Pomôžte

kam do kupelov

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Autor
    Príspevky
  • #816
    landrej
    Účastník (Participant)

    nechapem admina preco maze tuto temu ? o co vam pan admin ide ? co je zle na tejto teme ? cakal som len strucnu odpoved a coho sa dockam ? zmazania … super … DAKUJEM

    #17851
    jareš
    Účastník (Participant)

    landrej, nikto nič nezmazal….čo to hovoríš ?…

    preložila som tvoju otázku sem,
    landrej…čítaj tu:
    http://www.sclerosis-multiplex.sk/forum/showThread.php?structId=i422&logout=1

    nakoľko tam je diskusia ku kúpeľom…nič viac a nič menej…

    nič som nezmazala….tá otázka ostala…

    stačí si viac poprezerať fórum… ;) ;)

    #17854
    landrej
    Účastník (Participant)

    chcem sa ospravedlnit :( nevsimol som si to …

    #17857
    ferino
    Účastník (Participant)

    Ja som bol pred mesiacom v kúpeloch Číž a môžem odporúčať. Sú síce „na konci sveta“, ale majú dobrú úroveň. Mne pomohli.

    #19147
    hubal
    Účastník (Participant)

    ahojte,chcem ist do kupelov,ktore by ste poradili?turcianske teplice alebo trencianske teplice?ci neake ine? este som v kupeloch nebol.dakujem

    #19148
    administrator
    Účastník (Participant)

    hubal a prečo nedješ s nama do Dudiniec?

    #19149
    hubal
    Účastník (Participant)

    neviem,este som v kupeloch nebol,co zatial znamy vraveli ze trencianske a turcianske su dobre,ale rozhodnuty este nie som.ja si idem cez tyzden lekarovi dat napisat navrh estelen.

    #19152
    Katka
    Účastník (Participant)

    Ak by som aj ja chcela ísť s vami, je najvyšší čas si to podať?! či už je neskoro? ak je naša dr. chorá, kto mi to vypíše? vďaka

    #19153
    jareš
    Účastník (Participant)

    Katka, pod s nami, treba si čo najskor vybaviť návrh a podla mojich pokynov v maili urobiť nasleudjuce kroky…

    ja síce návrh mám, ale este potrebujem vysetrenia od obvodnej a tie nemam…takze som tá neporiadna…

    návrh ti vie urobiť aj obvodná lekárka ale neurológ musí dať svoju správu…ak nemáš inú možnosť, chod k obvodnému neurológovi…

    ide o čas, aby poisťovne v prvom polroku schválil liečbu, lebo inak nestíhame náš termín…

    #19155
    hubal
    Účastník (Participant)

    tak ja som sa tiez rozhodol pre dudince…v stredu idem lekarovi si dat napisat navrh.tiez by som mohol ist s vami ak sa podari

    #19156
    Osma
    Účastník (Participant)

    No škoda,že ste vybrali tento termín,išla by som s vami,tiež mám tento rok nárok na kúpeľe,ale termín mi nevyhovuje.

    #19173
    hubal
    Účastník (Participant)

    ahojte,chcem ist do kupelov,dostavam polovicny invalidny dochodok a aj z uradu prace hmotnu nudzu cca 43euro.cital som ze kto pobera hmotnu nudzu je oslobodeny od poplatku 1,66euro.ale neviam ci sa to tyka aj mna . vie mi niekto poradit? dakujem

    #19175
    administrator
    Účastník (Participant)

    Liečenie
    Všetci, ktorí idete tento rok (ak môžete tento rok ísť) podajte si žiadosť u svojho ošetrujúceho lekára.
    Po spísaná návrhu na liečenie, odneste (odošlite) do svojej poisťovne.
    Údaje, ktoré sú potrebné, ak chcete ísť spolu s ostatnými na liečenie (ako tomu bolo v roku 2009 v Číži)

    Termín nástupu : 21. jún (6.) 2011 (utorok)
    Ukončenie : 12. júla (7.) 2011
    Miesto konania liečenia : Dudince ubytovanie v dome Smaragd.

    Všetkých vás láskavo prosím o nasledujúce:
    Pri odovzdaní do svojej poisťovne je nutné láskavo požiadať, aby vám liečenie schválili s údajmi vyššie napísanými.
    Žiadajte ich, aby vám to potvrdili, že rozumejú vašej žiadosti, minimálne ústne, ak je treba radšej tam aj zatelefonujte, môže sa stať, že urobia rozhodnutie podľa seba a vás to bude mrzieť, lebo vás pošlú inam a v inom termíne.
    Následne mi odošlete mail, kde mi potvrdíte svoju účasť na liečení.

    V okamihu, kedy vám príde z poisťovne list potvrdzujúci liečenie v uvedenom termíne na uvedenom mieste v dome Smaragd…
    .,..PROSÍM.. alebo volajte, alebo píšte, aby sme mohli vykonať uloženie podľa izieb, hlavne, aby sme boli spolu pri sebe (izbami).

    #19271
    hubal
    Účastník (Participant)

    Dnes som si dal aj ja žiadosť na kúpele do Dudiniec,požiadal som o ten termín ako tu bol uvedený,tak dúfam že mi to schvália aby som mohol ísť s vami.

    #19287
    administrator
    Účastník (Participant)

    hubal, toto napíš na adresu :nadej@nadej.net
    aby si mohol byť zaradený do zoznamu

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 25 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.