Pomôžte

klincek

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Autor
    Príspevky
  • #5468
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—treska ,dva rozky.kava
    DESIATA—kava

    obed—ryzovo psenicne chlebicky asi 50 gramov—-asi 170kcl/pre informovanost a kava a pijem cistu vodu bo nemam doma mineralku kupenu a chuti mi

    vecera—grilovane bravcove rebierka presne 3 kusy.chlieb a uhorka,ha a kofola

    #5548
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky–jeden hydinovy parok,pol rozka,deci mlieka,kava s mliekom

    obed—-4 psenicno ryzove chlebicky racio,pohar vody

    vecera —od vycerpania som zozrala dve grilovane bravcove rebierka zo vcera co ostalo a jeden krajec chleba a uhorku.a voda a zas kava

    #5602
    klincek
    Účastník (Participant)

    rano—-dva parky ,rozok ,deci mlieka ,kavicka

    desiata —kavicka

    obed—–dojizdak s ladnicky —paprikas s kolienkami mnam

    vecera —-psenicno ryzove racio chlebicky .5 kuskov som zbastila a jasne ze kavicka sa jej neviem dopit akosi .

    pitny rezim dodrzujem pijem cistu vodu ,ale dala som si aj pohar multivitaminu a pohar caju dnes .

    #5729
    klincek
    Účastník (Participant)

    no asi by ma mal niekto nakopat ale dnes to jednoducho vobec neslo .nebudem tu rozpisovat co co kedy ,jednoducho nemala som cas jest ,tak kava ,kava,kava ,a to boli asi 3 velke lyzice bryndzovych halusiek uz neviem kedy medzi obedom a olovrantom,deci mlieka a kava kava kava.
    ja som totiz cely den vypekala vianocne pec ivo-

    a aj ked mi to nebudete verit neochutnala som nic degustoval jozko ,misko a davidko.ja nee,a som taka nadychana ze necem sladke videt dlho:)

    #5812
    klincek
    Účastník (Participant)

    rano -rohlik s pomazankovym maslom a sunkov—-ksvicka ako vzdy

    obed —-racio chlebicky —4kusky—-kavicka .este pijem

    vecera –no urobila som oblozenou velko tanier na no slaninka ,klobas domaci,vajco /nebolo jozovo/paradajky,cibulky ,k tomu chlebik.a jedli sme cela famili s toho a bolo mnam .neviem kolko som zjedla ale zo vsetkeho trosku ,ale neprejedla som sa .a idem si dat este svoju vecernu kavicku:)

    #5963
    klincek
    Účastník (Participant)

    rano—–kavicka

    obed —-slepacia polievocka so slyzama–kavicka

    olovrant?—dala som si trosku kuracieho gulasu s kolienkami

    vecera—–miesany salatik mnam .janka mi urobkala chutky tak som si aj ja urobila—-a kavicka

    #6063
    klincek
    Účastník (Participant)

    rano —rohlik ,sunka–kava
    desiata–kava

    obed banan—kava

    vecer —-klasika na vianocnej akcii—-trosku polievocky za malu sufanku a ryza a sote s kuracieho maska –nemohla som vcetko zjest .

    a potom sup dala som si bavoraka a asi az 4 krat .joj ale uz som to potrebovala

    #6073
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—-prazenica s dvoch vajev ,chlebik,deci mlieka ,kava

    obed —to co vsetci na akcii–trochem polievky ,a trochem sekanej a zemiakov.

    potom et trochen torta –ochutnala

    vecera–tot to uz som zedla cely tanir et bol gulas a echt dobry.
    a jasan ze 2 bavoraky to istili .aj mi bolo treba na nervi radcej konak ,ale boli tam aj deti moje to by asi nedopadlo dobre

    #6130
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky —–sunka v aspiku ,rohlik ,kava

    obed—–nic len kava

    vecera —rezen ,zemiakove pyre a broskinovy kompot,a teraz idem dat este kavu

    #6204
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—–1racio chlebik/jedla som len s povinnosti /a kavicka

    obed——-dojedla som pp malom trosku slepacej polievocky a stacilo a teraz pijem kavicku este

    VECERA–mesko na zeleninke a varene zemiaky,no bolo to fakt dietne .

    a caj ,caj caj bo som chora

    #6336
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—kavicka a tabletky nic viac nedam do seba lebo mi je blbo

    obed —-pol rozka so sunkov ,caj a jedno spektrum /vitamin/
    olovrant—-zhresila som strasne —jedna sojova tycinka

    vecera —tuniak v rastlinom oleji ,rozok.caj

    dezert—jogurt –kvoli antibiotikam / aj tak to asi nebudem dodrziavat kazdy den .;)

    #6400
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—-kopec liekov ,caj,jeden racio chlebik a kava

    moj dnesny obed —dva kusky makovnika /chytila ma sajba / a kavicka ale som to aj vychodila hadam ,musela som s pesom von taka chorucka ,lebo nemal kto a on sa chudacik uz pytal ,tak pol hod.prechadzka

    olovrant—dala som si trosku polievky slepacej —robim to dajako opacne .ale ved je to jedno .hlavne ze chuti

    vecera — baby ja sa strasne hanbim ,zhresila som strasne ,ale ty moji doma nemaju absolutne sucit so mnou ,si tu pecu klobasky pomaly kazdy den , a mne dnes prskli nervi a dala som si trosku ,ale naozaj len trosku ,polovicku ,a fuj chutila ta svina .no povedzte ktora s vas by odolala byt provokovana den co den .zajtra budem mat poust,prisaham:x

    #6499
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—aby som potesila tak som do seba nasilu natlacila jeden kusok makovnika ,fuj bol suchy tak som ho zapijala kavou.inak ta moja kava je iba nescafe s vela mlieckom.je to skor voda s mliekom postrasena kavou ,ale mne chuti./lebo som pocula obavy ze pijem vele kavicky ,tak nem bojte/

    obed —pecene kuriatko a zeleninka dusena ./este som nejedla ,ale intenzivne sa na to chystam /

    vecera —dojedla som po malom krupicovu kasicku.

    no dnes som naozaj jedla ,od nervou ,od zufalstva ,s depiek?

    #6574
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky—–dva hydinove parky,rozok,kava

    obed —–nic

    vecera o 17tej—-som si dala s jozkom jednu malu pizu na polovicku /ale bola vam dobra ,mnam.a pohar coly –telo si pytalo uz

    #6698
    klincek
    Účastník (Participant)

    ranajky….rohlik so sunkou ,kava

    a dalej nemala som cas jest dokonca ani pit kavu ,cely den som makala ,a teraz som uz unavena aj na to aby som sa vobec najedla .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 73 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.