Pomôžte

4. Mikulášsko-vianočné harašenie

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Autor
    Príspevky
  • #813
    jareš
    Účastník (Participant)

    Prajem pekné čarovné a mrazivé ráno,

    pred týmto ránom, konkrétne včera podvečer som sa šialene unavená vrátila z pobytu, ktorý ani neviem do detailov popísať, kvôli pocitu, ktorý tento pobyt vo mne vyvolal.

    Píšem vám ešte stále s čerstvými dojmami a vnútorným uspokojením, plná emócií, nádhery, lásky, šťastia…
    že sa nám všetkým podarilo vytvoriť tak zázračnú a prekrásnu atmosféru, akú som si zatiaľ z našich akcií ešte nikdy nepriniesla.

    Vám všetkým, ktorí ste boli priamimi účatníkmi celého poduajtia,
    by som sa chcela z celej hĺbky duše poďakovať.

    Ten prekrásny pohľad na vás, ako ste sa vzájomne obdarovali a potom šuchotali obalmi, ktoré ste sťahovali z darčekov, ako ste sa rozžiarili po uzretí vybaleného darčeka…
    ten pohľad bol uchvacujúci a do srdca vpisujúci pocit lásky, štedrosti, pohody, vzájomnosti…

    Celý pobyt od prvého zvítania a prvého bozku na tvár až po posledné objatie a poslednú pusku…tak celý pobyt bol zázračný.
    Zanechal vo mne myšlienku, že s vami sa tento život žiť oplatí…

    Ďakujem každému jednému, ďakujem aj za vaše darčeky určené len mne,
    ďakujem za vašu skvelú náladu, za ochotu spoločne prežiť štedrovečernú večeru v kruhu „rodiny“ eSMkárov,
    za to fluidum, ktoré sa vuznášalo nad nami, či už sme stáli minútku ticha za nášho Stanka, ktorý nás v tichosti opustil,
    alebo keď sme spoločne odriekali modlitbu pred večerou,
    a za ten pocit, ktorý neviem dostatočne opísať, keď sme do nočného neba vypúšťali tie prekrásne svietacie šťastíčka,
    ktoré sa vysoko nad našimi hlavami spájali, akoby nám chceli ukázať, že v jednote je tá sila, ktorá nám pomáha.

    Ďakujem za vašu úžasnú disciplinovanosť, či už to bolo ráno, keď sme sa všetci takmer v jeden čas stretli pri raňajkách,
    alebo počas všetkých bodov programu,
    či už za to, ako disciplinovane a s presnými úpdajmi ste uhradili účastnícke platby, pred malou chvíľkou som skontrolovala bankový výpis…musím konštatovať, že ste naozaj poriadku milovní a disciplinovaní… ďakujem vám….prekvapkali ste ma… cmučky

    Som nesmierne šťastná, viem, že teraz nás všetkých čaká krásny vianočný čas, a my ho budeme mať o ten pocit, ktorý sme si vytvorili na našej akcii ešte krajší.
    Prajem vám z celého srdiečka, aby ste Vianoce v kruhu svojej rodnej rodiny prežili čo najšťastnejšie, aby ste prežívali svoje veselé a krásne chvíľky aj pri spomienke na štedrý večer v kruhu druhej rodiny eSMkárov, aby vám darček, (divé gaštany) prinášla úľavu, uvoľnenie, slastný pocit zdravia…

    Chcela by som ešte v závere tohto „krátkeho“ mailu povedať, že prevelice mooc ďakujem našej alma mater – našej doktorenke, ktorá sa skutočne obetovala a venovala nám celé dva dni, ktorá pre nás vytvorila nádhernú prednášku a dotvorila celú atmosféru pokoja, lásky a šťastia.

    Ďakujem dr. Procházkovej….

    Koníčky – hoc mrzlo až prašťalo – boli skvelé a úúúúžasné, masáže zrovna tak isto, počasie bolo čarovné, snehom nás obdarilo nebo…dotvorilo tak atmosféru Vianoc

    Moje obrovské ĎAKUJEM však posielam celému vedeniu Agropenziónu, počnúc majiteľom a dcérkou, kuchármi, recepčnými, personálu, ktorí nás obetavo obsluhoval no neskorej noci, tetuškám, ktoré po nás upratali, Jožkovi od koníčkov – skvelému a obetavému človeku ako aj všetkým, ktorí viedli koníkov….
    Všetkým, ktorí pre nás vytvorili túto možnosť stráviť dva prenádherné dni v Agropenzióne Podkylava…všetkým zo srdca ďakujem.

    Ferkovi s Evičkou Tomanovcom budem ďakovať donekonečna, pretože, Evička robí predcvičiteľku (úplne zdarma) pre našich pacientov,
    a Ferko obetavo venuje prostriedky a prácu reklamnej agentúry v prospech nás pacientov….nikdy dostatočne nebudem vedieť vysloviť, ako veľmi si toho vážim,
    a ako veľmi som za to vďačná.

