Pomôžte

Fórum pre všetko, čo ťa napadne

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 506 )
  • Autor
    Príspevky
  • #3404
    Miro
    Účastník (Participant)

    To by si mohol Tono. Je to fakt :)
    No ako ináč, bicykel funguje a v práci sa darí? a tak
    Dudinciach sme aspoň občas komunikovali.
    Nemôžeš byt tak skúpy na písmenká :), :)

    #3410
    leteku
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci. Dlho som tu nebola ale v poslednom období mám toho príliš veľa. Nastúpila som do práce, dcérka do škôlky a tak neviem kde mi hlava stojí. Najhoršie je, že ani v práci sa k počítaču nedostanem, ach jo. Prajem všetkým krásny dník. Pá

    #3411
    stano
    Účastník (Participant)

    Mame ale vydarenu jesen vela slnka a nie tie vecne uprsane dni co su niekedy na jesen.Este sa da nachytat vytaminu D.No za chvilu sa skor ci neskor ochladi a rad sa chodievam pozerat do prirody,ako sa zacne obiavovat mnozstvo farieb.Listy zacnu zltnut,cerveniet co vytvara krasne scenerie,obrazi.Pekny den vela pohody a dobrej nalady prajem.

    #3412
    Anton
    Účastník (Participant)

    Ahoj Miro. Bicykel nefunguje bojím sa že nezvládnem stabilitu a padnem na hu… Čo sa týka mojej práci ;tak zatiaľ sa darí aj keď nie vždy vládzem.
    Ahaoj Stano , jeseň je krásna ale s prichádzajúcou zimou prichádza aj zlá nálada. Človek sedí len doma a nemá čo robiť. Jasné, budeme viac písať do fóra. Ahojte pozdravujem všetkých dudinčanov aj nedudinčanov. Bolo tam fakt fajn.

    #3415
    Emily
    Účastník (Participant)

    Dnes bol ozaj krasny deň.Nepotvrdilo sa to povestne,ze v septembri začina jesen.Doteraz to tak bolo,začala škola a už boli aj dažde,aj chladno.Dnes som využila pekne počasie 2x.Rano sice bolo chladnejšie,keď som šla k lekarovi na kontrolu,ale podvečer som zas šla na prechadzku.Užite si ešte vela takychto krasnych dni.Prajem všetkym všetko dobre.

    #3418
    Miro
    Účastník (Participant)

    Jasné Tono netreba nič siliť, ja som len trochu zisťoval, či náhodou a nejak som musel začať :). Práca býva o tom, únava sa dostavuje často.
    No dúfajme, že pekné počasie vydrží čo najdlhšie. Aj keď horučav stačilo. Všetkým nech sa darí čo najviac. Majkajte sa :).

    #3546
    jareš
    Účastník (Participant)

    chcela som ti len povedať, že o 1. výročí ako aj oslave na lodi a 1. valnom zhromaždení som napísala krátke info do diskusného fóra: ZDruženie SM Nádej – informácie – celoslovenské akcie…

    kukni si to tam…

    okrem toho už pripravujem aj verziu pre mail…ktorý už čoskoro všetci dostanete

    #3547
    stano
    Účastník (Participant)

    No pomali a isto sa nam blizi zima.Treba sa nan pozriet ci nam kozuchy a baranice nepozrali mole.Pozeral som do svojej sklenenej gule a tej zimi bude vela snehu,mame sa na co tesit.Este si ale vychutname jesen.

    #3548
    jareš
    Účastník (Participant)

    Stanko…

    ty moje predpovedadlo…prosím, napíš mi, či budeme mať ešte koncom októbra teplé a suché počasie ??

    prosím…predpovedz (sun)(sun)(sun)(sun)

    potrebovali by sme to…aby sme mohli vykonať to naše historické prvoročné stretko v pokoji a kľude a pohodlí…

    #3552
    stano
    Účastník (Participant)

    No koncom oktobra uz ma byt riadne zima.Tasko tu bude dostat teply front,ale pousilujem sa.Sak si zasluzis mas vela zasluch a takym sa vecsinou da vyhoviet.Vsedko dobre dopadne.Ahoj.

    #3702
    jareš
    Účastník (Participant)

    Stanko….čak si vravel, že bude pjekne… :)

    čo ste to tu ??

    môže niekto vypnúť tú vodu ?… už sa nekcem „sprchovať“

    #3716
    Miro
    Účastník (Participant)

    Prší a len prší, no je to nuda. No nič aspoň porastú hríby. Chcel by som ísť, ale otázka znie, či to zvládnem. Ak sa o to nepokúsim nebudem vedieť. :). Aj trochu tepla by nezaškodilo. Nevadí šak nejaká muchotrávka sa pritrafí. Zberu a lovu zdar.

    #3718
    Roman
    Účastník (Participant)

    Cau Miro. Vlhko je naozaj dosť len by bolo treba vyššia teplota aby dobre rástli. Radšej počkaj od nedele by mohlo byť suchšie a snáď teplejšie. Lovu zdar (teraz ma tak napadlo že po slove zdar nasledovalo „So Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak“ :D)

    #3725
    jareš
    Účastník (Participant)

    ja som dostala ponuku ísť na bedle už zajtra…

    tak neviem…mám tiež zakričať : LOVU ZDAR a ROBOTE POKOJ !

    :D

    #3752
    jareš
    Účastník (Participant)

    chrobáčik…ak máš nejaké fotečky z vašej veľkej udalosti zo soboty…plíííííís…veľmo ponížene…doruč do mojich osídiel…do mojich chápadiel…a ja by som ich sem uložila…ak budeš „dobrovoľne“ súhlasiť… :D;)=O

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 46 až 60 (z celkového počtu 506 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.