Fórum pre všetko, čo ťa napadne
- This topic has 509 odpovedí, 47 hlasov, and was last updated pred 13 years, 4 months by
administrator.
-
AutorPríspevky
-
3. septembra 2008 o 21:42 #3404
Miro
Účastník (Participant)To by si mohol Tono. Je to fakt

No ako ináč, bicykel funguje a v práci sa darí? a tak
Dudinciach sme aspoň občas komunikovali.
Nemôžeš byt tak skúpy na písmenká
,
4. septembra 2008 o 7:23 #3410leteku
Účastník (Participant)Ahojte všetci. Dlho som tu nebola ale v poslednom období mám toho príliš veľa. Nastúpila som do práce, dcérka do škôlky a tak neviem kde mi hlava stojí. Najhoršie je, že ani v práci sa k počítaču nedostanem, ach jo. Prajem všetkým krásny dník. Pá
4. septembra 2008 o 10:30 #3411stano
Účastník (Participant)Mame ale vydarenu jesen vela slnka a nie tie vecne uprsane dni co su niekedy na jesen.Este sa da nachytat vytaminu D.No za chvilu sa skor ci neskor ochladi a rad sa chodievam pozerat do prirody,ako sa zacne obiavovat mnozstvo farieb.Listy zacnu zltnut,cerveniet co vytvara krasne scenerie,obrazi.Pekny den vela pohody a dobrej nalady prajem.
4. septembra 2008 o 13:14 #3412Anton
Účastník (Participant)Ahoj Miro. Bicykel nefunguje bojím sa že nezvládnem stabilitu a padnem na hu… Čo sa týka mojej práci ;tak zatiaľ sa darí aj keď nie vždy vládzem.
Ahaoj Stano , jeseň je krásna ale s prichádzajúcou zimou prichádza aj zlá nálada. Človek sedí len doma a nemá čo robiť. Jasné, budeme viac písať do fóra. Ahojte pozdravujem všetkých dudinčanov aj nedudinčanov. Bolo tam fakt fajn.4. septembra 2008 o 20:00 #3415Emily
Účastník (Participant)Dnes bol ozaj krasny deň.Nepotvrdilo sa to povestne,ze v septembri začina jesen.Doteraz to tak bolo,začala škola a už boli aj dažde,aj chladno.Dnes som využila pekne počasie 2x.Rano sice bolo chladnejšie,keď som šla k lekarovi na kontrolu,ale podvečer som zas šla na prechadzku.Užite si ešte vela takychto krasnych dni.Prajem všetkym všetko dobre.
4. septembra 2008 o 22:16 #3418Miro
Účastník (Participant)Jasné Tono netreba nič siliť, ja som len trochu zisťoval, či náhodou a nejak som musel začať
. Práca býva o tom, únava sa dostavuje často.
No dúfajme, že pekné počasie vydrží čo najdlhšie. Aj keď horučav stačilo. Všetkým nech sa darí čo najviac. Majkajte sa
.11. septembra 2008 o 19:17 #3546jareš
Účastník (Participant)chcela som ti len povedať, že o 1. výročí ako aj oslave na lodi a 1. valnom zhromaždení som napísala krátke info do diskusného fóra: ZDruženie SM Nádej – informácie – celoslovenské akcie…
kukni si to tam…
okrem toho už pripravujem aj verziu pre mail…ktorý už čoskoro všetci dostanete
11. septembra 2008 o 21:18 #3547stano
Účastník (Participant)No pomali a isto sa nam blizi zima.Treba sa nan pozriet ci nam kozuchy a baranice nepozrali mole.Pozeral som do svojej sklenenej gule a tej zimi bude vela snehu,mame sa na co tesit.Este si ale vychutname jesen.
11. septembra 2008 o 21:46 #3548jareš
Účastník (Participant)Stanko…
ty moje predpovedadlo…prosím, napíš mi, či budeme mať ešte koncom októbra teplé a suché počasie ??
prosím…predpovedz




potrebovali by sme to…aby sme mohli vykonať to naše historické prvoročné stretko v pokoji a kľude a pohodlí…
12. septembra 2008 o 8:43 #3552stano
Účastník (Participant)No koncom oktobra uz ma byt riadne zima.Tasko tu bude dostat teply front,ale pousilujem sa.Sak si zasluzis mas vela zasluch a takym sa vecsinou da vyhoviet.Vsedko dobre dopadne.Ahoj.
2. októbra 2008 o 18:51 #3702jareš
Účastník (Participant)Stanko….čak si vravel, že bude pjekne…

čo ste to tu ??
môže niekto vypnúť tú vodu ?… už sa nekcem „sprchovať“
3. októbra 2008 o 18:10 #3716Miro
Účastník (Participant)Prší a len prší, no je to nuda. No nič aspoň porastú hríby. Chcel by som ísť, ale otázka znie, či to zvládnem. Ak sa o to nepokúsim nebudem vedieť.
. Aj trochu tepla by nezaškodilo. Nevadí šak nejaká muchotrávka sa pritrafí. Zberu a lovu zdar.3. októbra 2008 o 18:18 #3718Roman
Účastník (Participant)Cau Miro. Vlhko je naozaj dosť len by bolo treba vyššia teplota aby dobre rástli. Radšej počkaj od nedele by mohlo byť suchšie a snáď teplejšie. Lovu zdar (teraz ma tak napadlo že po slove zdar nasledovalo „So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak“
)3. októbra 2008 o 21:27 #3725jareš
Účastník (Participant)ja som dostala ponuku ísť na bedle už zajtra…
tak neviem…mám tiež zakričať : LOVU ZDAR a ROBOTE POKOJ !
7. októbra 2008 o 8:15 #3752jareš
Účastník (Participant)chrobáčik…ak máš nejaké fotečky z vašej veľkej udalosti zo soboty…plíííííís…veľmo ponížene…doruč do mojich osídiel…do mojich chápadiel…a ja by som ich sem uložila…ak budeš „dobrovoľne“ súhlasiť…



-
AutorPríspevky
- Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.