Pomôžte

Len tak…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,591 až 1,605 (z celkového počtu 1,646 )
  • Autor
    Príspevky
  • #26026
    mfranci
    Účastník (Participant)

    velmi pekne ti dakujem za povzbudive slova…budem sa snazit nestresovat..uvidm ako dopadnem…vo stvrtok idem na MR a ostatne…dakujeeeem…:-)

    #26052
    jareš
    Účastník (Participant)

    mfranci…verim, ze ty nebudes ta, ktorej zoberu liecbu po 5 rokoch….drzkam palcoke

    #26056
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Jarka, dakujem velmi pekne. Bodaj by si mala pravdu. Aj ja sa zatial snazim verit tomu, ze mi nezoberu. Budem mysliet pozitivne. :-)

    #26326
    Valika
    Účastník (Participant)

    Ahojte, je centrum na liečbu SM aj v Ružomberku??? Niekde som vygooglila že hej, tak či niekto z vás sa lieči tam a hlavne aké má z neho skúsenosti. Poprípade vás poprosím aj kontakt na lekára. ďakovala krásne :)

    #26367
    stano
    Účastník (Participant)

    Pekna myšlienka,nenapísal som to ja ale ma to oslovilo.
    „Všetko, čo prijímame – či je to strava, ktorú vkladáme do úst, slová, ktoré vchádzajú do našich uší, alebo obrazy, ktoré vstupujú do nás cez naše oči -, má schopnosť vyživovať nás alebo z toho môžeme ochorieť. Môže nás to posilniť alebo oslabiť – nielen naše telo, ale aj našu dušu!“

    #26368
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj Stanko.
    Tak toto oslovuje aj mňa.Je to poučné .
    Ďakujem,že si to tu zverejnil.
    Prajem všetko dobré.*THUMBS UP*:-)(flex)

    #26376
    silvia
    Účastník (Participant)

    Ahoj Stano, pekne si to napisal, len skoda, ze v dnesnom svete je velmi tazke obklopit sa iba pozitivnymi vecami a prijimat iba pozitivne slova…
    preto je fajn ucit sa nehnevat sa na zivot, osud, nesudit, necitit v sebe zast, nenavist a hlavne ukrivdenost a vediet odpustit. ak sa toto snazime prekonat, dost to ulahcuje zivot, bez ohladu na nas stav.
    pekny vecer :)

    #26411
    jareš
    Účastník (Participant)

    silvi….o to sa snazim…ale ver, je to nesmierne tazke, niekedy tak tazke, ze to az neviem predychat…. (whew)

    #26430
    silvia
    Účastník (Participant)

    Jarka, ja sa to tiez iba UCIM :) takze Ti verim a viem, ze je to sakra tazke…
    ja si myslim, ze velmi vela nas pacientov v sebe nosi kopec zášti, strachu a hnevu (nielen na druhych ale aj na seba) a ono to nepomaha ani nam, ani tym, na ktorych sa hnevame…ja sa ucim, ze svet nezmenim, nespasim, tiez ze nezmenim ludi naokolo. MOzem ale zmenit vlastny postok k tomu vsetkemu. To je to jedine, co sa da.
    samozrejme, nechcem sa tu hrat na jogina… su situacie, kedy clovek len tazko najde v sebe rozvahu…

    #27091
    romi
    Účastník (Participant)

    Ahojte vazeni…. Chcem sa spýtať neviete nahodou o akom lieku sa pojednavalo v relacii reflex 22.11.2012? Bol rozhovor a Jarkou a urcite ste dostali mail…. ;)
    Pekný deň, želam. Romi

    #27113
    jareš
    Účastník (Participant)

    romi..islo o FAMPYRU

    #27194
    dodo
    Účastník (Participant)

    Príjemné prežitie sviatkov praje Jožo

    #27208
    administrator
    Účastník (Participant)

    Jožko, tebe a celej rodinke posielam tak isto krásne chvíľky starého roku….aby ste od toho Noveho uz vsetko mali v lepsej a zdravsej rovine…

    #27663
    mfranci
    Účastník (Participant)

    Dnes som bola na kontrole v BB a dozvedela som sa nie velmi dobru spravu. Moja doktorka mi oznamila, ze konci. Som z toho trochu smutna, lebo je to uzasny clovek a bude mi chybat. :-(

    #27664
    Osma
    Účastník (Participant)

    A ku komu chodíš??? :-O Jazdím tiež do B.B.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1,591 až 1,605 (z celkového počtu 1,646 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.