Táraniny…
- This topic has 245 odpovedí, 23 hlasov, and was last updated pred 14 years, 11 months by
kafka.
-
AutorPríspevky
-
14. augusta 2009 o 19:35 #12012
Osma
Účastník (Participant)To ti teda nezavidim ani v najmensom a viem o com pises. My takto prerabali za pochodu cely dom a vlani sme ho nechali podrezat (zaklady)!!!! vies si to predstavit,ked stal chlap s pilou v ruke vonku na chodniku a ked rezal,mali sme pilu v obyvacke.No to bolo prachu,prachu,prachu a upratovania,lenze ja vsetko pianko,bola som stale unavena.Prace neni zajac a neutecie.Tymto sa teraz riadim

A este,ze ked nejde o zivot,ide o h…o
14. augusta 2009 o 20:05 #12014janka1508
Účastník (Participant)Jarka, bývala som tak, manžel si deň pred tým zlomil ruku, ja som mala tiež obviazanú ruku, lebo ma poškriabala nejaká jedovatá burina a museli mi vyštikávať poškodenú časť kože, a vraj som ju mala mať v sterilnom prostredí. a tie betony som miesto mužíčka pílila ja. no des. vôbec ti nezávidím.
14. augusta 2009 o 22:36 #12015jareš
Účastník (Participant)Baby…..ďakujem…vážne….
som na pokraji zúfalstva a uvažujem o skončení pozemskej púte…šialenosť, na šialenosť…
ale ste zlatučké…moooc ste mi pomohli….hovorím si, ešte 11 dni…zajtra už len 10….

ĎAKUJEM VÁM16. augusta 2009 o 3:11 #12032liviap
Účastník (Participant)vydrž! Prežili sme tým skoro všetci, ktorí sme prerábali kúpelne, nech ťa trošku ukľudní výsledný efekt – bude to oveľa lepšie a krajšie. Viem s istotou povedať, že aj po opatreniach o zatváraní dverí do izieb sme mali prach ešte aj v skriniach ….
Vydržte všetci domáci – držím Vám palce!16. augusta 2009 o 13:48 #12047jareš
Účastník (Participant)Livka…
noc je uspôsobená na vypnutie a oddych spojený s aktívnym zavretím očí a uvedením mozgu do stavu spánku…evidentne sa tejto procedúrke vyhýbaš a miesto toho tráviš čas na počítači

akosi mám pocit, že mi lezieš do „kapusty“…

Livka, dnes som celkom rada, že mám len tri miestnosti, ktoré budem následne celé Vianočným spôsobom upratovať…hovorím si, že ja budem mať Vianoce za cca týždeň, kedy sa u nás začína s upratovaním…no…všetko zlé je na niečo dobré…
vy všetci sa budete pachtiť pred Vianocami ozlomkrky upratovaním…ja si budem šunky válať a budem sa vám „vysmievať“….
dobre som to vymyslela ?





















16. augusta 2009 o 14:43 #12054p.kk
Účastník (Participant)Ženy nenaštvite sa na mňa, ja len poviem, že ja na Vianoce robím len to, že staviam stromček a nakupujem darčeky. Upratovanie nechávam na priateľku
Ale zase keď sa robí dačo v dome, viem, že žijem fakt
Tento rok kľud, ešteže tak, pri tom ako mi bolo tento rok si neviem predstaviť ešte aj niečo veľké robiť.16. augusta 2009 o 14:47 #12055janka1508
Účastník (Participant)veď je august!!!! len nepovedzte, že už máte kúpené aj darčeky.
16. augusta 2009 o 16:43 #12059jareš
Účastník (Participant)jankaaaaa…..
tak kto umí, ten umí…. ta ne ?
16. augusta 2009 o 19:58 #12065p.kk
Účastník (Participant)Ja už mám postavený aj stromček a osvetlenie domu


16. augusta 2009 o 20:47 #12067Osma
Účastník (Participant)Ja uz mam kupeneho aj kapra a zemiakovy salat mam v chladnicke




16. augusta 2009 o 22:53 #12072liviap
Účastník (Participant)vianočné upratovanie zatiaľ nechajme Jarke!

Nembojte ona ešte pred pravými vianocami bude upratovať
.PS: Pamätám si ale, že keď som bola dievčinkou cca 16 až 22 kým som neodišla z domu, tak sme upratovali celý dom aj v lete a ešte k tomu ešte dôkladnejšie ako pre Vianocami /o. i. sa vyniesla na slniečko aj posteľná bielizeň na vetranie, aj tá, ktorá sa normálne
nepoužívala a bola pre istotu pripravená pre hostí … a možno pre prípad katastrofy … alebo ani neviem prečo. Pohlo sa s nábytkom, poprípade sa vymaľovali izby a tak podobne ….
Ale terazky je to úplne ináč – žije sa úplne iný život.17. augusta 2009 o 8:14 #12074p.kk
Účastník (Participant)Jááj, nostalgia
Také si pamätám aj ja, ale teraz je to fakt o niečom inom. Akosi na nič nie je čas.17. augusta 2009 o 10:24 #12076Osma
Účastník (Participant)Hi-hi-tak to s tymi perinami a paplonmi robim aj ja cez kazde leto
,aby sa roztocom nedala taka velka sanca
A ked menim obliecky na paplonoch,tak kedze byvame v rodinnom dome so zahradou, ked je pekne,tak paplony tiez vyvesim na snuru a manzel ich dobre pracherom vybucha.A vzdy ss divim,kde se ten prach v nich stale berie

A ked neni pekne pocasie,tak obliecky nemenim,pockam si vzdy na slnko
17. augusta 2009 o 13:39 #12078jareš
Účastník (Participant)
tak to sme už teda úplne zaklincovali…Vianoce cez leto….
no dobre…ale Livka, mýliš seba…toto bude Vianočné upratovanie a pred Vianocami už žiadne iné nebude….myslím, že s upratovaním na mňa nikto nepríde pekne dlho….
čo sa týka kapríka abo ryba ako taká, tak tú sme si dali čéraj, iba šalát bol zeleninový…
tiež sa to ráta ??
stromček nemáme….ale v celom byte máme plno prachu na všetkom na skriniach, na kvetoch, na telke SKRÁTKA VŠADE…tak to rátam ako ozdobený stromčekno..vlastne najvyšší čas, aby sme už upratali a doVianocovali….
17. augusta 2009 o 22:15 #12111liviap
Účastník (Participant)

PS: Takže na slovenské Vianoce by som na Vašom mieste cestovala na dovču na Karibik, Dominikánska republika, Bora-Bora, Seyschelly, Thajsko, Maurícius, Malé Divy …

„A ako ozajstní Slováci Ti budeme všetci závidieť!

-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.