Pomôžte

janka1508

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7948
    Tatiana
    Účastník (Participant)

    Hej, ja mám zajtra pracovné interview po 6,5 roku a prvýkrát s touto chorobou. Tak ani neviem, kam sa zaradiť a ako sa tváriť :|

    #7950
    jareš
    Účastník (Participant)

    baby…asi budem zase vyzerať ako kráľovná klišééé, ale baby, veď ste nejaké SM-kárky a to sú bojovníčky…neklesajte na duchu… JANKA…možno mi nebudeš veriť, prešla som si cez to a preto viem čo prežívaš…ale nenechaj sa vtiahnuť do tej nenávistnej hry, všetko zlé je na niečo dobré, a pozeraj sa dobre, lebo čoskoro sa ti otvoria nové dvere do inej budúcnosti…tak aby si ich neprepásla…

    Tánička tebe držím palčoky…si suverénna a pohotová, vsaď na svoje kvality a buď prirodzená…to ti ide veľmi dobre…dokážeš to

    #7980
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Jarka ďakujem za povzbudivé slová aj tebe. Určite ma táto situácia čo nastala vzala, ešte nie je vyriešená, ale verím tomu že všetko zlé je na niečo dobré a že to bude začiatok niečoho nového, z čoho budem mať radosť. (fantazírujem že?)

    #7981
    janka1508
    Účastník (Participant)

    ráno: jogurt activia + 2 lyžice musli light, káva + sójové mlieko
    obed: zeleninový šalát + cestovina + dresing
    olovrant: pečené zemiaky
    večera: liči 5 ks, jablko + kivi
    šalátu je vždy tak 150-200g, cestoviny asi tak 10 ks vrtuliek alebo špirálky, dresingu tak 1-1 1/2 lyžice

    #8041
    janka1508
    Účastník (Participant)

    ráno: jogurt activia + moravský koláč, káva + sójové mlieko
    desiata: pomaranč
    obed: zeleninový šalát + tuniak, moravský koláč
    olovrant: kúsok chleba s rybacou pomazánkou
    večera:jablko + kivi

    #8088
    janka1508
    Účastník (Participant)

    ráno: celozrnný rožok + sójová pomazánka, káva + sójové mlieko
    obed: zeleninový šalát + tuniak
    večera:zemiakové placky+ kalórie prijaté z vínka, hrsť slaných orieškov

    #8090
    jareš
    Účastník (Participant)

    Janka….prišla som o prácu aj ja ;(;(

    #8096
    Tatiana
    Účastník (Participant)

    Jarka, čo sa stalo? Veď si písala, že už sa to utriaslo. A kedy končíš? Mrzí ma to.

    #8097
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Jarka myslíš to vážne? Ak hej, ani neviem čo ti na to povedať. Nenachádzam žiadne slová útechy, viem asi ako sa cítiš. prežívam momentálne tú istú situáciu. Som z toho úplne na dne. V noci sa budím na zle sny, alebo nespím vôbec. neviem si predstaviť čo bude ďalej, ako sa situácia vyvinie. práca dá sa povedať ma bavila, robila som si ju dobre, tak o to viac ma to mrzí. Viem, že aj teba práca čo si robila bavila, aspoň som mala taký poocit, tak viem že aj teba o to viac bude hnevať. A teraz čo. Choroba na krku, najmladšia už tiež nie som, teraz je situácia všade dosť zlá, nové zanestnanie sa bude hľadať ťažko.

    #8098
    jareš
    Účastník (Participant)

    Janka, Tánička…v politike to tak chodí, že ak sa niekomu nepáčiš, zbaví sa ťa…dovolila som si navrhnúť, aby dali preč môjho spolupracovníka, s ktorým už nikto nechcel robiť a jemu sa tiež vôbec nechcelo robiť, ale žiaľ on je obľúbenec starostkynho muža…už to hovorím dlhšie, že ak niekto pôjde – budem to ja….a stalo sa

    Janka viem, ako sa cítiš, pretože včera to bola pre mňa šupa…ale nechcem sem viac písať, toto je tvoja diskusia, nepatrí to sem…osobne pokecáme

    #8330
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No tu už som dobre dlho nebola. Ale žiadna zmena, ani + ani -, strava ako kedy, musím sa polepšiť.

    #8588
    janka1508
    Účastník (Participant)

    dnes
    raňajky: babán + káva + sójové mlieko
    desiata: pomaranč
    obed: mäso na spôsob číny + hranolky
    olovrant: 2 jablká + kivi
    večera: zelerový šalát + taký malilinký kúsoček chleba s čerstvou masťou (veľmi zdravé jedlo že?)

    #8895
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Strava stále ako kedy. Dnes to boli zapekané rezance z bistra Panda. zdravá strava. Včera to bolo ešte lepšie. zaliata vifonka. mám už tretí týždeň doma dcéru, každý deň varí, tak nedaj si. Odôvodňujem to tým, že počas stresu treba obaľovať nervové bunky tukom.

    #9174
    janka1508
    Účastník (Participant)

    tu som už tiež dlho nič nepísala. ale je to bieda. bola som chorá, vlastne ešte ani nie som celkom zdravá, tak som na nejaké zdravé stravovanie a diety nemala myšlienky. Neviem, či to bude oddnes, alebo až keď nabehnem na normálny režim (neviem kedy to bude, pretože sa rúca všetko zabehnuté, mám hrôzu z budúcnosti), aj keď dnes som zatiaľ zjedla len trocha zeleninového rizota.

    #9449
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Ja sem momentálne píšem, aby podľa posledného dátumu nevypadalo, že nič nerobím. je to taká kamufláž. ale sľubujem, že čoskoro začnem. aj so zdravším stravovaním, a potom aj s cvičením. ale necítim sa nejak dobre, riešim kopec problémov. ja viem, výhovorky, ale sú to veci, ktoré ma neskutočne vyčerpávajú a nemám síl riešiť ostatné veci.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.