Dobrý deň, chcel by som spýtať na Váš názor na dlhoročné štúdie Mudr. Biháriho /USA/ s nízkymi dávkami Naltrexonu v prípade autoimunných ochorení a kladných výsledkov tejto liečby aj na SM. Na konferenciu v Glasgowe o LDN 24.4.2010.
Autor
Príspevky
Zobrazuje sa 1 príspevok (z celkového počtu 1)
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.