Pomôžte

Všeobecné informácie

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Autor
    Príspevky
  • #622
    administrator
    Účastník (Participant)

    vážení členovia, obraciam sa na vás s informáciou, o ktorej už máte vedomosť…žiadajte si u svojej lekárky/lekárovi návrh na liečebný pobyt.

    treba to žiadať teraz v januári, aby sme mohli potom spoločnými silami zariadiť, aby sme sa dostali všetci SM-kári na jedno miesto v jeden čas.

    Prosím, aby ste mi po návrhu oznámili, či máte liečenie schválené…podrobnosti oznámim mailom.

    Neváhajte s časom…

    #7995
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ahojkáč…mládeži, tak si vás dovoľujem oficiálne pozvať na školenie cvičiteľov a vedúcich rekondícií.

    termín usporiadania je:
    15. februára 2009 až 20. februára 2009

    miesto konania:
    Hotel Máj Piešťany,
    ubytovaní budete po dvoch, k dispozícii bude aj bazén, telocvičňa a posilňovňa, kto bude mať záujem a čas k dispozícii budú aj procedúry
    Na školenie s nami ide aj kozmetička, ktorá sa bude starať o našu vizáš, študenti nám zase premasírujú naše telíčka – pričom sa sami budete aktívne zapájať do masérskeho procesu, rehabilitačná študentka nás zase naučí ako cvičiť s fit loptami

    deň nástupu:
    15.2.2009 do 17,00 hodiny

    deň odchodu:
    20.2.2009 po 19,00 hodine

    program:
    školenie cvičiteľov za účasti študentov z rehabilačno-zdvravotnej školy, trénerov z oblasti telesnej výchovy, oficiálneho cvičiteľa z Moravy…ďalšie kapacity oznámim dodatočne (po dohode)
    školenie vedúcich za účasti Ivetky Gálikovej – dlhoročnej vedúcej rôznych rekondicií

    platba:
    33 Eur na celé školenie (994,-Sk)

    platbu vykonajte na číslo účtu:
    7812259001 / 5600
    do variabilného čísla uveďte: 152022009
    (bez správne uvedeného variabilného čísla nebudem vedieť identifikovať platbu)

    Prosím, aby ste mi zaslali obratom prihlášku a uhradili poplatok.

    Prihláška:
    Meno, priezvisko:

    dátum narodenia:

    miesto bydliska, PSČ:

    som/nie som členom ZSMN:

    členské 2009 uhradené dňa:

    Teším sa na vás…verím, že si to za tých 5 dní spolu perfektne užijeme

    #8153
    jareš
    Účastník (Participant)

    Vážení pacoši,

    prosím všetkých, ktorí sa rozhodli absolvovať liečenie v Číži spoločne koncom júna a začiatkom júla a už majú návrh podaný aby :

    1. zaslali svoje meno a priezvisko
    2. zaslali svoju poisťovňu do ktorej si zadali návrh na liečbu
    3. žiadajte v poisťovni liečenie v Číži
    prosím, aby ste tak vykonali najneskôr do konca mesiaca január.

    V prílohe som vám zaslala spôsobo „ako do kúpeľov“ odoslaný z Číža.
    Čas sa kráti, a preto prosím, aby ste čo najrýchlejšie zaslali požadované údaje.

    Ďakujem.

    termín liečenia je stanovený na :15.06. do 5.7.2009

    tí z vás, ktorí si nemôžete dať návrh na liečenie, pretože ste na liečení boli v roku 2008, je pripravený rekondičný pobyt spoločne s liečenými pacošmi.
    tu sú termíny rekondičiek:

    to znamená, že by prvá rekondička sa konala v čase, kedy tam budeme na liečení.
    Keďže rekondička trvá 10 dní…tak by prichádzalo do úvahy termín od 26.6. do 5.7.2009
    Počítam, že by malo záujem takých 20 osôb.

    Druhý rekondičák som rátala, že by sme mohli urobiť od 23.7. do 2.8.2009
    počítam s počtom osôb 20 ľudí.

