lipka
- This topic has 1,068 odpovedí, 13 hlasov, and was last updated pred 11 years, 8 months by
Emily.
-
AutorPríspevky
-
20. júla 2012 o 12:15 #26134
Osma
Účastník (Participant)Ahoj Maťka, asi by som pri tvojom tempe sa nechala hospitalizovať,ale je to len moja rada.Škoda,že si neišla skôr,ale držím palce, nech si fit a všetko OK.
20. júla 2012 o 21:22 #26141lipka
Účastník (Participant)Skôr som nemohla, Dr. mala dovolenku 2 týždne, tak som musela čakať… ďakujem za slovíčka, ale mne je doma lepšie ako v nemocnici, to prostredie ma deprimuje

Dnes kopec práce, po práci nákup na víkend, práve sme sa vrátili z večere s kamarátmi a teraz už len TV a veget
20. júla 2012 o 21:50 #26150Emily
Účastník (Participant)



21. júla 2012 o 15:10 #26151Osma
Účastník (Participant)Maťka, tiež sa nikdy do nemocnice nehrniem na silu,ale vždy mi to tam pomôže lepšie ako doma,lebo som tam len na posteli a nič nerobím. A to ten,čo má predpísaný soláč, potrebuje ako soľ-kľud na lôžku, pospať si, čítať….. však doma zasa budeš v jednom kolotoči.
21. júla 2012 o 21:03 #26155bilka-chvilka
Účastník (Participant)Milá Maťka, Martuška má pravdu, solumedrol je ideálne dať si v nemocnici v rámci hospitalizácie, je to len pár dní a dá sa to v pohodke vydržať, tam si človek oddýchne najlepšie, doma na to akosi nikdy nie je čas..

Ale pevne verím, že aj ambulantne bude mať rovnaký účinok a že Ťa zase dá do poriadku, soláč je na to špecialista, vidím to aj na sebe

22. júla 2012 o 9:50 #26163lipka
Účastník (Participant)Ďakujem dievčence

Včera pranie, vešanie, varenie a potom návštevy.
Dnes opäť pranie, vešanie, varenie a po obede by som rada niečo prečítala.22. júla 2012 o 14:55 #26165Emily
Účastník (Participant)Martinka aj ty si toho postíhala dosť



Príjemný oddych pri čítaní.

Ja teraz už neviem ani ako kniha vyzerá
22. júla 2012 o 16:34 #26171jareš
Účastník (Participant)lipuška…docela ťa plne chápem, prečo ambulantne soláč…priznávam dobrovoľne, urobila by som presne to isté…aj keď je fakt, že v lazarete by si si poležkala a oddýchla…ale na môj dušu, nešla by som…
držkám ti moc a moc palčoky…
22. júla 2012 o 16:45 #26173jarka
Účastník (Participant)Držím všetky palčiaky
22. júla 2012 o 20:18 #26174lipka
Účastník (Participant)Jarušky obe, Miluška, Miruška, Martuška ĎAKUJEM
ste moje zlatíčka a neuveriteľné bojovníčky 
Dnes po obede sme sa ešte vybrali na výlet do Rakúska k Neusiedler see, tak bola menšia prechádzka. Som rada, že som zvládla zavesená do Mišiaka aspoň zopár krôčikov.
Aby som nezabudla, ešte som piekla muffiny.22. júla 2012 o 20:26 #26181Emily
Účastník (Participant)Martinka,ako hovorím,ďalší „NEZMAR“.Všetko dobré moja




22. júla 2012 o 20:32 #26185lipka
Účastník (Participant)Hej, mňa sa len tak nedá zbaviť, a ešte všetkým ukážem, čo to bude po soláči


Ako som Mirke písala, ak sa zemeguľa začne točiť opačne, spáchala som to ja, chystám sa ju totiž prevrátiť
23. júla 2012 o 19:48 #26188lipka
Účastník (Participant)Tak dnes ráno solumedrol – bolesti hlavy, žalúdka, nevoľnosť, spavosť…
zajtra pokračovanie…23. júla 2012 o 21:39 #26190Emily
Účastník (Participant)Veľa síl


24. júla 2012 o 21:08 #26192lipka
Účastník (Participant)Dnes ďalšia infúzia, bolo mi o čosi lepšie ako včera, aj keď som celú noc nevedela zaspať, vlastne už 5.
O štvrtej som EŠTE nespala a o pol šiestej som UŽ nespala, mala som chuť umývať okná
Zajtra ešte poslednú a potom prednisonová kúra… už len zajtra a ešte budúci týždeň v práci a potom hurá na dovolenku
-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.