Pomôžte

Kryokomora..

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 72 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10028
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No ja som platil za desať vstupov a oblečenie okolo 127,-€ vo februári. V korunách stojí desať vstupov 3500,-Sk a oblečenie tuším 350,-Sk. Ale vy ženy máte odev drahší keďže tam idete v porovnaní s nami mužmi „naobliekané“ (chuckle)
    Jarka nemboj sa, oni tam majú takú mikrovlnku pre dospelých a tam ťa potom rozmrazia (pi) a keby si chcela dlhšie tak to potom bude aj so solárkom 8-)

    #10032
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak ty by si ma hodil do mikrovlnky ? :)
    čak by som ostala teplá :) to by si sceu ? :)

    No….tak to nie je taká malá suma…a koľko stojí jeden vstup ?
    Lebo nie som si istá, že chcem, aby ma potom rozmrazovali pravidelne v mikrovlnke :D

    #10033
    Mates007
    Účastník (Participant)

    No nie som istý ale asi okolo 400,-Sk (cash) stojí jeden vjazd a výjazd a v cene je aj to rozmrazenie. A požičanie oblečenia jednorazove je 50,-Sk. No po jednom vstupe asi nemuvidiš a hlavne nemucítiš efekt kryokomory. Preto sa odporúča prejsť kompletne celú kúru 10 vstupov. No a to či by si ostala teplá alebo nie to by musel okomentovať tvoj manžel. myslím, že on by asi nebol nadšený :-O

    #10035
    jareš
    Účastník (Participant)

    Maťko…

    chrobáčik, pre mňa je to tak trochen veľká suma…viem, že to po jednom raze nem budem vedieť posúdiť…ale ako viem Livka nie je z Bratky, obávam sa, že ani ona nebudem môcť ako jedon krát ísť…

    ale možno že, keď budú bubáče od ministerstva a budeme môcť zorganizovať rekondičné pobyty…tak to vidím reálnejšie…že by sme si objednali pobyt v kryokomore na celých 10 dní a tak by sme si spravili procedúry, ktoré by nám teoreticky mohli pomôcť

    zatiaľ je to len v myšlienkach…uvidíme, ako sa rozhodne ministerstvo…

    #10039
    daruš
    Účastník (Participant)

    To Ťa napadlo dobre, keby sa to dalo počas rekondičky niekedy v budúcnosti zrealizovať nebolo by na zahodenie.:-)No koho by to len napadlo aká si nám šikovná na premýšlanie:-D;-):-*

    #10040
    daruš
    Účastník (Participant)

    Ozaj Mates007 ďakujem.Musím zistiť kde je najbližšia kryokomora pre mňa od Myjavy. Ale či budem mať možnosť navštevovať 10 krát to neviem.Podľa toho ako ďaleko to bude od nás.:-)

    #10041
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Mám taký pocit, že asi veľa na výber nebude. Myslím, že je jedna kryokomora aj v Trenčíne. Ale to nie som istý lebo vlani bola nefunkčná. Potom v Senci a v BA

    #10042
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Nuž v čase finančnej krízy toho asi veľa neschvália. Aj keď stať sa môže. Budeme sa všetci modliť a veriť, že „pánové nahoře“ pustia chlp :S

    #10110
    jareš
    Účastník (Participant)

    Maťko,

    treba veriť a „modliť“ sa….aby sme nejakú korunku dostali…aby sme mohli rekondičné predsa len uskutočniť :) :)

    #10213
    Mates007
    Účastník (Participant)

    Budem naozaj držať palce a hlavne, asi sa začnem modliť! (angel)
    Bol by som rád keby ministerstvo začalo s podporou vecí ktoré sú pre nás dobré a skutočne pomáhajú. A môžu začať aj s kryokomorou]:-)

    #10214
    jareš
    Účastník (Participant)

    Maťko, teší ma, že si taký nadšený a že by si nám všetkým doprial…je to skvelé… ;-)

    no…tak za dva týždne teoreticky by sme snáď už mohli mať info

    #10215
    Mates007
    Účastník (Participant)

    O dva týždne? No to už ani spať nebudem. Vieš konečne budem mať možno možnosť nebyť v komore sám a budeme tam viacerí. Viac hláv, viac kapusty!!! :-D A konečne by sa na väčšej vzorke ukázala skutočná účinnosť kryoterapie.

    #10216
    administrator
    Účastník (Participant)

    ale ak by to nevyšlo a neboli by sme medzi tými zadotovanými, tak už mám pripravenú myšlienku, ako to spáchať, aby sme sa predsa len takejto podobnej akcie s kryokomorou zúčastnili ;-)

    #10218
    liviap
    Účastník (Participant)

    Bolo by to super dostať peniažky aj na túto akciu – :-) skvelý nápad :-) – ale aby ste si nemysleli, že sa zato neozývam ;-) – kvôli peniazom, penězím, pénz – jasné ani to nie je zanedbateľná položka,
    ale ma drží najaká pliaga (devil) – som slabá ako mucha, neviem dýchať nosom, už beriem ATB a kurírujem sa a zatiaľ …..

    #10224
    klincek
    Účastník (Participant)

    obdivujem vas ze sa vrhate dobrovolne do zimi.ja nemozem .ta moja alergia na chlad by ma asi skor zabila .

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 31 až 45 (z celkového počtu 72 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.