Pomôžte

Len tak…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 57 )
  • Autor
    Príspevky
  • #14051
    tanja
    Účastník (Participant)

    Tak to DVD si urcite zaobstaram, to je super ze bude aj u nas… Ale brala by som aj tu knihu o stravovani…

    #14052
    jareš
    Účastník (Participant)

    no…je to výborný nápad a určite v tejto veci niečo poriešime….

    #14089
    lipka
    Účastník (Participant)

    V dnešných správach na markíze dávam do pozornosti reportáž o chlapcovi, ktorému transplanovali kostnú dreň a zastavili tak ďalšie poškodzovanie nervového systému…

    #14091
    janka1508
    Účastník (Participant)

    pozerala som, vypadá to zaujímavo. už som niečo čítala o transplantácii kostnej drene v súvislosti s sm-kou.

    #14092
    tanja
    Účastník (Participant)

    Aj ja som pozerala… snad nepotrva dlho a budu to robit aj u nas. Ale chcelo by to viac informacii…

    #14097
    liviap
    Účastník (Participant)

    je to naša obrov.ká Nádej – len aby to bolo už aj u ná. . (sun)

    #14098
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja som to nevidela,ale som asi pesimista.Naše zdravotníctvo je (n) a ja som už po záruke:-D:-D:-D Ale je to veľká nádej pre mladých *THUMBS UP*

    #14099
    Osma
    Účastník (Participant)

    Čo ti nepíše esko???;-)

    #14100
    jareš
    Účastník (Participant)

    no…ako to povedať, napokon odoznelo to aj v reportáži…táto procedúra sa nestretla veľmi s úspechom, preto s nimi skončili

    tento prípad je rarita, niečo čo sa ešte nestalo…možno aj preto z toho urobili reportáž

    žiaľ, mám obavy, aby sa dostala na našu pôdu…respektíve, optimisticky pohľad…možno na sklonku našich životov začnú s operáciami…pre nás už beznádejnými ….

    NIE SOM PESIMISTA…objektíve sa snažím pozerať na súčasnosť….a nestavať si vzdušné zámky

    aj keď, kto má peniaze, má moc a silu ….

    #14109
    Osma
    Účastník (Participant)

    Ja som tiež optimista,ale toto mi pripadá ako z dr.Houssa.Ešte,keď Liviap v dobrej viere napíše,že už aby to bolo u nás. Preto si tiež nestaviam vzdušné zámky.Mne stačí,čo vidím v nemocnici v B.B.:-(

    #14113
    Anton
    Účastník (Participant)

    Jareš ,Osma a iní,
    nie že by Ste sa aspom kus potešili ale Vy Ste ešte aj tú malú nádej takto utlmili.:@(flex)

    #14114
    Osma
    Účastník (Participant)

    Však ja sa teším,ale žijem v realite na Slovensku;-);-)

    #14115
    liviap
    Účastník (Participant)

    a realita na Slovensku je krutá!

    PS: Včera mi nepísalo esko, w, ani 2, a dnes čuduj sa svete píše. ???

    #14117
    lydiapo
    Účastník (Participant)

    Radšej sa opytajte , prečo táto správa odznela a tie predošlé nie…

    #14122
    jareš
    Účastník (Participant)

    no…senzácie sú pre médiá dôležité….prinášajú čísla a tie sú dôležité….

    pre nás – nevyliečiteľne chorých je už len jedna vec dôležitá a „nechápeme“ prečo to tak nie je aj u ostatných ľudí…

    ale to už zase filozofujeme…

    TONKO…počuj, dostaneš 5 a 20 …tešiť sa môžeš aj z iného…. či nie ?… ;) ;) ;)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 57 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.