    Slovíčkom ďakujem nevyjadrím všetko, to čo cítim, ale aspoň kúsok poviem vám všetkým, ako veľmi si vás vážim,
    ako veľmi som šťastná vo vašej blízkosti, ako veľmi a rada sa so všetkými opäť niekedy stretnem.

    ahojík

    #17794
    jareš
    Účastník (Participant)

    Mne tam bolo skrátka skvelo…
    aj keď som občas pustila slzičky za moju drahú Jessiku, ktorá sa už nemohla tejto akcie zúčastniť ….

    ste skvelí ľudia…
    (h)
    *IN LOVE*
    (h)

    #17809
    jareš
    Účastník (Participant)

    ak áno…skúste popísať – opísať – spísať

    napísať čosi ako svoj názor či správu…. budem ďakovať…:-*

    #17822
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak nič ?… :(:S

    #17839
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Už v sobotu ráno som sa zobudila s pocitom, že ma čaká nezabudnuteľný víkend. Hoci som vtedy ešte netušila, že nebude tak celkom prebiehať podľa môjho pôvodného plánu, v konečnom dôsledku bol ešte lepší, než som pôvodne očakávala, pretože mi opäť dal v každom smere naozaj štedrú nádielku-napokon ako správny Mikuláš..:-)
    Takže pripútajte sa, cesta vlakom zo Žiliny na miesto určenia sa práve začína…teda to bol pôvodný plán, ktorý však veľmi rýchlo pozmenil oznam o tom, že vlak, ktorým sme mali cestovať má 110 minútové meškanie. Po prvotnom šoku nastal upokojujúci telefonát, z ktorého vyplynulo, že Katka s Robkom to len tak nenechajú a prišli z Trenčína autom pre nás, takže sme vďaka nim dorazili do Podkylavy načas, za čo im aj touto cestou posielam obrovské ďakujem. Ale aby všetko neprebiehalo až tak hladko, skomplikovala to moja maškrtná povaha, keďže čakanie na odvoz som si krátila v jednej kaviarni pri plnom pohári čokolády s jahodovým pyré. Po príchode na „miesto činu“ som sa cítila, akoby som zjedla všetku čokoládu sveta a aj fantasticky vyzerajúci obed som nechala nedotknutý /teda len do chvíle, kým sa ho neujal Maťko:-)/ Keďže som mala pocit, že namiesto žalúdka mám zrazu kameň, bola som nútená zostať na izbe a oželieť dokonca aj koníky, ktoré už na nás netrpezlivo čakali. A tak som sa s ťažkým srdcom a obavami, čo bude so mnou ďalej pobrala na izbu. Ale moje čierne myšlienky okamžite rozptýlila akčná Melinda, ktorá po príchode za mnou hneď vedela, koľká bije a jej lekárska rada bola jasná: Chce to pivo! Takže som nelenila a vypila plný pohár tohto zlatistého moku. A zrazu, čuduj sa svete, cítila som sa ako znovuzrodená..! A od tej chvíle už bolo všetko fantastické-prednáška našej doktorky Procházkovej, ktorá nás pripravila na blížiace sa najkrajšie sviatky roka a dala nám aj zopár rád, ako si ich užiť a naozaj vychutnať, následne prišla na rad večera, ktorej predchádzala spomienka na jedného z našich členov, Stanka Popelku, ktorý sa pobral do večnosti, no v našich srdciach má svoje stále miesto. Po krátkej modlitbe a následnej vynikajúcej večeri sa rozdávali darčeky od výmyslu sveta. V rámci obdarúvania naše združenie zastúpené najpredsedníčkou Jarkou Valčekovou odovzdalo aj prekrásny obraz slnečníc manželom Tomanovcom, ktorí nezištne pomáhajú nášej Nádeji.. Následne po tom sme sa všetci presunuli von, kde sme boli svedkami zázraku, pri ktorom sa naše želania vzniesli priamo k nebu. Tieto symbolické šťastíčka v nás uvoľnili obrovskú vlnu emócií /však, Robko;-)/ a my sme so zatajeným dychom sledovali tieto svetielkujúce šťastíčka. Potom nasledovala druhá večera, výborná kapustnica a tento kúzelný večer sme ukončili v hudobno-tanečnom duchu. Nedeľné ráno začalo sýtymi raňajkami /to chrumkavé teplučké pečivo so syrovou roládkou bolo vážne mňam/, pokračovalo koníkmi a masážami a vyvrcholilo opäť famóznym obedom. Potom už nasledovali len posledné objatia a bozky na rozlúčku-ale posledné iba v tomto roku! Aj v roku 2011 spolu určite zažijeme jedinečné okamihy, ktoré pri spätných spomienkach budú vyvolávať úsmev na tvári a možno aj slzičky dojatia, pretože naša SM-partia je zo všetkých tá najlepšia!!!

    #17846
    Emily
    Účastník (Participant)

    Krasne a dojemne.SUPER@}->--@}->--@}->--*THUMBS UP*:-)(sun)(h)

    #17850
    jareš
    Účastník (Participant)

    krásne si to…

    cmučky

    #17866
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Ďakujem vám, dievčatá, len som zase nechala hlavné slovo srdiečku(h)
    Bolo nám tam naozaj krásne, už sa teším na nové spoločné dobrodružstvá(sun)

    #17922
    jareš
    Účastník (Participant)

    škoda, preškoda, že sa nikto viac neozval…

    to znamená, že všetky tie slová, ktoré som počula sa nezakladajú na pravde… ?

    alebo ?

    presunula som túto diskusiu trošku vyššie…snáď si ju niekto konečne už aj všimne a prispeje svojou troškou…bolo nás tam 44…tak snáď sa nájdu aj ďalší, ktorí sa podelia o svoje pocity a dojmy

    #18014
    Anton
    Účastník (Participant)

    *THUMBS UP*

Zobrazuje sa 10 príspevkov - 1 až 10 (z celkového počtu 10 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.