Pomôžte

Krok, Bike – 2009

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Autor
    Príspevky
  • #10210
    jareš
    Účastník (Participant)

    ak to všetko vyjde a bude sa o našej diagnóze hovoriť, stálo to všetko za to…

    zatiaľ sme len na štartovacej čiare a všetko, čo sa vybavuje je len v začiatkoch, až po uskutočnení si budeme pochutnávať na pečenom prasiatku a spokojne si mädliť „bruško“…

    AK TO VYJDE

    baby ďakujem vám

    #10219
    liviap
    Účastník (Participant)

    Jarka, mám to už preložené – musím prepísať a poslať – chystám sa dnes.
    Chystaj UNICUM. :-D Samozrejme až to vyjde!

    #10245
    jareš
    Účastník (Participant)

    Livka v Podkylave si na ten možný úspech môžme dodať odvahy nejakým tým deckom :) čo povieš ?

    #10720
    tanja
    Účastník (Participant)

    Jarka, nebolo by mozne dat tie info o cykloture okrem facebooku aj sem na hlavnu stranku k tomu popisu Dna? Aby to vsetkym zaujemcom hned padlo do oka, manzel to tiez nevedel v rychlosti najst, som mu to vyhladavala

    #10721
    jareš
    Účastník (Participant)

    http://www.sclerosis-multiplex.sk/projekty/rozpis-cyklotury.jpg

    môžem to dať aj inak na stránku, ale bližšie mi popíš, kde myslíš, že by to mohlo byť ?

    pokúsim sa to tam dať..

    #10722
    tanja
    Účastník (Participant)

    mala som na mysli hlavnu stranku, ked si proste bezny clovek otvori tuto stranku a chce sa co najrychlejsie dozvediet o ture, najlepsie v tom popise programu keby to bolo… alebo pripnut tento plagatik pod ten hlavny plagatik

    #10723
    jareš
    Účastník (Participant)

    :)

    #10726
    tanja
    Účastník (Participant)

    :) nechcela som komandovat, len som sa na to pozrela z hladiska menej zainteresovanych, ktori sa o tom dozvedia a na stranke sa velmi neorientuju…

    #10727
    tanja
    Účastník (Participant)

    a uz je to tam, super, Jarka ty si velice flexibilna :)

Zobrazuje sa 9 príspevkov - 31 až 39 (z celkového počtu 39 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.