Pomôžte

danka

Reakcie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • odpoveď na: Copaxone #4056
    danka
    Účastník (Participant)

    ahojte. ja som bola na MR po 9mesiacoch uzivania copaxonu a 1lozisko mi uplne zmizlo a dalsie sa zmenšilo o 4mm. Tak dufam, ze to pôjde takto dalej. papa pekny deň

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2735
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahojte nejak tu strasne malo pisu ludia. Kde ste vsetci? Halooooooooooo

    odpoveď na: Betaferón #2605
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahoj. Je fajn že ti robí dobre. Ale ja som mavala 5mesiacou stale teploty 38.5 a posledný 40ciatky, takze som skoro zomrela. Preto je môj postoj k nemu taký negatívny.

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2604
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahoj, Ako dlho máš SM? Ja už ťahám na 3rok. Hlavne sa snažím cvičiť a ty? Bodaj by sme sa rýchlo uzdravili všetci a potom sa iba smiali nad skratkou SM. Papa pekné dni

    odpoveď na: Mám SM ale chcem mať aj dieťa… #2562
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Mám 24 a aj ja by som chcela raz bábo. Strašne sa však bojím, že by sa mi pohoršilo a ostala na vozíku. Zatiaľ som plne mobilná a rada by som tak aj ostala čo najdlhšie. Mám priateľa, ktorý sa o to aj pokúša niekoľko rokov a nič. Ja môžem mať deti, v tomto som zdravá, ale on sa nechce dať vyšetriť. Asi sme si neni súdeny, ale neni ten pravý. Papa Maminám

    odpoveď na: Copaxone #2558
    danka
    Účastník (Participant)

    Mali ste tu super debatu.:)

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2557
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahoj. Si vážne šikovná. Ja som tiež neni až tak strašne zle natom. Chvala Bohu ešte chodím v norme bez paličky.A ľudia mi moc nechcu veriť, že som chorá

    odpoveď na: V akom znamení si sa nar…?…. #2547
    danka
    Účastník (Participant)

    Čau ja som v znamení BLÍŽENEC. ešte mám aj super dátum 6.6.

    odpoveď na: Betaferón #2546
    danka
    Účastník (Participant)

    Katka neboj sa toho. Ja som sa po BETAFERONE bála každej liecby novej, ale teraz som rada, že mám COPAXON. Pychá sa síce každý deň, ale mám čistejí mozog, citím sa oveľa lebsie a aj rozmýš+anie mám čistejšie. Pýtaj sa na tento liek. Pri BETAFERONE mi určili EDSS. na 4 a teraz mi ho zmenili na 2,5 až 3 maximum. Papa

    odpoveď na: Copaxone #2533
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahojte. Pre mňa je copaxon úžasná liečba. V hlave mám jasno, chôdza je pomerne o 100% lepšia. Nežiadúce učinky nepocitijem tak fajn. Niekedy sa stane, že som úplne vyčerpaný človek, ale prespím to a potom je ok.Nemenila by som ju. Síce ju berem iba 7mesiac, ale hovorím fajn. Papa:)

    odpoveď na: Betaferón #2532
    danka
    Účastník (Participant)

    Ahojte- Ja som brala tento liek pól roka a od začiatku som tvrdila, že som ako zbitý pes. Telo si vytvorilo odpor voči tomuto lieku a vysadili ho. Chvala BOHU. Primárovi som povedala, KEBY TO BOLA POSLEDNÁ LIEČBA TAK BY SOM JU NEBRA: Komu to pomáha držím päste. PAPA

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2531
    danka
    Účastník (Participant)

    Mala som strasne vysoke teploty, bolelo ma vsetko a nemodla som v tych teplotach vôbec chodit. Primár mi neveril, že ho nemôžem brať. Až naši mu museli povedať, že nech ho vysadia. Mňa považovali za blázna

    odpoveď na: Tajíte, že máte SM-ku ? Ale prečo ? #2491
    danka
    Účastník (Participant)

    Čau. Mňa neľutuje ani môj priateľ. Ten mi minule ešte nadal, že mu pripadám, ako by som sa ľutova. Tak som si stúpila do svedomia, a bojujem ďalej.papa

    odpoveď na: Tajíte, že máte SM-ku ? Ale prečo ? #2489
    danka
    Účastník (Participant)

    Netreba tajiť, že človek má SM. Ale môžem povedať, že sa tým nechválim. Poviem to iba ľuďom, ktorým verím a viem, že to pochopia. Väčšina mi hovorí:NO A ČO, ŽE SI CHORÁ! Ja mám s tým neskutočný problém stotožniť sa. Ale bojujem, a vcelku sa mi darí. Verím v uzdraveniu. Veda ide veľmi pekne dopredu.:(

    odpoveď na: Ahojte fórumáci #2488
    danka
    Účastník (Participant)

    :)Ďakujem za radu. Som sťastná, že už schvaľovanie je bez obmedzenia. Copaxon berem aj ja a je to fakt dobrá liečba. Brala som aj Betaferó a to bola stršná liečba. Vytvorila som si na ňu totálnu alergiu, a už by som ju nikdy brať nemohla. papa

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )