Pomôžte

Zabíja erotika depresiu ?

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Autor
    Príspevky
  • #7479
    jareš
    Účastník (Participant)

    ano Zdenka…tož to je on…a je šumnýýý ;)

    a nemboj…Lenka nem zabije..čak to ako rodzina…(chuckle)

    #7484
    klincek
    Účastník (Participant)

    ja sumnost neriesim ,toz je to pojem prchavy .no ja by som aj zabila ked by nekdo s tym mojim dako flirturiloval ci co.obaja by boli o hlavos kratci ,ja som velmo zarliva osobka .juj az hanbim .

    ja som tez mohla zahrievat vcera ale ma nasral a tak sa snazil vecer tutulimutuli ,ale som bola moc naserinkana ,tak mu bolo houby platne ze sa liskal zrazu .vzdy sa chlapovi jednemu vsecko prepece ,tak nech sa aj on raz skvary ,lebo nieco dost prepiskol .

    no ja by som si uz aj suchla ,ale nem mozem ked hnevam,sakris

    #7505
    jareš
    Účastník (Participant)

    Zdenka…a už si čula ako chutí uzmierovanie v spálni ??

    tak vyskúšaj :D

    #7508
    ferino
    Účastník (Participant)

    ono ani ta spalna neni treba(h)

    #7517
    klincek
    Účastník (Participant)

    hej ak to funguje neni treba spalen ,to pravda ,ale ked nefunguje ,tu pomoze len draha exluzivna dovolenka na havaji minimalne .;)

    #7518
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Keď nefunguje nepomôže ani dovolenka na havaji. len ak by s niekym druhým.

    #7519
    klincek
    Účastník (Participant)

    psst .to nem hovor nahlas ,ja s jednym pojdem ked zaplati a druheho najdem a vyhovorim sa presne na to o com pises ,no jednoducho to nepomohlo .ale janka ,to len medzo nama ,takze vcelke psssst .a nikomu ani muk .ostane len medzi nama OK?;)(chuckle)

    #7534
    jareš
    Účastník (Participant)

    už sa tu seksuje ?…som tu dobre ?

    som sa obudzela čuleky a nem viem porádno čo sa deje :)
    (happy)(shake)(think)(wasntme)

    #7547
    klincek
    Účastník (Participant)

    na vsak naco je tu tata diskusia ? aj na to ne?;)

    ja uz ked nezijem pohlavnym zivotom v poslednej dobe si aspon precitam ako dobre je druhym a budem zavidiet a snivat o dakom adonisovi ,co ma nem bude nasierat jak ma nasral jozo ,ze teraz strajkujem .

    a vedcte ze to sa este nestalo aby ja som tak trucovala ,co sa aj tohto tyka,tak hadam je jasne ze som naserinkana riadne :@

    #7550
    ferino
    Účastník (Participant)

    Niekedy absťaky aj pomáhajú …… ]:>]:>]:>

    #7551
    klincek
    Účastník (Participant)

    ha ha ha .mozno tiez pravda ,ale na druhej strane ako komu;)

    #7553
    liviap
    Účastník (Participant)

    hello,

    ja sa priznam, ja by som sa už aj zohrievala ale ;( bolí ešte lava noha a členok – :-!tak som rada, že sa v noci aspoň trošku vyspinkám. Takže máme absťák …]:> (verím že obaja |-)

    #7559
    jareš
    Účastník (Participant)

    čak tu len absťáky sa robia…a inak nič ?
    ani škrabkanie ?…hladkanie ?…láskanie ?…

    kua…čak na čo som na tomto svete ?

    keď si ani užiť nem môžem ?…tak keď doma nemám..nach aspoň virtuálne niečo čítam…tak už niečo napíšte…nach sa mi to aspoň v hlave vybaví, ako to vyzerá…

    (clap)(clap)(clap)(clap)(clap)

    #7572
    klincek
    Účastník (Participant)

    ja nemozem dovolit jozovi aby ma hladkal ,bo ja hnevam ,a viem ze keby som dovolila hladkat a skrabkat tak podlahnem pokuseniu ,a to nem cem .on je uz zvyknuty ze ja nem hnevam dlho a teraz hnevam uz podla neho dlho .tak mu treba ,nech pika ,lebo ma doooobre naserinkal ,ked budeme osobne tak pozalujem vsecko.

    a nem boj ze neliska a neskusa skrabky ,hladky ,ale ja trpim chticom ,ale drzim sa statocne .zatial ,nem viem kolko este vydrzim.
    inak jarka ked potrebujes vyrtualne ,ved mas magio ,suseda mi vravela ze jake super ze jej svokra ma a ze tam furtek erotika bezi a porno.;)

    #7583
    liviap
    Účastník (Participant)

    Klinček,
    a načo jej bude porno a erotika v Magiu???
    To radšej pekne píšme o láskaní my, živé tvory – síce cez PC, ale aspoň vie valček, že kto sme. A to druhé si potom pozrie s mangelom.

    Baby všímate si, že sa odvažujeme o tejto „háklivej“ veci – pre niekoho – iba my ženy … /možno sa s vetou pripojí ferino asi slovíčkom stanko/.. ale ináč … ostatní sú stydlivky.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 95 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.