Pomôžte

čo robiť pri nechtenstve sexovať?

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Autor
  Príspevky
 • #683
  luciaz
  Účastník (Participant)

  Veľmi by ma zaujímalo ako riešite takýto problém? Ja neviem čo s tým. Môj manžel to síce chápe, ale mne vadí toto moje nechutenstvo, lebo nevládzem. Sme ešte mladý ľudia a nechcem to ukončiť tak skoro. Ďakujem za každú informáciu.

  #13189
  silvia
  Účastník (Participant)

  ahoj Lucka. Pozeram, ze sa zatial nikto neozval. Ja sice nemam takyto problem, ale chcem sa spytat, ci to nie je psychickou unavou, vycerpanim? Ty si cerstvo zdiagnostikovana? Alebo nevladzes fyzicky?

  #13192
  administrator
  Účastník (Participant)

  wau…tak to som nečakala….tá otvorenosť to je skvelé…

  lucka nie si tak celkom sama…občas sa mi to stáva…snažím sa to čo najviac odpudiť….a vďaka bohu darí sa… ;)

  #13195
  jareš
  Účastník (Participant)

  bože, tak som v ten pravý čas písala :D :D :D :D

  ale o tom inokedy… ;)

  #13232
  luciaz
  Účastník (Participant)

  Nie, nie som čerstvo diagnostikovaná a to, že hovorím o takejto veci otvorene je podľa mňa úplne normálne. Veď o tom chcem komunikovať z ľuďmi ktorých sa to týka tiež. Nemyslím si, že som jediná.

  Myslela som si, že potrebujem, aby môj manžel mi dvoril, bol ku mne milý, dobrý, láskavý atď. Vysvetlila som mu, že mi ženy sme iné a musíme dostať lásku a predstavte si on mi to splnil. Dva dni som bola ako princezná, proste fantázia. Viete čo sa stalo? ja som zaspala ako v bavlnke, možno na takéto dvorenie potrebujem dlhší čas, alebo čo. Chcem to riešiť prirodzene, nie liekmi z chémie. Som skôr na alternatívny spôsob. Verím, že si navzájom môžeme poradiť. *THUMBS UP*

Zobrazuje sa 5 príspevkov - 1 až 5 (z celkového počtu 5 )
 • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.