Pomôžte

Kniha – fajn spoločník

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
 • Autor
  Príspevky
 • #721
  kápo
  Účastník (Participant)

  Ahojte,

  tak som premýšľala, že už dlhšiu dobu nemám čo čítať, teda myslím čosi kvalitné… čo vážne zaujme, prijme trošku k rozmýšľaniu či fajn pobaví. Je to jedno, aký formát, len mať stále dobrú knižku po ruke.

  Niekto nejaký tip ľudkovia? :-)

  #14538
  lipka
  Účastník (Participant)

  V poslednej dobe čítam dosť veľa… tu je taký kratší zoznam :o) Intimita vlkov a Posadnutosť od Heribana, Nemocnica v Brooklyne, Dotkni sa ma láska, Sladko v ústach, Malkáč a Velkáč… možno som išpirovala…

  #14539
  bilka-chvilka
  Účastník (Participant)

  O knihe Sladko v ústach som uvažovala aj ja a ako vidím, bude to dozaista dobrá voľba, ktorá oslovila viacerých z nás..:-)

  #14541
  kápo
  Účastník (Participant)

  Sladko v ústach, aký žáner?

  #14542
  bilka-chvilka
  Účastník (Participant)

  Je to podľa všetkého ženský /a možno sčasti aj mužský;-)/ román od jednej slovenskej autorky, nedávno som v telke videla krst jej knihy a vtedy ma to oslovilo, navyše som postrehla na nete samé pozitívne hodnotenia /vrátane tejto diskusie:-)/ a je mi sympatické aj to, že môžem podporiť kúpou tejto knižky našu slovenskú tvorbu. A len tak pre zaujímavosť, tu je trošku nahliadnutie do príbehu:

  Myslíte si, že nevera je hriešna, že sladké romániky sú len pre ženy a nemôžu nikdy dobre dopadnúť a že neexistuje recept, podľa ktorého dokážete upiecť niečo chutné? Tak čítajte! Budete mať sladko v ústach! Ženy a muži v tomto príbehu sú v najlepšom veku, aby si dokázali všetko vychutnať. Sex, lásku, klamstvo, priateľstvo, nenávisť aj tiramisu..:-)

  #14543
  kápo
  Účastník (Participant)

  Znie to dobre veru. Lebo istý čas som čítala veľa typicky ženských románov a nejako som presýtená. Ja zase okrem iného môžem odporučiť Heribana (Intimita vlkov a Posadnutosť), taktiež Matkina.

  Ozaj, niekto tu má za sebou „Secret“? A názor?

  #14552
  susan
  Účastník (Participant)

  Čítala som “ Secret“. Zaujímavá kniha, ktorá potvrdzuje to, že pozitívne myslenie je veľmi dôležité. odporúčam čítať hlavne teraz v zime proti depresii.
  A ešte ďaľší môj tip na depresívne myšlienky a to “ Malkáč, Velkáč“. Vrelo odporúčam, predtým sa mi nikdy nestalo, že by som sa nahlas smiala pri čítaní knihy.

  #14556
  lipka
  Účastník (Participant)

  No, vidím, že vkus máme mnohé dosť podobný :-) gratuljem dievčatá (handshake)

  #14557
  administrator
  Účastník (Participant)

  dámy aj nedá mi…presúvam túto diskusiu tam, kam patrí…konkrétne do:
  Zábava-mladistvým vstup zakázaný . odporúčam knihu

  OK?

  #14558
  administrator
  Účastník (Participant)

  tak tu som….to uložila…

  #14559
  Osma
  Účastník (Participant)

  No vidím,baby,že veľa čítate.Ja sa snažím tiež čítať,ale s mojou pamäťou je to (n),niekedy musím stránku čítať aj 3x,aby som vedela,čo čítam a o týždeň už si nepamätám,o čom vlastne kniha bola. Chodím aj do knižnice,ale musela som si zaviesť malý notes,kde si píšem podľa abecedy autorov a názov knihy,aby sa mi nestalo,že si zoberiem jednu knihu 3x,lebo v danej chvíli v knižnici nepoznám,že som ju už čitala:-D Tak je to s mojím čítaním.Ale čítam rada,hlavne večer,alebo v noci,keď nemôžem spať.

  #14566
  stano
  Účastník (Participant)

  Tajomstvo-Sceret kniha je dobrá čítal som.Druhý diel Tajomstvo príťažlivosti sŕdc je trochu slabší.Teras sa objavil aj tretí diel od toho autora Tajomstvo siedmich závojov.Ten posledný nemám a nečítal som ho ale môže byť dobrý.

  #14568
  Emily
  Účastník (Participant)

  Aj ja som čitatel.Teraz som sa už v prestavkach tiež pustila do čitania-Bozk od Jane Feratherovej.Je to z prostredia 1550 roku.Trocha detektivka,trochu intrigy a samozrejme lubostny roman

  #14597
  bilka-chvilka
  Účastník (Participant)

  Milí čitateľskí nadšenci..;-)

  Včera som dostala knihu od Sophie Kinsellovej s názvom Vieš udržať tajomstvo?
  Popoludní som ju začala čítať a neodtrhla som sa od nej, až kým som ju krátko pred polnocou nemala prečítanú úplne celú..

  A moje dojmy?
  Úžasná oddychovka, pri ktorej som sa miestami išla „popučiť“ od smiechu:-D
  Určite si od tejto autorky prečítam aj jej ďalšie knižné tituly:-)

  #14603
  susan
  Účastník (Participant)

  U mňa je zasa srdcovka Táňa keleová-Vasilková. Mám všetky jej knihy. Tiež oddychovky od ktorých mám problém sa oddtrhnúť. Susedka kupuje zas Dominika Dána a tak si knihy navzájom požičiavame.

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 31 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.