V novembri2011 MR ukazala nepočet,demyelniz.zmeny na mozgu. Likvor bol negat.Posledný dg,záver VAS LS s naznačeným LIS 1.sin pri protrúzii iv disku,nešpeciif.demyeleniz.zmmeny.Denne mám bolesti hlavy-akoby som ju mala v obruči-od malého mozgu nahor,rýchlo sa unavím,občas studené nohy.Aj pri malej prac. záťaži bolesť chrbta,ktorá sa posúva až do noh-hlavne do lavej.Zatial mám len lieky od bolesti.Okrem tohoto sa liečim na astmu a hypertenziu. Ak je to možné prosím odpoveď napísať na mail.:minkakristofova@azet.sk