Pomôžte

jareš

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 196 )
  • Autor
    Príspevky
  • #12157
    liviap
    Účastník (Participant)

    aj ja by som brala -10 kg aj viac, ale keď je to tak ťažké schudnúť – veľa ani nejem a predsa to nejde dole (doh).

    Priznám sa bezbolestne |-), aj teraz som zjedla broskyňku.

    Držím Ti palčeky! Pá

    #12168
    janka1508
    Účastník (Participant)

    Jarka, to je úžasné. Ja si už dlhú dobu týram telo cvičením a nejedením, a váha ako keby bola zakliata.

    #12175
    jareš
    Účastník (Participant)

    Baby… ĎAKUJEEEEEM…ste prevelice zlaté….

    ale Livka, veď si ma videla v Piešťanoch…tak som už veľa nebola od 10 kg…je pravda, že sa musím prevelice snažiť…a pokiaľ to ide, tak jesť v malých dávkach ale viackrát za deň…

    baby, viem, že sa mi to teraz hovorí, úplne to chápem…sama sa trasiem, že to nedokážem, ísť ďalej… Ale veľmi by som chcela

    #12177
    silvia
    Účastník (Participant)

    no teda! :D pridavam sa k gratulantom, super Jarka! @}->--

    #12185
    silvia
    Účastník (Participant)

    Jarka, dovolujem si napisat sem, aby sme nezaplienovali inu diskusiu :)
    A ako u pani doktorky?
    S mochitom ta beriem za slovo! Inak, ty si z karlovky, to byvame asi dost blizo :)
    ja som na adamiho.

    #12197
    jareš
    Účastník (Participant)

    :D
    tak to je góóóóóóól….si fakticky kúsok odomňa…ako hod kameňom…
    ja som z Nad Lúčkami…konečená Dlháčov ;)

    no, bola zlatá, ako vždy, aj keď som nebola objednaná, vzala ma a predpísala liek, je to skrátka Človek…dúfam, že ma aspoň na chvíľu ten liečik dostane do pohody (Lexaurin), aby som nemusela stále večer popíjať bavoráka… :), vlastne tá návšteva bola tak narýchlo „spackaná“, ale stretla som tam Táničku a Maruš…čo som vlastne aj chcela… :)

    Keď skončíme prestavbu…tak ťa pozývam ku nám na bavoráka…takého ti namiešam, ako som si včera dala 2x ja :D…čo povieš ?…aspoň sa zoznámime (blush) konečne

    PS Silvi, ďakujem, ale stále som rovnako tlustá, ešte ma čaká dllllllllllllhá trasa, ak ovšem vydržím ;)

    #12198
    silvia
    Účastník (Participant)

    Jarka, dakujem pekne za pozvanie! Moc sa tesim na Teba! :-)
    Len sa musim odatakovat, aby sme si mohli strngnut 8-)
    Prave som to mrkala na mape, sak to sme neuveritelne blizko!!! vy tam mate taku tu zahradku, kde su zo ziveho plota robene zvieratka?

    jasne, ze to vydrzis, ved uz teraz si vydrzala, 10 kg je uzasny vykon!!! To musi byt tvoja motivacia, ked si zvladla 10 kg, pojdu aj dalsie!

    Dufam, ze Lexaurin pomoze! nech si skoro v pohode!

    #12199
    jareš
    Účastník (Participant)

    tá záhradka, s tými zvermi, tak okolo nej chodíme smerom k nám domov do kopca….sme na kopci…
    ten podlhovastý dom smerom hore od tých zverov, to je Nad lúčkami, za ním je ešte jeden presne taký istý…a to je už môj…;)
    máme tu medzi domami slepú ulicu a od končenej trolejbusov je to na skok…teda vidíme na konečnú ;)

    som rada, že sme sa dohodli, zvyšok už bude malina….stretko s bavorákom bude…*THUMBS UP*

    #12200
    silvia
    Účastník (Participant)

    tesim moc! :-D

    #12722
    jareš
    Účastník (Participant)

    tak, som sa len chcela, že teda -13 kg

    ale nestačí…ešte to musí ísť ďalej…k tomu mi chýba konečne tá odvaha sadnúť na bike…ale verím, že už aj to čoskoro príde

    #12727
    daruš
    Účastník (Participant)

    13 kg gratulujem a skontrolujem 17.10.;-)

    #12728
    jareš
    Účastník (Participant)

    tešííím sa….a nezabudni na váhu…. ;)

    #12732
    Tatiana
    Účastník (Participant)

    Jarka, blahoželám veľmi sa teším s Tebou. Nech sa Ti darí aj naďalej!!!

    #12783
    jareš
    Účastník (Participant)

    Ľudia, nejde to…prečo ?

    som sa rúhala ?, keď som sa pochválila ?
    :'(:'(:'(

    #12789
    silvia
    Účastník (Participant)

    Jarkaaaaa, neboj, ide to! To sa len obcas telo akoby zasekne, ked sa chudne, to je uplne normalne!
    Tych 13 kil je uplne fantastickych!
    Hlavne sa z toho nestresuj a uvidis, ze casom sa to opat pohne smerom nadol ;-)

Zobrazuje sa 15 príspevkov - 181 až 195 (z celkového počtu 196 )
  • Musíte byť prihlásený, aby ste mohli odpovedať na túto tému.