Matesovi aj v tom,že roky som nemala chrípu ba ani nádchu- pritom denne cestujem, a v práci som v priamom kontakte k ľudmi.
    Možno,že Ti toľko pozitívnych vecí pomôže prekonať strach,a skúsiš to,aspoň.Prajem Ti krásny slnečný deň a veľa šťastia. :-D

    #9883
    jareš
    Účastník (Participant)

    počuj, Livka, ja som teda riadne zimomravá, ale po tejto chorobe sa aj nechám presvedčiť na kryokomoru…ale iba ak pôjdeš aj ty… :) :) :) :)

    tak čo ?…dáme sa na to ?;-)

    #9886
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Aj ja chodím v Bratislave na Junácku 6 hneď vedľa Polusu v hoteli Dom Športu. Raz som bol aj v Petržalke na Kopčianskej ulici ale tam mali iba kryokabínu. Čiže chladu nebolo vystavené celé telo. V tej kabíne si len po ramená. Ale zasa by to bolo možno lepšie pre teba na začiatok. Pretože sa po celý čas rozprávaš s pracovníčkou.(music) Ja ale keď už idem tak radšej celým telom.8-)
    Livka za info neďakuj. Od toho tu je Združenie SM Nádej a toto fórum, aby sme si vymenili názory a skúsenosti (hi) Nemám pravdu Jarka? :-P

    #9892
    liviap
    Účastník (Participant)

    Obaja ste skvelí, viem, že zato je fórum, ale aj tak musím pripomenúť, že každý by takto rychle a presne neodpovedal ako Vy!:-*

    Jarka dohodneme sa a pôjdeme!!! :-)
    Čo by sme pre seba neurobili?!

    Prajem (sun) v duši. Pá

    #9897
    administrator
    Účastník (Participant)

    máš pravdu…ale poznáš to ?
    1. žena má pravdu
    2. ak žena nemá pravdu, platí bod č. 1
    :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

    #9898
    jareš
    Účastník (Participant)

    moja maličkosť…sorry…(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)(blush)

    #9929
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Už som si zvykol, že občas sa prihlásiš pod pseudonymom (chuckle)
    A to s tými pravidlami je naozaj pravda. Nuž čo už. Raz ste vy ženy pravdovravné :-D
    Tak kedy idete do kryokomôrky?(sun)

    #9932
    jareš
    Účastník (Participant)

    Maťko…už teraz sa trasiem od zimy…a bojím sa, že stade zdupkám ;)

    ale Livka potvrdila svoju vôľu…tak sa nemôžem teraz vzdať…
    Livka rozhodne kedy pôjdeme…musela by sa totiž najsamprv dopraviť do Bratky…nie je stadeto (teda z Bratislavy)

    Maťko, pôjdeš nám sekudnovať ?…keď tam už naozaj pôjdeme ?

    #10013
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No budem rád keď tam budem mať spoločnosť. Ja tam pôjdem asi tak v máji. Lebo som bol na konci februára a tak si dám aspoň tri mesiace prestávku. Aj eurká musím trošku pošetriť, bo to nie lacný špás (chuckle)
    Ale keď tam budeme viacerí pôjde nám to lepšie. Uvidíte, že to nič nie je. Zavoláme aj Eriku. Nech v tom niesme len traja namočení :-D

    #10016
    daruš
    Účastník (Participant)

    Ak sa smiem spýtať čo stojí jedna návšteva v kryokomore?:-)

    #10017
    jareš
    Účastník (Participant)

    ;) ;) ;)

    #10018
    Erika
    Účastník (Participant)

    Ahoj Maťko,som rada,že si si spomenul aj na mňa.S radosťou „budem“ namočená s Vami spoločne aj ja.Teším sa stretnutie s Tebou a dievčatami.To bude veselo,kde je Jarka,tam je sranda a zdravý smiech!!!My s Tebou budeme „bojazlivým“ dávať odvahu a budeme „mädliť“ruky,ako sa budú tváriť v tej zime,že? Ako sa cítiš po kryo? Ja super,som ako znovuzrodená.

    #10019
    jareš
    Účastník (Participant)

    :D :D :D :D :D :D :D

    no…neviem, či ma nebudú z tej zimy vynášať zamrznutú na cencúľ…:-O :-O :-O :-O :-O :-O :-O

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.