Pomôžte

Len tak…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,606 až 1,620 (z celkového počtu 1,646 )
  • Autor
    Príspevky
  • #27665
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Chodím, teda chodila som k dr. Malecovej. A ty chodíš ku komu?

    #27666
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahoj, ja chodím k MUDr. Martiníkovej, je to príjemná doktorka. Dr. Malecovú som poznala,keď som tam ležala na infuzkách.

    #27668
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Vyzera to tak, ze aj ja budem chodit k dr.Martinikovej. to je fajn, ze chodis knej. Aspon sa nieco dozviem. Ja ju totiz vobec nepoznam.

    #27683
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Ludkovia, musim sa zase pochvalit. Vcera som zase vydrzala cely zumbamaraton…:-)A to som mala od rana tlak 150/90..
    Poviem vam, ze mna asi zumba drzi pri zivote..:-)

    #27687
    jareš
    Účastník (Participant)

    mfranci…teda to ti gratulujem….neviem, ci by som bola v stave niečo také teraz dokázať…..aj keď môj tlak je teraz taký….180/120 slušný nie ?
    ale už začínam od zajtra brať zase lieky…tak dúúúfam, že aj ten tlak pôjde dole a sná´d po nejakom čase sa sem aj ja pochválim, ako som dokázala zvládnuť niečo takéto ako ty….

    ešte raz gratulujem, je to skvelý výkon *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP* *THUMBS UP*

    #27689
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Jarka, dakujem velmi pekne. Tiez som sa bala ako to zvladnem, ale aspon som nemyslela na to, ze ma uz tyzden boli hlava. Neviem, co mi ten tlak blbne. Ved lieky beriem poctivo. Hadam sa umudri. Dufam, ze sa ti ten tvoj tlak rychlo upravi.Musis mu dohovorit.:-)Drzim palce. A este, aby som nezabudla, ty zvladas tazsie veci ako je zumba a za to ti dakujeme. @}->--

    #27691
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ahoj, s dr. Martinínovou mám dobré skúsenosti,, vždy ma poctivo vyšetrí po neurolog.stránke,keď idem na kontrolu. Je príjemná a ústretová vysvetliť,keď chceš niečo vedieť. Ordinuje v stredu.
    A gratuľka k výkonu *THUMBS UP*(flex)*THUMBS UP*

    #27926
    stranom
    Účastník (Participant)

    Bol som u pani prochadzkovej a bola tam nejaka mlada blondina s nou. Neviete povedat co je to za hlupu zensku? Tymto jej odkazujem ze je to riadna krava (myslim tu blondinu mladu).

    #27943
    vrabec
    Účastník (Participant)

    …bola to asi Mudr.D.Petrleničova PhD.si myslim aspon..nebol si s nou spokojny?hm

    #27965
    Emily
    Účastník (Participant)

    Dievčence a chlapci-vítam Vás z kúpelov.@}->--(flex)(sun)*THUMBS UP*
    Videla som fotky,určite ste čas strávili príjemne a užitočne.

    #27982
    administrator
    Účastník (Participant)

    Milka…v kúpeľoch bolo úplne že super…
    bodaj by tak išli aj viacerí…aj keď teraz nás bolo 15…a bolo to fantastické…

    veď v novembri sa tam ideme stretnúť opäť…a to nás už ale bude húúúúúúúf :D :D :D

    #28041
    vrabec
    Účastník (Participant)

    …ahojte,mozete mi poradit ako sa dostanem k casopisu Nadej?dakujem

    #28042
    Emily
    Účastník (Participant)

    nadej@szm.sk.Napíš,poradia Ti.

    #28043
    lipka
    Účastník (Participant)

    Vážení, vie niekto či Dr. Procházková tento, resp. budúci týždeň ordinuje?

    #28047
    lipka
    Účastník (Participant)

    Nikto nič?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,606 až 1,620 (z celkového počtu 1,646 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.