Pomôžte

Piešťany – vozičkári

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 55 )
  • Autor
    Príspevky
  • #15979
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    DVD je dobré, keď sme doma a nemá nám kto jednotlivé cviky predcvičovať, ale keď máme možnosť zacvičiť si s reálnymi a navyše úplne skvelými cvičiteľkami-ja by som bola skôr za túto možnosť, ale to je samozrejme len môj skromný názor, bez problémov sa prispôsobím väčšine(angel)

    #16009
    liviap
    Účastník (Participant)

    ideme na rekondičku do Piešťan? Vždy si posielala aj viackrát inštrukcie a teraz nie, čo je s Tebou?
    Si unavená? Poď na rekondičku … Cmuk Lívia

    #16011
    jareš
    Účastník (Participant)

    niečo vám ešte pošlem….ak práve nebudem v noci spať :D :D :D :D

    #16022
    administrator
    Účastník (Participant)

    tak, ako ?..dostali ste všetci infošky ?

    ;)

    #16032
    liviap
    Účastník (Participant)

    idemeeeeeeee a dotali, ale či všetci :^)

    #16063
    jareš
    Účastník (Participant)

    v nedeľu si vidzíme….

    teškujem sa na vás…a…verím, že tentokrát bude najspokojnejší…. na mieste uvidíte prečo ;)

    #16079
    kápo
    Účastník (Participant)

    Prajeme vam krasne prezite dni, hlavne bohate na osobne stretnutia, kvalitne procedury a cvicenia… plne zabavy, veselosti vychadzajucej hlavne z vnutra… @}->--

    nech slniecko vam co najviac svieti tak na oblohe ako aj v dusi (sun) a nech sa nam vratite bez barliciek (ci vozickov), ked nie tych pravych, aspon bez tych v dusiiii … ved usmev vsetkym slusi (party)

    to vam zo srdca prajeme urcite vsetci my, co nemozme byt s vami alebo nas caka ina rekondicka :-* ked sa nam ale vratite, cakame na vase zazitky :-*

    P.S. A ked vam zase raz bude fajn, tak si spomente aj na tych, ktori o to pre vas s plnym nasadenim bojovali (ninja) a vybojovali… VDAKA JARES (bow)

    #16084
    Emily
    Účastník (Participant)

    Krasne si to napísala.Pridávam sa k tvojim slovam ,ak môžem a prajem všetko dobre.(pi)(pi)(pi)@}->--@}->--@}->--

    #16086
    jareš
    Účastník (Participant)

    Katuška, chrobáčik…aké krásne slovíčka si tu uložila….plné citu a lásky…ďakujem ti.. :-**IN LOVE*

    #16090
    bilka-chvilka
    Účastník (Participant)

    A je dobalené..:-)
    Po slovách, ktoré som si prečítala nižšie a ktoré ma nakopli ešte viac mi nezostáva iné, len vytešovať sa v ešte väčšej miere ako doteraz, hoci bude mi ľúto, že sa nestretneme všetci, ale dúfam, že na Triatlone to dobehneme-a to doslova..;-)

    #16095
    kápo
    Účastník (Participant)

    Stastnu cestu priateliaaaa (hi)

    #16101
    jareš
    Účastník (Participant)

    odchádzala som z totálne rozrehotanej partie a teraz mi je smutno, že som nemohla ostať :( :( :( :( :( :( :( :(

    ale prajem vám, aby ste si to tam len užili a aby vám bolo len super…napokon Ivetka je zárukou, že bude…
    ;-)

    #16102
    jareš
    Účastník (Participant)

    bilka-chvilka prišla s takou kabeliskou, že sme si mysleli, že sa odsťahovala nadobro zo svojho bytu…takú kabelu ste ešte nevideli… :) :) :) :)

    #16109
    kápo
    Účastník (Participant)

    a z kabely vyskocil Matus, ci? (sun)

    TAK LEN SI TO DOPRAJTE VSETKO ;-)

    a jares, neboj nic, este si aj ty vela uzijeeees s nami (blush)

    #16114
    jareš
    Účastník (Participant)

    Katúšik….to by sa dalo aj opačne povedať… hehehehe

    že to vy si užijete so mnou….:D :D :D :D :D

    priznám sa, že som nekukala koho to tam mala zabaleného…ale kľudne to mohol byť aj niekto iný, nakoľko Matúško stále vedľa bilky-chvilky….;)

    akosi sa tí rekondičáci neozývajú….že by už nevládali ani písmenkovať ?…

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 16 až 30 (z celkového počtu 55 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.