Miro
- This topic has 105 odpovedí, 7 hlasov, and was last updated pred 13 years, 1 month by
administrator.
-
AutorPríspevky
-
21. januára 2009 o 21:09 #8281
Miro
Účastník (Participant)Ráno lepšia rozcvička po obede cvič na podložke a pred chvíľou cvič. na eliptikale.
22. januára 2009 o 17:42 #8311Miro
Účastník (Participant)Ráno poriadna rozcvička, pred obedom cvič. na podložke a po obede 9 min. na eliptikale a neskôr prechádzka medzi panelákmi
.23. januára 2009 o 20:49 #8408Miro
Účastník (Participant)Ráno rozcvička a po obede cvič. na podložke.
Dnes bol taký divný deň, nič sa mi nechcelo. No veci ktoré musím, tak musím.25. januára 2009 o 19:18 #8583Miro
Účastník (Participant)Ráno rozcvička, cvič. na podložke a večer eliptikal
25. januára 2009 o 19:22 #8586Miro
Účastník (Participant)Ráno čo väčšinou býva, pred obedom cvič. na podložke, potom eliptikal, ale len krátko. Nie že by to bolo inokedy nejak dlho
.26. januára 2009 o 15:33 #8619Miro
Účastník (Participant)Slabšia rozcvička a pred obedom cvičenie na podložke.
29. januára 2009 o 19:10 #8768Miro
Účastník (Participant)Tak trochu som ochorel, ale bude to v poriadku. Cvičiť cvičím, ale tak striedmejšie, menej. Nebudem sem písať stále dookola cvičenia, ktoré ani nestoja za zmienku. Mám teraz skôr oddychovejšie obdobie.
4. februára 2009 o 20:45 #8897Miro
Účastník (Participant)Zase cvičím normálnejšie, cvičím stále a čím mi je lepšie tak pridávam. Ale keď tak nad tým rozmýšľam, už sa mi nechce a nepovažujem to za dobré, stále do nekonečna písať to isté ako cvičím. Občas aspoň raz do týždňa, alebo ako, zhodnotím moje cvičenie za celé časové obdobie tomu zodpovedné. Mám taký pocit, že to takto bude lepšie. Cvičím a mňa osobne nemotivuje cvičiť, len aby som to sem napísal. Robím to z môjho presvedčenia a budem cvičiť a však to aj sami uvidíte.
4. februára 2009 o 21:10 #8899jareš
Účastník (Participant)Mirko…kľudne sa zariaď ako to cítiš…
nič nie je dôležitejšie, ako vlastný pocit z toho, čo robím, robiť niečo len preto, že musím, alebo len preto, že to tak robia aj druhí…nie je to zrovna ten správny zmysel
Mirko…jedno je však je isté…naše športové aktivity, ktorými sa tu každý z nás „chváli“ povzbudzujú ďalších a ďalších ku vlastnej fyzickej aktivite, ktorej výsledok sa skôr či neskôr dostaví…
okrem toho…vraví sa ťažko na tréningu ľahko na bojisku…tým som chcela povedať, že vôbec nie je ľahké denno-denne cvičiť a nepretržite rok, dva…desať…je to veľmi veľmi o vlastnej vôli a chuti…výsledky v našom prípade prichádzajú pomaličky, pomaly a sú občas aj veľmi veľmi nepatrné
5. februára 2009 o 21:17 #8919Miro
Účastník (Participant)Ja viem Jarka, to je jasné. Keď budem môcť cvičiť budem, však ma poznáš, robím to rád a viem, že je to veľmi pre nás dôležité. Budem o tom stále informovať, ale nie tak často. Problém bude či si to moje cvičenie budem pamätať. Dúfam budem to zvládať.
11. februára 2009 o 21:19 #9091Miro
Účastník (Participant)Po týždni čo som nepísal, chcem aspoň trochu poukázať na moje cvičenia v priebehu týždňa. Na to že sme boli v Grobe u mojich rodičov 4 dni, som nemal ideálne podmienky na cvičenie, ale aj tak som tam cvičil. Hlavný záujem som sústredil svojim synovcom a aj rodine. Štvrtok a piatok pravda rozcvička a potom niekedy cvič. na podložke. Sobota nič už som bol v Grobe. Nedeľa Cvič. na podložke. Pon. bicyklovanie na stacionáry. Utorok odchod z Grobu skoro ráno a návšteva um doktorky. Včera ráno rozcvička a potom cvič. na podložke. Dnes rozcvička a veľa chodenia sa mi zdá. a tak keď som niečo nezabudol.
15. februára 2009 o 19:12 #9159Miro
Účastník (Participant)Od 12-15 februára som cvičil každodenne – ráno rozcvička a cez deň cvič. na podložke. Dva krát chvíľku eliptikal a nejaké to chodenie. Už som mal byť na cvičiteľskom kurze dnes večer, ale hlava deravá zabúda. No skôr to bolo pomýlenie termínov. Čo už.
22. februára 2009 o 17:17 #9336Miro
Účastník (Participant)Od posledného dátumu som cvičil haba kuk. ešte nedávno som cvičil všeličo na kurze pre cvičiteľov a vedúcich. Dva dni po, som ďalej pokračoval v cvičení cvikov, ktoré som sa naučil na kurze. Je toho veľa nového a pomaličky si osvedčujem nové praktiky v možnostiach cvičenia, ako napríklad 8 brokátov, rozcvičky inač prevedené a atď…. Tak držte palce a možno so mňa niečo bude – dobrý cvičiteľ pravdepodobne.
4. marca 2009 o 21:26 #9677Miro
Účastník (Participant)Pozerám už dosť dní som nepísal. Musím teda spomenúť na moje cvičenia v nedávnych dňoch. Rána cvičievam rozcvičky podľa nových inštrukcií, neviem ich ešte dokonalo, ale zvykám si na ne a hlavne učím sa správne cvičiť a predviesť ich. Každodenne cvičievam 8 brokátov, ktoré sú není ešte stále dokonalé, niekedy posediačky inokedy postojačky. Aj rozťahovanie precvičujem, a aj staré cvičenie robievam, ale nie každodenne. Brušnú bránicu tiež zaťažujem a masírovanie častí tela. Snažím sa aj o iné zlepšovanie a učenie sa nových poznatkov o spôsoboch cvičenia. Tak držte palce
5. marca 2009 o 11:12 #9681liviap
Účastník (Participant)Ahoj!
Teším sa na tie brokáty – tentokrát to nebude látka na šaty, ale niečo užitočnejšie a hodnotnejšie pre nás -károv
.
Naučíš aj nás? Ako Jarka hovorí už sa teškujem. Pá LíviaPS: Pozdravuj prosím manželku!
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.