    #8159
    Emily
    Účastník (Participant)

    Ahoj Jarka.Zajtra idem ešte k neurologičke,dať si potvrdiť navrh na kupelnu liečbu.Potom to hadam stihnem do konca mesiaca si dať do poisťovne.

    #8163
    jareš
    Účastník (Participant)

    OK…musí to ísť do poisťovne do konca mesiaca

    #8622
    jareš
    Účastník (Participant)

    ľudia už ste sa začali modlikať ?

    a vlastne už ste sa to naučili ?

    tak potom je už najvyšší čas…bo čo nevidieť všetky projekty opúšťajú svoju domovinu a putujú na miesto tomu najpovolanejšie – na Ministerstvo práce, sociálnych vecí a rodiny.

    tak by sme mohli začať spoločne…aby nám bol osud, šťastie, pánboh…a neviem ako inak sa dá tomu ešte povedať…aby nám boli všetky tieto atribúty hlboko naklonené…prosííííííííííííííííím

    proste so mnou (wait)(wait)(wait)(wait)(wait)(wait)(wait)(wait)(wait)(wait)

    #8639
    jareš
    Účastník (Participant)

    projekty pripravené, zajtra opúšťajú svoju domovinu, idú na prvé zosumarizovanie a zošitie…

    vyúčtovačky tiež spracované…zajtra idú na zošitie…

    no…myslím, že v stredu to vyzerá reálne na odovzdanie na ministerstve…(nod)

    #8645
    daruš
    Účastník (Participant)

    Držím palce nech to všetko prejde:)

    #8651
    jareš
    Účastník (Participant)

    Darinka….veľmooooo ďakujem…budeme to potrebovať…palčiaky by mohli aj ďalší držať…aspoň sa môžte doma vyhovoriť, že nemôžete nič robiť, lebo musíte držať palčiaky O:)O:)O:):D:D:D

    #8666
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak Pištike doniesol šetky projektosy zviazané a pripravené na odnos na Ministerstvo

    juj, keby ste to videli, ako to dobre vypadá…som radosť sama…čeraj to tu u mňa vyzeralo v nejakom závode všade samé papiere porozkladané, celá izba sa topila v papieroch…ale napokon som všetko spoľahlivo pripravila pre Pištikeho, ktorý to dnes zviazal do peknej červenej hrebeňovej väzby…zajtra to putuje na miesto určenia…

    tak prosím všetkých…začnite obracať svoje modlitby na nášho najvyššieho…aby stál pri nás v čase, keď sa bude rozhodovať komu prideliť financie na rekondičku, či časopis alebo že by auto.

    verím, že aj tento rok pôjdeme vďaka MPSVaR na rekondičné pobyty…VERÍM…

    #8716
    jareš
    Účastník (Participant)

    ľudia….

    s rešpektom, bez násilia a potichúčky sa vám tu dobrovoľne priznávam…

    PROJEKTY PODANÉ !!!!!!(handshake)

    ďakujem všetkým, ktorí priložili svoj diel práce a prosím všetkých, aby sa vydli na dlhú cestu modlitieb…budeme to veľmo potrebovať…

    aby sa na nás usmialo kus šťastia…ale aby ostalo aj druhým…:*

    #9658
    jareš
    Účastník (Participant)

    liečenie… schválenééééééééé *THUMBS UP* :-* :-* :-* :-* :-* *THUMBS UP*

    #9676
    liviap
    Účastník (Participant)

    Gratulka a teším sa s Tebou! *THUMBS UP*

    #9679
    stano
    Účastník (Participant)

    Pripajam sa ku gratulacii.Mal som trochu obavu ci koli hospodrskej krize bude nejaka podpora od statu ale dopadlo to dobre.Jarka odviedla si kus dobrej prace.Dakujem.

    #9696
    alča
    Účastník (Participant)

    sm presvedčená,
    že vesmír pracuje pre teba…ani najmenej som nezapochybovala,
    že by TO VŠETKO nevyšlo…posúď sama…
    DÁVAŠ DO TEJTO NÁDHERNEJ PRÁCE CELÚ DUŚU…
    blahoželám a zároveń Ťa obdivujem:-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 27 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.