Pomôžte

3. výročie založenia ZSMN

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Autor
    Príspevky
  • #785
    administrator
    Účastník (Participant)

    3. výročie založenia ZSMN

    3. valné zhromaždenie

    SA PRIPRAVUJE 9. alebo 23.10. 2010

    Vážení pacienti aj nepacienti, vážení členovia Združenia,

    prichádza deň, kedy sa opäť stretneme a spoločne si pripomenieme vznik nášho Združenia, kedy si spoločne zasadneme za „okrúhly“ stôl, aby sme zrekapitulovali doterajšie pôsobenie a pripravili sa na nadchádzajúce roky.
    Náš veľký Vyrval sa začne v piatok, príchodom všetkých účastníkov, ktorí sa ubytujú v priestoroch určených na prespanie, ešte v piatok sa spoločne zúčastníme Valného zasadnutia, kde sa rozhodneme o našich ďalších cieľoch.

    Večerou sa ukončí prvý deň a v sobotu sa v doobedňajšom čase presunieme ku koníkom, ktoré nás na svojich chrbtoch budú upokojujúco kolísať a nosiť ako kráľov, presunieme sa následne na obed, skade naše kroky zavedú na lúku, kde nás už bude čakať balón, ktorý najväčších odvážlivcov vynesie do výšin vysoko nad naše hlavy – ale letieť sa nebude. Po adrenalínovom zážitku sa opäť presunieme do priestorov ubytovne, kde už na nás bude čakať prednáška p. MUDr. Procházkovej a možno aj ďalších doktorov.

    Večera nás zasýti pred záverečným vyvrcholením, kedy si naše údy pripomenú možnosť pohybu prostredníctvom tanečkov.

    Na úplný záver si vzájomne povieme „ahojky“ a vyboškávame sa…

    Kto sa už teraz teší ?
    Ja sa teším na každého jedného, kto sa rozhodne prísť.

    #16643
    jareš
    Účastník (Participant)

    Minulý rok sme mali druhé výročie založenia ZSMN.

    Oslava sa tak nejako v pravom zmysle slova nekonala…aj keď sme výročie oslávili zostrojením slnečnice. Tento rok však organizujeme 2. Vyrval – čiže konkrétne 3. výročie založenia a 3. valné zhromaždenie (druhé bolo v Podkylave).

    Pevne verím, že aj účasť bude oslavná a výpravná…teda, na 1. Vyrvale bolo celkom 70 osôb…čo teraz ?…koľko nás bude ?

    Pomohlo by mi, keby ste sa vyjadrili k dátumu….mne osobne zrejme viac vyhovuje prvý dátum – 8.-10.10.2010
    Čo vy ostatní ?…čomu by ste dali prednosť ?

    Dátum sa prakticky určí podľa toho, ako bude voľný termín v priestoroch, kde budete ubytovaní a kde sa bude konať celá slávnosť.

    Prosím všetkých záujemcov, aby si už teraz urobili voľno….program by mal byť tuze zaujímavý
    (^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)(^)
    (d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)(d)

    #16649
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    M+M+R, teda Mirka, Maťko a Robko, trojica Poctivých Posielačov Prihlášok /:-) :-) :-)/ sa teší na úplne hocijaký termín, už teraz sa tešíme na blížiace sa 3. výročie založenia nášho jedinečného klubu /a samozrejme tešíme sa aj na ďalšie posielanie prihlášok ;-) ;-) ;-)/

    #16651
    jareš
    Účastník (Participant)

    :D :D :D :D :D

    chronickí posielači prihlášok…CHPS a 3P trojica Poctivých Posielačov Prihlášok

    ;););););)

    #16752
    jareš
    Účastník (Participant)

    všetkých týmto chcem poprosiť aby si rezervovali uvedený termín….pretože sa stretneme v Bratislave a budeme si to spolu užívať, napokon ako vždy, keď máme nejaký takýto akt…

    #16775
    veronikasimkovic
    Účastník (Participant)

    ak budem môcť, určite prídem, spomienky sú spomienky a tie zostávajú…aj tie, čo už sa nikdy nebudú opakovať v rovnakej forme ;)

    #16842
    jareš
    Účastník (Participant)

    8., 9. a 10.10. 2010 sa stretneme v Bratislave…záujem o 2. VYRVAL je v celku zaujímavý a teším sa, že sa nás tak veľa stretne….

    NEZABUDNITE si rezervovať tento termín 8., 9. a 10.10. 2010…bude to preveliké stretko celého Slovenska…

    #17261
    zabudka
    Účastník (Participant)

    no termín sa blíži, tak dúfam, že nálada plná pozitívnej energie a napätia stúpa ;-) … lebo myslím, že sa je na čo tešiť (dance)

    #17273
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    Poniektorí z nás sa už veru nevedia dočkať, teda presnejšie väčšina z nás a vlastne úplne všetci(sun)

    #17279
    jareš
    Účastník (Participant)

    :D :D :D :D:D

    #17321
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak zajtra sa vidíme a počujeme a vyboškávame….

