Pomôžte

Výročná správa 08

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Autor
    Príspevky
  • #669
    administrator
    Účastník (Participant)

    VÝROČNÁ SPRÁVA ZA ROK 2008

    Si môžete prezrieť a prečítať v „Dokumentoch – Výročné správy“.
    Načítanie správy trvá trošku dlhšie, nakoľko celá správa má cca 2O MB, ale stojí to za to vydržať, kým sa správa otvorí…

    prípadné otázky, pripomienky…prosím píšte sem…budem rada akejkoľvek diskusii

    #11798
    veronikasimkovic
    Účastník (Participant)

    Jarus!
    Citala som si vyročnú správu, je dobre vypracovaná, páči sa mi. Vďaka, si správny človek na správnom mieste.
    Veronika

    #11799
    Maťka
    Účastník (Participant)

    jak čítam, tak čítam, ja ju tam nevidím, len za rok 2007.

    #11800
    daruš
    Účastník (Participant)

    Dočítala som výročnú správu.Dobre Ťa to napadlo:-) ja sice tabuľky moc nemusím, lebo Ti verím;-)
    len sú tam maličké preklepy ale inak dobrééééééé

    #11803
    Tatiana
    Účastník (Participant)

    Jarka, výročná správa je fajn, dala si si záležať. Super!!!

    #11810
    mony
    Účastník (Participant)

    Aj ja som sa pustila do čítania výročnej správy za rok 2008 a musím povedať, že je to veľmi, ale naozaj veľmi skvele napísané. Mne osobne sa to veľmi páči aj s tými fotkami a proste vidno,že si si dala na tom záležať, aj keď ťa to určite ako vždy pri každej práci stálo veľa času a námahy, ale je to na veľmi dobrej úrovni!
    Si dobrá, Jarka!

    #11814
    Emily
    Účastník (Participant)

    Mne sa vyročna sprava zobrazila v nejakom inom jazyku.

    #11816
    administrator
    Účastník (Participant)

    Ľudia, som z vás prekvapkaná….ale vysoko pozitívny, som tu nebola teraz dva dni a vrátila som sa až teraz…a tu hneĎ 7 správ….

    moooooc vám ďakujem….ste úúúžasní, vy ste si to fakt prečítali ….mooooc ďakujem aj za príspevky, konečne vidím, že máte záujem…ste skvelííííí….vážne

    Darinka je tam more chýba, sama som ich našla, ale žiaľ je to už prehodené do PDF, a tak s tým neviem nič urobiť, ale ak Jožko pomôže spracovať správu do virtuálnej podoby, dalo by sa tie chyby poopravovať…no, uvidíme, v pondelok mu to idem odniesť, tak ak sa vyjadrí, že to urobí…tak ju tu budeme mať uloženú, že sa nebude dlho načítavať a dokonca bude perfektne virtuálne prehľadne spracovaná…

    ešte raz vám všetkým ďakujem….:-**IN LOVE*

    #11825
    liviap
    Účastník (Participant)

    je dokument, za ktorý môžme byť spoločne veľmi pyšní.
    Dokument je spracovaný perfektne po obsahovej aj technickej stránke.
    Dakujeme!!!
    /a gratulujeme všetkým, ktorý sa pričinili o jeho zrod/
    *THUMBS UP* (handshake) *THUMBS UP* (handshake) *THUMBS UP* (handshake)

    #11840
    jareš
    Účastník (Participant)

    Livka, robila som to celé absolútne sama… (blush)

    #11844
    jareš
    Účastník (Participant)

    len som chcela, dúfam, že si čítate správu za rok 2008

    to je tá druhá, nie tá s rokom 2007…akosi, som sa dozvedela, že si niektorí pomýlili správu (angel)

    #11845
    liviap
    Účastník (Participant)

    všetky moje písmenká a vlastne celý príspevok patrí jedine Tebe!!! *THUMBS UP*
    Si pasovaná za najväčšiu písmenkovú šikulku Združenia SM Nádej!!! (hi)
    Je to vážne super spracované!

    PS: Ja som si nepomýlila správu – ja diskutujem o správe za rok 2008!!!

    #11852
    jareš
    Účastník (Participant)

    ;-)

    Livi, prepáč, nechcela som, včera mi došlo, že niektorým sa zrejme neotvára správa z roku 2008, preto som sa pre istotu opýtala…

    a čo sa týka výroby správy….nebola by, keby ste sa všetci nezúčastňovali akcií, ale musím uznať, že som sama na seba hrdá, spracovala som ju za dva dni a myslím, že je lepšia, ako tá minuloročná…tak sa nehnevaj, že som sa ti tak ozvala…tentokrát som fakticky makala úplne ako zbesilá, bolo totiž veľmi málo času,
    Adika zo Šale mi spojazdnila notebook, aby som sa vôbec mohla pustiť do roboty….takže urobená je aj preto, že Adika mi pomohla s technikou…a potom p. Kisztner, ktorý mi dovtedy posielal maile, kým som fakticky správu nespracovala (blush)

    Správa je prihlásená do súťaže, ako tomu bolo aj minulý rok, ale nepredpokladám, že by sme nejako významne pomútili poradie, nakoľko správa nie je tak spracovaná, ako by správne mala byť navyše nie je v takom formáte na stránke, v akom by mala byť…chýba jej veľa, aby sa vôbec mohla významnejšie zamiešať do poradia…

    tu je znenie mailu, ktoý mi prišiel od koordinátora súťaže:
    Dobry den,

    dakujem za prihlasku, ja verim, ze kazda vynalozena namaha sa raz pozitivne
    vrati, takze mozno tomu bude tak aj teraz.

    Prihlaska prisla v poriadku, vysledky hodnotenia budu zname zaciatkom
    novembra t.r., budem vas o nich vcas informovat.

    s uctou

    M. Kisztner
    koordinator sutaze

    tu je adresa, kde sú bližšie podmienky: http://www.rocnasprava.sk/

    #11856
    liviap
    Účastník (Participant)

    Jarka, nepoznáš ma ešte. Ja nie som z tých čo by sa nahnevali – myslím si, že sme si už povedali, že obe sme „čo na srdci to na jazyku“ – a keď sa mi niečo nepáči – poviem to do očí – možno, pripustím, že niekedy iba diplomaticky, ale poviem, a hold už je na inteligencii človeka či to pochopí alebo nie. A kto to nepochopí tak, ako hovoria mladí „soráč“ je mi ľúto.

    Ale s tou správou som to myslela práve tak, ako si to teraz napísala. Áno, máme na nej všetci účasť – i keď nie so spracovaním – ale čo by sa spracovalo, keby sme nechodili na akcie?! Aj s prípravou správy som to myslela práve tak, ako si napísala.

    A aby si vedela – SÚŤAŽ SI UŽ VYHRALA SO SPRÁVOU!!!!!!!!!

    U tích určite, ktorí čítali Správu o činnosti za rok 2008!!!*THUMBS UP*

    #11857
    liviap
    Účastník (Participant)

    (handshake)

    Pozrela som si stránku súťaže a ešte viac som presvedčená o tom, že môžeš byť na seba právom hrdá aj ty aj my na Teba!!!

    Až sme sa v minulej súťaži umiestnili na rovnakom mieste ako Liga proti rakovine /viacročná činnosť – väčšie skúsenosti so spracovaním správy/, Nadácie pani prezidentovej – no, Jareš – ja som maximálne spokojná (happy)!!!
    Ono to je v abecednom poradí a nie umiestnenie na poslednom mieste – možno aj v roku 2007 sme ich ešte aj predbehli! ;-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 1 až 15 (z celkového počtu 20 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.