Pomôžte

bolesti nôh

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Autor
    Príspevky
  • #752
    anonymous
    Účastník (Participant)

    veľmi ma bolia nohy od kolien dole /ťažké nohy/. Chcem sa spýtať či je to z SM alebo treba hľadať príčinu u iného lekára. Kŕčové žily nemám.

    #15742
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Mam stale bolesti noch a klbov .Pri dlhej chvodzi mi trpnu a dostavam krce v spanku .LEKAR MI POVEDAL ZE SA MAM NAUCIT ZIT S BOLESTOU .PRIDALO SA AJ TRPNUTIE PRSTOV NA RUKE BYVA MI CASTO SPATNE. CO MAM ROBIT

    #16728
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Prosím o radu pri bolesti nôh. Bolia ma hlavne vankúšiky pod prstami na pravej nohe. Bolí ma na dotyk prvý a druhý prst pri palci a táto bolesť prechádza do vankúšikov a chôdzi spôsobuje hroznú bolesť.

    #19340
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Prosim vas pomôžte mi poradit.Večer ked si lahnem k telke tak ma začnú bolieť nohy.Tá bolest sa neda vydržať:-(

    #20611
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobrý den…už dlhší čas trpím bolestami nôh od kolien dolu…opuchajú mi ale neprestáva to bolieť ani v klude…je nutné navštíviť lekára alebo je niečo po čom bolesti ustúpia aj bez liekov..dakujem za odpoved

    #20612
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Prosím poradte mi, veľmi ma bolia nohy od kolien dolu, na spodnej časti nôh akoby zvnútra pálili a po obede dosť opúchajú. Ledva obujem topánky , ktoré ráno boli akurát. Kŕčové žily nemám. Ďakujem

    #20865
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň ! Prosím Vás poraďte mi čo mám robiť, pretože mám veľké bolesti nôh, najviac sú to kolená a potom dolu od kolien až po prsty na nohách, kde to vyusťuje až v pichanie a pálenie bruška na prstoch. Bolia ma aj kosti. Tiež mám problémy pri chôdzi a pri dlhšej chodzi keď prídem domov, tak tieto bolesti sú niekdy neznesiteľné, neviem ako ich mám polohovať, pretože nič nepomáha. Ďakujem

    #21423
    anonymous
    Účastník (Participant)

    DOBRY DEN. PROSIM VAS MOZTE MI PORADIT TOHO CASU SOM NA UZEMY VELKEJ BRITANII MAM velke bolesti noh,od kolien ta bolest je neopisatelna bola som u lekara ktory mi predpisal codomol ale nic mepomaha mam aj krcove zily .teraz momentalne proti bolesti uzivam nase lieky ale tie pomozu len na urcitu dobu bolest noh mam uz dlhsiu dobu ale doteraz to bolo len pred tym ako som mala dostat menstruaciu a boleli ma obydve ale teaz mam problem len z lavou nohou a to neustale den aj noc v noci nemozem spat .Pracujem 10hodin denne stojim celych 10 hodin moze to sposobit to ze ma tak nesmierne boli noha a ak ano preco len jedna?alebo nadvaha?trosku som pribrala . za vasu odpoved vopred dakujem rybarova

    #21477
    anonymous
    Účastník (Participant)

    priatel je na nohach denne aj 15hodin ..jeho praca vyzaduje oblek a samozrejme topanky i ked je 30 stupnov vonku ..mava problem ze ho palia chodidla .. brusko chodidiel prsty palia skriabe a pod… existuje nieco nato …sprej alebo krem alebo nieco co to moze zmiernit ??
    dakujem

    #22024
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobri den ja by som chcela vediet co to asi mozem mat vzdy vecer ked si lahnem chvilku polezim a potom to zacne ta neznesitelna bolest v kolenach lepsie povedane v slachach kolko krat sa musim postavit a chodit po spalni aby som niako zaspala raz ma boli jedna potom druha niekedy obe naraz poprosila by som vas velmi o radu strasne by ste mi pomohli Dakujem

    #23349
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Skusali ste magnetoterapiu? Mne pomohla

    #23454
    anonymous
    Účastník (Participant)

    prosím ako sa liečia bolesti nôh, ich trpnutie, chvenie????
    Vďaka

    #27801
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň.

    Mám 73 r. Mnoho rokov som bral rôzne hypnotika + AD, keď, že mi hypnotika ŽIADNE nezaberali, rozhodol som sa ich vysadit.

    Bol som v nemocnici / interné/ tam som im povedal, že som vysadil hypnotika, aj antidepresiva. Nemohol som spávať. Sestra mi povedala, tu je interné, nie psychiatria. Lekárom som svoj problém hovoril, ale nebol záujem ho riešiť.

    TU TO ZAČALO. DOSTÁVAL SOM INJEKCIE, TU ZAČALA BOLESŤ.
    POMALI SA ZVÄZOVALA, AŽ TO PRIŠLO DO TAKEJ BOLESTI, ŽE NEMÔŽEM ANI PRÍSŤ VIAC METROV. NA ZÁCHOD JE UTRPENIE PREJSŤ.

    Najprv som si myslel, že je to abstidencny syndrom, ale už to trvá 4 mesiace.
    Bol u mňa lekár, zobral krv, + injekciu od bolesti.

    Krvne výsledky pomerne obstojne.

    Prosím Vás ako pokračovať ďalej, nie som schopný sa umyť, obliecť, trpím hlavne nespavosťou, aj depresiami. Svoje vysadenie liekov som informoval psychiatricku. SCHVALOVALA TOTO ROZHODNUTIE.

    Mal som záujem v BA o spánkove laboratórium. Dostal som oznámenie, že neni isté či budem mať spánok OK. Tak som sa viac neinformoval.

    Ďakujem, s úctou

    Stanislav.

    #28404
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň, už tretí deň ma veľmi bolí pravá noha. Mám problém chodiť po schodoch, dokonca obuť si ponožku. Bolí ma koleno, niekedy mam dojem ze mi bolesť vystreluje až do stehna. Nevydrzim ani sediet, trosku sa musim poprechadzat, aby sa to uvolnilo. Mám problem nohu zdvihnút sama od seba (bez pomoci rúk). Je nutné navstivit lekara? akého?

    #28503
    anonymous
    Účastník (Participant)

    Dobrý deň. Už viac ako 4 týždne ma príšerne bolia nohy. Bola som aj u lekárky, tá ma poslala na neurolologiu- ta mi dala lieky infuzie. Preslo to ked som bola doma ale ked som nastupila naspat do prace zacalo sa to znova. Bolesti noh sa zacali krcom na lavej nohe(mam sedave zamestnanie) potom ma uz zacala boliet cela noha aj druha. Su take ako keby opuchnute,ale opuchnute nie su.Len bolia , lztka su skoro ako kamen. trpnu mi a mam studene palce..a tazke…
    Dakujem

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 15 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.