    #17322
    jarka
    Účastník (Participant)

    Ahojte všetci!
    Len ma napadlo,že ako Vám závidím/samozrejme v dobrom/:-)
    ja sa nemôžem zúčastniť,dcérka oslavuje 10.narodeniny
    velmi rada by som Vás videla,ale dúfam,že ešte bude kde….
    Takže,čo najlepšie počasie,dobrú náladu a veľa,veľa úsmevov(sun)

    #17334
    jareš
    Účastník (Participant)

    Jaruška…ďakujeme za tvoje prianie…

    včera a predvčerom sme zažili opäť čosi výnimočné a fantasticé…vždy je to niečo iné, čo prežívame ale vždy je to o veľmi silných emóciách…

    dúfam, že sa dočkám popisu svojich subjektívnych pocitov aj tu na stránke od tých, ktorí sa akcie zúčastnili…a bolo nás tam dosť…viac ako polovica stovky

    a všetci boli úúúúplne skvelí…som veľmi rada, že ste sa všetci zúčastnili…a %ďakujem, že ste prišli…

    po prvý krát to bola akcia viac mimo Bratislavská, ako len Bratislavská…

    no…som šialene unavená a aj myšlienky mi unikajú kade tade…tak si idem dať šlofíka…a potom s jasnejšou mysľou sa pustím do popisu prežitého…

    #17335
    jareš
    Účastník (Participant)
    #17336
    zabudka
    Účastník (Participant)

    Naozaj chcem zo seba dostať aspoň pár slov, aby som uvolnila príval emócií, ktoré ma znova utvrdili, že Pán Boh nás zmeniť chcel a možno iba učí nás, že ŽIVOT SA PREŽIŤ OPLATÍ…

    Bola som na 2.Vyrvale… a našla som veľké bohatstvo… ono tam čakalo na mňa a nepýtalo sa ma, či ho prijmem, či nie… nedalo mi inú možnosť a ja som to s otvorenou náručou všetko prijala… a teraz neviem, čo s toľkou krásou, toľkou energiou, toľkým zvláštnym tajomstvom a poznaním, že som ČLOVEK, hodnotný človek a moje bytie je cestou i pre ostatných, pre moju rodinu, priateľov, ale i tých, ktorí ma stretnú náhodou, či sa mihnú len na krátko v mojom živote…

    Akcia bola vydarená, plná hodnotného programu. Naša Jaruška to ako vždy zorganizovala bez jedinej chybičky krásy ;-). Stretlo sa nás veľa, pre mňa samotnú to bolo prvé takéto veľké stretnutie Nádeje, doteraz to bola len jedna rekondička… A bolo to celé Slovensko. Ako echtovná Bratislavčanka musím priznať porážku, lebo ozaj sme tento krát neboli v prevahe… čo je neuveriteľne povzbudzujúca správa na to, že sa celá akcia konala v Bratislave.
    Valné zhromaždenie… masáže… prednášky pani doktorky Prochádzkovej – nášho anjela @}->--, nie len na vysokej odbornej úrovni ale aj plné osobných vyznaní a životných osudov, pri ktorých neostalo ani jedno oko suché, ani to pani doktorečky… osobné rozhovory s kňazom Peťom Fígeľom – saleziánom, človekom, ktorý na mňa pôsobil ako skutočná oáza pokoja a radosti zo života… NAŠA spoločná svätá omša na krásnom pútnickom mieste – Mariánka, kde som okolo seba vnímala zázraky… Miruška vedľa mňa prestále skoro celú omšu a pritom je vozík jej spoločníkom… zrazu som zistila, že naše Združenie je prepojené ohromnou vnútornou energiou a putom, ktoré je spojené tisícami bielych stužiek Nádeje…
    A večery… no aké už len mohli byť? ;-) … trhali sa parkety, lebo pár parketových levov to roztočilo… spievalo sa z plného hrdla, a zistili sme, že gitara je fakt sladké drevo a dokáže robiť divy (chuckle)… a v neposlednom rade, tie tisícky prejavov lásky a spolupatričnosti, drobných objatí, úsmevov (no niekdy skôr neovládateľných výbuchov smiechu, z ktorých sa otriasal celý Inštitút pre verejnú správu), povzbudení a rozhovorov…

    Keď som dnes prišla domov, doľahla na mňa hrozná únava, ale zaspávala som s úsmevom na tvári… nenapíšem prečo… nemyslím, že je to treba… a keď ma podvečer rozbolela hlava, najprv som myslela, že to poriešim tabletkou. No potom som si spomenula na Robkove slová a začala som sa smiať… keď sa ma naši pýtali, čo sa tak smejem, povedala som im… „Viete, mám ohromnú výhodu. Vás, keď bolí hlava, znamená to pre vás komplikáciu… ale mňa keď bolí hlava, znamená to, že mi miznú ložiská…“. Maminka mala slzy na krajíčku a otec povedal, že náš pohľad na vec by mal poznať každý človek a život by začal mať väčšiu hodnotu…

    ĎAKUJEM PRIATELIA… ďakujem za všetko… a teším sa na to ďalšie ĎAKUJEM… (sun)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 29 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.