Pomôžte

janka1508

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Autor
    Príspevky
  • #14958
    janka1508
    Účastník (Participant)

    No dnes som si poriadne „zacvičila“. Šla som kúpiť vajíčka, ešte že bol obchod zatvorený. Cestou späť neviem čo stalo, len som padala na rovnej ceste dolu hubou a následok? rozbité obe kolená, dúfam že sa z toho nevykľuje dačo horšie, rozbitá dlaň, roztrhané nohavice, rozbité čižmy. Predstavte si, že by som mala na sebe ešte aj tie vajcia.

    #14960
    jarka
    Účastník (Participant)

    Janka,až mi slzy vyhrkli…takže nie som sama..
    Len Ty si odpočiň,vylieč kolená a dlane a ideme ďalej:-)

    #15141
    daruš
    Účastník (Participant)

    janka napísala som Ti do info tú farbu-je to ružová,pre nás postačujúca,napr.fialová je pre vzdatnejších:-D;-)

    #15159
    daruš
    Účastník (Participant)

    janka ja som išla u nás do športových potrieb a povedala som predavačke,že chcem gumu na cvičenie a pani pozrela na mňa a zahlásila-ružová vám úplne stačí:-D.Na sáčku je napísané“trainning band“ D02 stuha gumenná na aerobic 120×15 cm asi tak;-)(ninja)

    #15186
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Dnes doma pribudol ďalší cvičiaci stroj, nevedela som o tom, že môj manžel je taký iniciatívny a objednal niečo bez môjo vedomia. len kto bude na ňom cvičiť. je to na brušáky (ab rocket), ale malo by to byť šetené k chrbtici.

    #15187
    daruš
    Účastník (Participant)

    jani keď to budeš mať odskúšané prosím napíš čo to vlastne je zač;-)nieže by som to chcela zbudovať len ma to zaujima(angel)

    #23676
    Emily
    Účastník (Participant)

    @}->--(sun)

    #26346
    jareš
    Účastník (Participant)

    Janka…teba som tu tiez uz dlhokaaaaaaaaaansky nem videla…ako sa vobec mas ?…teda a cvicis este ?…ak sem zavitas, ozvi sa…dakujem paa

Zobrazuje sa 8 príspevkov - 46 až 53 (z celkového počtu 53 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.